Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

nika.f
25. únor 2007

Carlisse.
Ďakujem,ale pre mňa je ešte skoro na test.Budem asi musieť počkať do budúceho týždňa.

carlisse
25. únor 2007

niko já jsem měla příznaky jako před MS, akorát jsem měla 3 dny zpoždění a říkám si sakra, zas mě to zbytečně zklame až to přijde. V pátek jsem to nedostala, v neděli mě bolelo břicho jak před MS tak jsem měla blbou náladu, že to zas nevyšlo a v pondělí ráno testík (3 dny po vynechání) a byly tam, druhá sice slabounká, ale byla tam...

nika.f
25. únor 2007

To dúfam že o týždeň sa aj mne na testíku objavia dve čiarky.Ak nie s manželom budeme zase smútiť a dúfať že ďaľši mesiac bude úspešný.

carlisse
25. únor 2007

niko nám se to povedlo, když jsem neměla pro problémy v práci čas na to vůbec myslet... Předtím jsem se k tomu dost upínala, ale pak jsem to úplně vypustila a ono to bylo🙂

janickabez
25. únor 2007

niko mám teď taky "čekací" týden, nejradji bych se teď oblíkla a jela si do lékárny pro tt test 😎 to čekání je hrozný 😝 , příznaky by byly, ale psychika je sviňka a tak vyvolá příznaky i bez těhu 😖

lajla
25. únor 2007

ja jsem si jenom tak delala test, den predtim jsem si o tom povidala s kamoskou a rekla, predstav si kdybych otehotnela 🙂 a druhy den slaba carka na testu, dozvedela jsem se to vicemene skoro na sve narozeniny, takze super darecek 🙂

nika.f
25. únor 2007

Janicka.
Tak to som rada že niesom sama .Tiež tomu nedávam až takú váhu,lebo sa snažilkujeme už dlhší čas.O týždeň dám vedieť ako to dopadne ale stále dúfam že na teste budú čiarky dve. 😀

lajla
25. únor 2007

holky moooc vam drzim vsem pesticky at ty // na testiku najdete co nejdrive!!!jinak jestli muzu poradit, nej tehotensky test a taky nejlevnejsi je Best 2, ma citlivost 20, stoji kolem triceti korun a jsou tam dva

sisstin
25. únor 2007

já to poznala z testů...a taky mi meškala MS, jinak jsem ani netušila, že jsem těhule 🙂 Vůbec jsem to neplánovala, nehodí se mi to teď, ale když už to je..tak se moc moc moc těším 🙂

nika.f
25. únor 2007

Lajlo.
Presne tie testy si kupujem aj ja a teraz som si od tej firmi objednala aj ovulačné testy a k nim som tehotenský ale iný dostala zdarma,ale hlavne je nejaký citlivejší,tak dúfam že keď si ho dám v deň keď má prísť mrcha,tak mi ukáže správny výsledok.
Inak ďakujem za ohlasy aj ostatným a tiež prajem // čiarky na testíku čo najskor. 😀

janickabez
25. únor 2007

jo pozor se mi stalo, a už jsem tady s někým o tom mluvila, že ty testíky best udělají cca za půl hodiny slabou druhou čárku i když těhu NEJSE, takže po 10 min. naposledy mrknout 😎 a pak hudá do záchodu, tam už se nedá vytáhnout a znovu studovat 😀 😀

mirin
26. únor 2007

Ahoj holky, tak mám už 4 dny zpoždění, což by nebylo zas až tak neobvyklé, ale prostě se tentokrát cítím nějak jinak. Motá se mi hlava, od pátku mě pobolívá v podbřišku jako při menzes, ale pořád nic. Také jsem ztratila chuť k jídlu, jím spíš aby mi nebylo úplně špatně, ale co se mi zdá divné, že chvílema mám zimnici a chvílema je mi zas horko, tak doufám, že se nejedná o nějaký zánět... Zítra si půjdu koupit test, tak jsem zvědavá, jak vyjde, moc nevěřím, že jsem těhotná, vždy jsem se spíše bála, že nebudeme moct mít děti přirozenou cestou, protože přítel měl v 16 letech zánět varlat (při příušnicích). Jestli to vyjde, budu moc šťastná 😅 , i když v červenci chystáme svatbu a to se tedy asi nevejdu do svatebních šatů... ☹

marinka
26. únor 2007

mirim, moc držím palce, vypadá to nadějně 🙂 Zítra se určitě ozvi!!!

lajla
26. únor 2007

nika držím pesticky a vsem ostatním taky, to by bylo aby se ty // brzo neukázaly

hotarova
26. únor 2007

No Mirin, to vypada opravdu nadejne! teda ja to mela na zacatku tehotenstvi hodne podobny. priznaky jsem zacala pocitovat ale az tak 14 dni po zmeskani menzes. Do ty doby jsem mela jen napeti v prsou a boleni v podbrisku, takze jsem myslela,ze kazdou chvili ms prijde, no, ale neprisla...Hlavnim projevem tehotenstvi u mne byla unava, hrozna unava, a boleni v krizi. Myslela jsem si, ze mam chripku, znate to, takove to boleni vsech kloubu v tele a chce se vam jen odpocivat. Bolest hlavy, skoro kazdodenni. Na zvraceni mi vylozene nikdy nebylo,spis takova obecna nechut k jidlu, bylo to zvlastni, sice jsem mela casto hlad, ale jakmile jsem neco snedla, tak jsem hned citila, ze mi to nesedlo, a hned jsem si sla varit matovej caj. Jo, a taky mi natekly prsa a vystouply na nich modry zilky, sam doktor mi pak rekl, ze podle tech prsou se to nejlip pozna. takze zhruba takhle jsem to mela na zacatku ja.

kilona
26. únor 2007

ahojte no já jsem si myslela jak se dobře neznám první dvě těhotenství jsem na sobě poznala na 100% už když nepřišla menzes v termínu ale teď jsem 2 měsíce vůbec netušila že jsem v jiném stavu,měla jsem totiž poslední dobou nepravidelnou menses tak jsem to tomu připisovala protože jsem necítila vůbec žádné jiné příznaky těhotenství..

nika.f
27. únor 2007

Ahoj holky.
Lajla ďakujem ti veľmi pekne za držanie pastičiek.Už 3 ďeň ma pobolieva pravý bok,tak dúfam že to nakoniec nebude slepé črevo. 😉 😀

Holčiny všetkým vám držím paste,aj na nohách nech tie // konečne na teste sú. 😎

mirin
28. únor 2007

Holky já se asi zblázním 😅 dělala jsem si včera test a druhá čárka tam byla i když dost slabá, dneska ráno znovu a byla tam a silnější 🙂 Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit... Včera jsem to řekla přítelovi tak dnes jdeme orodovat na úřad a do půjčovny šatů, jestli by šel změnit termín, máme svatbu na 14. 7. ale to už by mi asi žádné šaty nebyly... Snad to dobře dopadne. Jsem zvědavá, co tomu řeknou naši, za týden se má narodit holčička mému bráchovi a teď se dozví že bude mít bratrance nebo sestřenku 😀 Bohužel budeme letos stavět, tak to bude trochu komplikované, a také ještě nemám všechny státnice, i když chodím do práce... Musím to všechno nějak zvládnout. Ale stejně jsem šťastná, myslela jsem že nikdy nebudeme moci mít děti kvůli tomu zánětu varlat, poslední 4 měsíce jsme tomu nechávali volný průběh a přiznám se, že jsem s tím vůbec nepočítala, že by se to mohlo povést 😉 Nejhorší je jak je mi pořád špatně od žaludku, shodila jsem za těch 5 dnů 3 kila 😖 a také v noci nemůžu spát, ale to bude možná spíš tou nervozitou, že to v sobě držím. moc Vám všem držím palečky, aby Vám to holky taky vyšlo jak si to přejete!!! Mějte se krásně a zase někdy 😵

katarina82
28. únor 2007

mirin, gratulujuuuuu!!!! 😉 Přijď pak do diskuze společný termín - listopad november 2007

marinka
28. únor 2007

Mirim, taky moc a moc gratuluju!!!!

bobina27
28. únor 2007

mirin, pripojuji se ke gratulaci a doufam, ze se sejdem v tom spolecnem terminu listopad 🙂

katarina82
28. únor 2007

hele, bobi, ale ty ses tam ještě neobjevila 🙂 Tak šup šup 😀

swetlus
28. únor 2007

Ahojte, jen jsem nakoukla a Mirin, moooc gratuluju. Jen bud v pohode a stastna, mimi to potrebuje. neboj vse se da zvladnout, nam prave rozbagrovali kus domecku, bydlime u nasich v jednom pokojiku ale vubec nam to neva protoze se tesime na mimi. tak se tes a vubec se tim ostatnim nenervuj, vzdycky to nejak dopadne. Preju hodne stesti !!

mikulka
28. únor 2007

Mirin, přeji, ať se vše vyvíjí dobře, ať je vše v pořádku 🙂

mirin
28. únor 2007

Holky jste moc zlatý, moc Vám děkuju!!! Také budeme bydlet u našich v mém pokojíčku než postavíme, tak snad to nějak zvládneme. Já se moc těším, jen aby vše vyšlo tak jak má... Mějte se moc krásně holky, ahoj! 😵

mikulka
28. únor 2007

Holky, měly jste těho příznaky ještě před menzesem (který pak nepřišel) každý den, nebo třeba jen nárazově a třeba půl dne..., nebo pořád?

adamka
1. bře 2007

ahoj Mikulko, mám to celkem čerstvé tak se podělím o zkušenosti. Asi týden před menzesem jsem tušila,že se něco děje. Nejvíc jsem to poznala na prsou, několiktrát denně mě jakoby trnuly, trochu bolely bradavky a pak když jsem měla hlad tak jsem žaludek měla jako na vodě a když se najedla tak mě bylo zase těžko. Jo a ještě mi začly krvácet dásně což normálně nemám. 🙂
Jestli se můžu zeptat kolikátý den cyklu jsi a měříš BT?

adamka
1. bře 2007

mirin přidávám se ge gratulantům. Čekají tě samé hezké věci, svatba,šaty miminko na paráda, vše si užij 🙂

katarina82
1. bře 2007

Já jsem měla taky hlad. Děsnej, normálně hlad nemívám, protože pořád něco zobu, ale teď jsem se musela fakt nacpat a stejně jsem za dvě hoďky umírala hladem znovu. Prsa mě bolely, ale úplně stejně jako před MS a břicho taky jako před MS. Jo a ty dásně mi taky začaly krvácet, ale to mě nenapadlo, že to má souvislost.

mikulka
1. bře 2007

Jsem 20. den cyklu. V po, út a hlavně včera, ve st, jsem měla pořád hrozný hlad. Najedla jsem se a po hodině jako bych měla prázdný žaludek, šílenej hlad, a musela jsem znovu jíst. Přitom chuť k jídlu žádná, víceméně mi bylo jedno, co sním, hlavně abych zaplnila žaludek. Včera večer to ale přešlo a dnes je to taky v pohodě, tak si říkám, co to bylo, co se to stalo? A bojím se, aby to nebylo to, že se vajíčko sice oplodnilo, ale neuchytilo. Jinak mě trochu bolí prsa, ale to je týden před menzseme normální. Taky jsem unavenější, ale to zase přiikládám zase tomu, že jsem teď bývala dlouho v práci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru