Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

jizu
4. čer 2007

Rozhodně jsem nepočítala s tím, že otěhotním hned jak vysadím. Kdyby se to náhodou povedlo, skálala bych 20 m vysoko 😀 Taky jsme to s manžílkem tak trošku flákali 😀 😀

rosall
4. čer 2007

jizu:....hmmmmmmm..to já zase na to sázím...po přečtení...všech možných disksí..ta šance je velká...................tož to mě slib...že příští měsíc pojedete jak za nároďák...:o))))))))))))))))

ivett25
4. čer 2007

rosall, tak to máme na chlup stejné zaměstnání! 😀 😀

jizu, ty máš vlastě dneska dostat MS!! Stejně jako já! Já jsem přející, ale teď ti budu přát, abys je nedostala! 😉 Tohle téma je fajn, ale nevadilo by mi, kdybychom přesídlily na jiné! 😉 😵

ivett25
4. čer 2007

Holky, já vám nevím! Mě tak hrozně bolí podbřišek, že se bojím jít na wc! ☹ ☹ Ach jo!

jizu
4. čer 2007

Ivett25 - mám přesně to samý. Od rána nic, ale taky mě bolí břicho jak před MS.
Rosall, Ivett25 - já jsme taky účetní. Sice ne hlavní, ale jediná 😀 Ale máme firmu, která po mně všechno kontroluje. Což je fajn, jelikož teď mám teda úplně jiné myšlenky než na účto. Akorát mzdy jsem si právě zaúčtovala, to jsem se nachvilku odtrhla od myšlenek na mimi 😀 😀
Rosall - slibuju, jak nároďák 😀

cert..ova
4. čer 2007

a kdo nepojede jak za nároďák není náš 😀

ivett25
4. čer 2007

jizu, tak snad nás ta MS mine obloukem!
Taky vůbec nemám náladu na práci, a to hlavně proto, že jsem pořád na MK a taky se mi chce hrozně spát! 😔

cert..ova
4. čer 2007

moje ségra je divná 😎, čeká druhý a vždy si udělala test tak 14 dní po oplodnění, nějak to prej cítila a měla ho pozit. a přitom na ult. a doktorka nic samozřejmě poznat nemohla, to se tak někdo má 😅

ivett25
4. čer 2007

cert..ova a u tebe to tak náhodou taky není? Že by sis teď rychle zaběhla na wc a pak nám oznámila tu radostnou novinku! 😵

cert..ova
4. čer 2007

bohužel u mně ne, to jen ségra a moje máma, to já musím čekat, počkejte za 14 dní, to budu nervy, jako vy teď 😀

rosall
4. čer 2007

jizu: ...mě začaly naskakovat beďary..to mám taky týden před krámama.....NE A NE A NE!!!!.......tož taky účetní..:o)))))))))....ale mám to přesný..nedokážu teď myslet na nic jinýho...než to malý......

ivett25
4. čer 2007

Holky, tak já se s vámi pro dnešek loučím. Zítra tady nebudu, vzala jsem si dovolenou, protože jdu svého mužíčka doprovodit na maturitu. Doufám, že z těch nervů předčasně neporodím (pokud jsem teda v tom 4 tt) 😀 😀 😀
Dělám si z toho srandu, ale doufám, že Vám tady ve středu řeknu, že MS ještě nedošly a to samé uslyším i od jizu!
Všem přeji hezký den!

rosall
4. čer 2007

cert..ova.....tak jak to bylo s tou cukrárnou, tobě je doopravdy tak špatně?

cert..ova
4. čer 2007

no bylo, už je to lepší, ale jak říkám, klíďo to může být ovulace, kujňa 😨 , teď jsem se najedla a přežrala a to jsem měla takovou malou porcičku, je ti blbě, když máš ovulaci?

rosall
4. čer 2007

...já na sobě vůbec nezpoznám, jestli mám ovulaci........musela bych se asi měřit.....teď se měřím tři dny.....a mám opravdu teplotu zvýšenou....jak ty to poznáš?...

cert..ova
4. čer 2007

mě bolí břicho, ale jinak nic moc, tak teď jsem znásilnila mužíčka a ležela jsem půl hoďky na břiše, tady to někdo psal a prej to vyšlo, tak jsem to taky zkusila a málem jsem se u toho poblila, jako u toho ležení 😀

rosall
4. čer 2007

cert..ova...cha chaaaaaaaaaaaa...:o)))))))))...ty to máš dostat kdy, za 14 dní?..:o))))))))

cert..ova
4. čer 2007

no tak nějak, ale mám pocit, že bych mohla být těhotná, takhle jsem se necítila dlouho, tak plně 😀

rosall
4. čer 2007

cert..ova....mě z tebe picne...:o))))))))))))))))...............zkus se změřit....ráno...teplotu..hm?...bazální..:o)

cert..ova
4. čer 2007

ok. a kolik by tak mělo zhruba být? 😅

xbimbobl
4. čer 2007

Ahoj holky je tady někdo momentálně na pokec? 🙂

kinsli
4. čer 2007

ahojky 🙂

rosall
4. čer 2007

cert..ova:.....hned jak se vzbudíš......:o)))))))))

rosall
4. čer 2007

vítejte nově příchozí....podělíte se o svůj příběh a naděje?..:o)

ivett25
4. čer 2007

Ahojky, tak se hlásím z domu a dávám na vědomí, že se zatím ještě nic nedostavilo! 😵 😵 😵
rosall, mě při ovulaci také pobolívá břicho a jednou jsem se bavila s porodní asistentkou (bábou) a ta mi říkala, že ovu se 100% pozná tak, že z tebe jde hlen, ale ne takový ten klasický máslový, ale spíše takový ten lepkavý a táhlý, prý jako "snopel"! 😀 😀

rosall
4. čer 2007

...ivet25......no....ty jo...to vůbec netuším, jak to vysledovat.....někdy něco zahlídnu...ale tenhle měsíc ...ani ťuk............

ivett25
4. čer 2007

No vidíš, já to taky nevěděla, dokud mi to ta kamarádka neřekla. Stejně je to zvláštní, jak naše těla fungují!
Většinou bývá ovulace na začátku druhé poloviny cyklu, tak to zkus příští měsíc (pokud budeš muset, což ti samozřejmě nepřeju, byla bych raději, kdybychom se opravdu všechny sešly na //) sledovat!

rosall
4. čer 2007

ivet25:...ani nevíš....jak bych si to hrozně přála.....aby jedna po druhé...hlásila...JO..JO..JO...:o))))))))))))).. JE TAM!..o))))))))))).........já nevím , co s těly...moje tělo...je jeden velkej chaos...........kterej měla napravit HAK......jen co ho začala napravovat...tak jsem ji vynechala...a už zase chaotím..:o)))))))))))......ivett...mě to zlomí, jestli nebudu......už jen, když teď na to pomyslím, mám oči v slzách.....dva roky nic.........už jsem to zabalila....tohle by bylo tak krásný.....že si vůbec netroufám.....domýšlet následky...

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: asi budu radši tady...holky to moc asi nezajímá ty naše debaty

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:..jojo...super, super..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))....a jsi naše....:o)))))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru