Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: tak jo já se tady zítra taky objevím a čekám to stejné co ty...je možné že to zítra dostanu.....jsem tak trochu nalomená že bych si zítra udělala test kdyby nic nepřišlo

xbimbobl
4. čer 2007

rosall:tak já budu chodit radši sem.....jsem tady skoro nová tak to nemám ještě tak zmáknutý

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:..já testy...nenávidím......dva roky...mě způsobovaly jenom muka......pak už jsem vždycky i bulela...kdy po mém hypnopohledu ta čárka nevyskočila............jsem právě říkala, že si test udělám, až tomu uvěřím....a že tomu uvěřím...jedině až na porodním sále....o)

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: tak teď jsi mě fakt rozesmála....taky jsem to potřebovala...děkuju moc...

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:...vždyť já taky......¨jsem pročítala nejdřív......příznaky ..a tak....než jsem začla zapojovat....o)))))))))...víš, co...po těch dvou letech...marných nadějí...už nechci přítelovi dávat další...tak se prostě vyřvávám..tady...:.o)))))))))))

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:...tak to jsem ráda...:o))))))))))))))))....páč mám teorii..že miminka vymodlená...jsou ta nejšťastnější......a když budu...tak se už budu taky jenom smát a smát a smát...a budu mít nejvysmátější dítě na světě...:o)))))))))))))))))))))))

xbimbobl
4. čer 2007

rosall:možná by jsem se mohli domluvit a zaskočit na xchat...nemáš náhodou ICQ?

rosall
4. čer 2007

icq..mám doma.....tady jsem ještě v práci......na icq..jsem jako Rosalline........jestli mě najdeš......z práce pojedu....tak kolem půl osmé............tak se třeba po osmé....můžeme sejít....co?

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: úplně tě chápu...taky by pro mě mateřství znamenalo hrozně moc....nic jinýho se nepřeju...a s manželem to taky nechci rozebírat protože je to chlap a vidí to jinak.....

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: tak to je fajn moje icq je 359 408 326 xbimbobl...ale bohužel dneska nebudu moct....manžel příjde z práce a asi mě nepustí k PC....píše nějakou seminárku

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: ale hned si tě uložím a zítra tady můžu sedět třeba celý den...jsem totiž nemocná.....takže můžeme to probrat zítra co říkáš?byla bych moc ráda protože jsi fajn ženská

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:...já za ty dva roky...beznadějnýho snažení.....stloustla o 10kg...ztratila sebevědomí...jakožto...neplodná tlusťoška k ničemu..........a skončilo to rozchodem....., pak jsem se ale dala do kupy...zhubla o 11kg...začla brát hormony....atd.....sejdeme se na tom icq?...

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:....jééééééééééééééééééé.....děkujiiiiiiiiii.......na icq..v práci nemůžu být....ale tady jo..tady budu.......

rosall
4. čer 2007

xbimbobl...jasný...číslo zapsáno...a když mě nenadeš..najdu tebe...:o)))))))

xbimbobl
4. čer 2007

rosall:to nevadí že v práci nebudeš na icq...můžu být tady nebo na xchatu na centru to by taky nebyl problém....ale dneska ten večer neklapne..tak třeba někdy příště večer....jo já mám taky problémy s váhou....no spíš s hormónama taky jsem přibrala 8 kg....mám totiž takovej problém s vajíčkama ale ten by měl být momentálně vyřešenej tak zkoušíme a musíme být trpělivý

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: už jsem si tě uložila na icq...teda doufám že jsi to ty

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:.....víš...taky si myslím, že když to tentokrát neklapne...budu taky obíhat doktory.......jenže nejsem si jistá...jestli ten můj přítel...by tomu byl nakloněn........nevím.....on je prostě zastánce přirozenosti...do ničeho se nenutit....hmmmmmmmmmm

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:.....to poznáme..:o))))))))))))))))))))).....ale teprve druhý měsíc....to je docela v pohodě ještě ne?..zatím nepropadáš...beznaději, hm?.....v 25?...pche...dávám ti měsíc...max. dva..:o))))))))))))))))

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: jinak já dělám v kanclu a tam taky můžu být na netu takže problém by žádný neměl být i tam.....

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:...já taky...jsem hl. účetní...která momentálně.....nedokáže na nic jiného myslet....jen na tohle....mám pod sebou asi 8 podřízenejch..a místo, abych na ně dohlížela......propuká tu bezvládí..:o)))))))))))))))))))

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: no víš právě nechci si to moc brát ale jak znám sebe tak mě to dlouho nevydrží...asi po zařiží těch tvých zklamáná bych byla dávno v blázinci

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: tak si to tak neber....moc bych ti to přála a myslím že v práci se to nějakou dobu nezlázní..... 🙂

rosall
4. čer 2007

xbimbobl:......neboj, u tebe to bude v poho, cítím to....:o)))))))......a doufám, že ty mě tam budeš chodit navštěvovat......ale nedávej ruce blízko mříží.....abych tě nekousla...:o)))))))))))))))))))))

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: se omlouvám ale pro dnešek se budu muset rozloučit....za chvilku je tady manžel a musím nachystat nějaký papůůů....tak se měj moc krásně a děkuju moc za fajn písmenka

xbimbobl
4. čer 2007

rosall: páá a ještě jednou dík 🙂 ....

rosall
4. čer 2007

xbimbobl...čauvec....a nápodobně..:o)

ivett25
4. čer 2007

rosallinko, neboj, to bude v pohodě! Uvidíš, že to teď vyjde!!! Příznaky tomu napovídají. Navíc tvoje tělíčko bylo nějakou dobu uchráněno od mužíčkových pracovníků, takže tam je fakt veeeeeeeelkááááááááááá naděje! 😉 😉

Vítej xbimbobl! Podle rozhovoru s rosall usuzuji, že se znáte z jiné diskuze! Že by "hlaste se //"?! 😀

Přeji hezký večer! 😉

rosall
4. čer 2007

..ivett25: ty jsi mě teď tak hezky pohladila po duši, jak málokdo........už zase skoro bulím..:o))))))))))))....děkujiiiiiiiiiii.......co manžílek šrotí, šrotí na zítřejší zkoušku?....je v poho nebo má nervy?...a ty jsi v poho?

ivett25
4. čer 2007

jj, manžílek šrotí a je mi ho strašně líto! Říkala jsem mu, že kdyby to šlo, tak odmaturuju za něj. On je strašně šikovný, manuálně zručný, ale to učení!! Musí se všechno našrotit nazpaměť, není schopný to logicky popsat a vysvětlit, ikdyž vím, že čeština se naučit prostě musí!
Já jsem zatím v pohodě! Začíná se ve mě zapalovat plamínek naděje!!
A co ty? Už jsi doma nebo pořád v práci? Tu pracovní dobu ti nezávidím! ☹

rosall
4. čer 2007

ivett25.....no ..vzhledem k tomu, že pořád visím na netu..tak se mi ta doba i prodlužuje...ale jsem zvyklá....víc jak rok mám novou práci.....a bývám tam 8-16hod. denně...někdy i přespávám.......je to náročné.....teď už jsem doma...a chystám se do postele......číst řeku bohů IV..:o)))))))))))))....tak ivetko..moc děkuji za dnešní povzbuzení.....manžel je určitě hrozně šťastnej, že tě má...dobrou nočku..:o)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru