Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
5. čer 2007

já.....očekávám 10.6...bůůůůůůůůůů......začla mě včera bolet prsa...jako vždy před ms...:o(((((((....právě jsem psala...že kdybych byla našťouchnutá 18.5.....je to už 19.den..a jsem v tom.....:o))))))))))....ale teď holt musím čekat......

xbimbobl
5. čer 2007

rosall: no tak to máme hodně podobný...mě právě taky nic není...už mě nic nebolí...břicho mě příjde pořád stejný...tak já nevím...ještě počkám do čtvrtku a pak mažu kdyžtak na gynekologii...co vím určitě že testy si teď už dělat nebudu...vydržím to až na tu náštěvu u pana doktora

linka
5. čer 2007

rosall-do 10.juna uz nie je tak daleko,vydrzis to a nech tam je vysnivana fazulka 😉

xbimbobl
5. čer 2007

rosall: tak ta teplota je vysoká to by mohlo být na dobré cestě....no tak to já jsem nejdřív oplodněná mohla být 16.5.

linka
5. čer 2007

xbimbobl-tak nech ti doki oznami skvelu spravu,ze si v tom 😵

xbimbobl
5. čer 2007

Ale co vím určitě že kdyžtak od příštího měsíce budu měřit ráno bazální teplotu..tak uvidíme aspoň třeba tu ovulaci...

rosall
5. čer 2007

linka:...kdyby tam byla...ta fazulka..jak říkáš...fakt bych se už ničím netrápila......a furt bych se jen smála..abych měla vysmáté mimčo...:o))))))))).....KURŇA, U BOHYNĚ HATHOR (egyptská bohyně mateřství)....ať jsme v tom!!!!!!!!.....:o)))))))))))))))....děkuji a hluboce se klaním..:o)))))))))))))))

xbimbobl
5. čer 2007

No ale určitě holky vám dám vědět jak to dopadlo....

linka
5. čer 2007

😀 rosall,to bolo dobre 😀 😀 😀

rosall
5. čer 2007

xbimbobl......já asi taky....jen blbý..že přítele vidím jen o víkendech...ale což...nějak se to vyřeší...jenže já ho tím fakt nechci zase zatěžovat.....ty dva roky...to byl marathon.....naděje, zklamání, naděje, pocit selhání...atd....:o(

rosall
5. čer 2007

xbimbobl:...no to musíš...jinak tě budu bombardovat zprávama...až ti zahltím icq..:o))))))))))))))))))))))))))))))..........

rosall
5. čer 2007

linka:...no to víš, už se uchyluji...všude možně...a škemrám o podporu..:o)))))))))))))))))))))...a egypt miluji.....tak doufám, že egypt miluje mě...a vzhledem k tomu, že vás mám taky ráda.....tak se se mnou svezete..:o)))))))))))))))))))))))))))

xbimbobl
5. čer 2007

holky dneska se ač nerada budu muset už rozloučit....děkuju vám všem za príma psaní a těším se na vás zase zítra...tak se opatrujte a zítra čauky...už se těsím 😅

linka
5. čer 2007

rosall-tak v to dufam,ze nas v tom nenechas 😉

rosall
5. čer 2007

linka: naopak....já vás v TOM nechám....min. 9 měsíců..:o))))))))))))

linka
5. čer 2007

xbimbobl-maj sa pekne,pekny zbytok dna ti prajem

rosall
5. čer 2007

xbimbobl...tož to je škoda....čauvec..:o)

rosall
5. čer 2007

linka:.....ivet tady odsud..taky psala, že je dobré mít nějakou chvíli sex. absenci.....vy pracujete 10 měsíců intenzivně?...a před tím jsi brala hak?

katarina82
5. čer 2007

Holky, ani to nechtějte vědět. Právě jsem zas utratila litr za hadříky 😀 A to je před výplatou 😒

linka
5. čer 2007

nebrala som hak,naposledy myslim pred siedmimi rokmi,ano pracujeme intenzivne a aj ja som rozmyslala,ze by sme si mohli dat na chvilu pauzu,mozno by to pomohlo

rosall
5. čer 2007

katarina:..jen dobře..:o)))))))))).....musíš mít miminko jak ze žurnálu..to ti povídám...:o))))))))...a co daří se ti dobře?....jak se cítíš?

rosall
5. čer 2007

linka: a měříš se....?....jíš kyselinu listovou...a zinek...(ten je prý jedinej vědecky ověřenej, že působí na plodnost).....

katarina82
5. čer 2007

Rosall, dneska mě bolí zádá jak sviňa 😠 Odjakživa trpím na bederní páteř a dneska se to zas projevuje 😒 Ale jinak dobrý, ležím, nic nedělám a utrácím 😀 To zas bude mít můj chlap radost, jak se večer vrátí. Jen mě teď naštvalo, že od 8.do 10.6. má servis24 odstávku 😒 To nevím, jak budu ty prachy převádět...

linka
5. čer 2007

no nic,musim ist,idem nieco ukuchtit na veceru,moc sa mi nechce,mozno sa tu dnes este stavim,tak zatial sa majte krasne bambulky 🙂

rosall
5. čer 2007

katarina: ty nakupuješ přes internet???.to mě nenapadlo........zítra ti pošlu nějaké akupunkturní bodíky na páteř...nebo ti to povím...jsou to tři body...jak končí bederní páteř..uprostřed na páteři..a vždycky tak dva prsty z každé strany další bod....jsou to takové prohlubinky...když budeš tak 10 min. masírovat...nebo manžílek....určitě se ti uleví....:o))))))......a co jsi nakoupila?

rosall
5. čer 2007

linka: a nezapomeň mi odpovědět:..:o)))))))))))))))....na : a měříš se....?....jíš kyselinu listovou...a zinek...(ten je prý jedinej vědecky ověřenej, že působí na plodnost).....

katarina82
5. čer 2007

rosall, děkuji 🙂 Budu to muset zkusit sama ☹ Můj je v práci a vrátí se až večer, to už budu možná spát 😒
Zkusím ty věci hodit do alba, tak moment.

rosall
5. čer 2007

katarina:...jojojo....já se ráda podívám...:o)))))))).....

katarina82
5. čer 2007

Taak už je to tam 🙂

rosall
5. čer 2007

katarina: jdu na to..:o))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru