Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

linka
5. čer 2007

certova a ty sa ako dlho snazis?

katarina82
5. čer 2007

🙂 Linka kup si ji buď čistou a nebo jak psaly holky přímo nějaký preparát pro těhule. Já jedla kdysi Calibrum Babyplan a pak Mamavit 🙂

linka
5. čer 2007

a mamavit je co?

cert..ova
5. čer 2007

snažili jsme se půl roku, pak jsem potratila v 7tt, no a teď 4 měsíc a vy?

linka
5. čer 2007

certova-to mi je strasne luto ☹ ,my sa snazime 10 mesiac

katarina82
5. čer 2007

http://www.vlekarne.cz/index.php?a=detail&d=967
Obsahuje víc vitamínů než Babyplan a já nejím moc zdravě, zeleninku a tak nemusím, tak mi to jen prospělo.

cert..ova
5. čer 2007

tak to asi přejdu na mamavit

linka
5. čer 2007

ale mamavit nie je len pre tehotne a dojciace matky ako tam pisu? mozu aj snazilky brat?

katarina82
5. čer 2007

No já jsem na něj přešla, protože jsem obvykle dopoledne nejedla vůbec a odpoledne nic zdravého a k tomu plno čokolád 🙂 Tak jsem ho začala jíst-je o trošku dražší, a byla jsem i míň nemocná. Teď už jím na doporučení doktora Gravital, obsahově je stejný jako ten Mamavit, ale je levnější.

cert..ova
5. čer 2007

mamavit je i pro plánované rodičovství, že?

katarina82
5. čer 2007

všechny ty vitaminy pro těhule jsou i pro snažilky, protože jak má člověk vědět, že za týden už bude třeba těhule, že jo? 🙂 Já jedla mamavit před otěhotněním, jsou to jen vitamíny, stejně jako jiné multivitaminové přípravky, jen je tam navíc ta listovka a jsou tam obsaženy v poměru pro těhule. Teď už bych jedla ten Gravital, protože vyjde levněji. Kupuju ho na dva měsíce za dvě stovky.

cert..ova
5. čer 2007

a gravital je ještě lepší než mamavit?

katarina82
5. čer 2007

gravital je úplně stejný, ale jen od jiné firmy. GS dává hodně peněz do reklam, tak je dražší. Ta firma, co děla gravital to píše i na obalu, že do reklamy neinvestuje, že radši zlevní. Já je zkoumala oboje a je to nastejno. Doktor mi taky řekl, že jsou na stejné úrovni, ať si koupím, který chci.

linka
5. čer 2007

tak zienky,co by ste poradili?

cert..ova
5. čer 2007

takže klíďo můžu přejít z calibra babyplanu na gravital?

katarina82
5. čer 2007

jasně, já taky přešla z Babyplanu na ten Mamavit. O Gravitalu jsem tenkrát nevěděla.

katarina82
5. čer 2007

Holky kdybyste věděli, co já do sebe už pak všechno cpala... 😅

cert..ova
5. čer 2007

díky moc za odpovědi

linka
5. čer 2007

tak co je lepsie kyselina ci mamavit?

katarina82
5. čer 2007

certova, nemáš za co. Já jsem ráda, že ty hodiny strávené na neplodnos.cz a podobně, pomůžou i někomu jiném než jen mě.

cert..ova
5. čer 2007

já osobně si myslím, že jsou lepší ty vitamíny, přece jen je toho víc a je to vyvážený, přesně pro mimi, že?

katarina82
5. čer 2007

No tak vitamíny určitě. Já fakt nejím vyváženou stravu, takže vitamíny potřebuju, i kdybych otěhotnět nechtěla. Ale já pak kromě vitamínů pila bylinky a tak, taky to pomohlo.

cert..ova
5. čer 2007

jé, a jaký čajíky?

katarina82
5. čer 2007

Pila jsem dlouho kontryhel a pak i maliník jen do ovulace, ten mi super zlepšil plodný hlen, pak jsem ještě přidala Mateří kašičku na růst sliznice, aby se miminko mělo kam pořádně zahnízdit a ještě Jeřáb ptačí. Zkombinovala jsem to ten poslední měsíc všechno dokupy, čekala mě inseminace a pak když tak IVF, tak jsem si řekla, že nemám co ztratit a vyšlo to 🙂

linka
5. čer 2007

mamavit obsahuje aj kyselinu listovu?

katarina82
5. čer 2007

linka, jo obsahuje 🙂

cert..ova
5. čer 2007

tak mě po tom potratu zaujala mateří kašička a to jsi koupila kde prosím

katarina82
5. čer 2007

http://www.medpharma.info/p.php?p=produkty&s=3&...
Ono je jich víc, od více firem, ale já měla tuhle levnou. Měli ji i v lékárně.

linka
5. čer 2007

tak ja sa s vami pre dnesok lucim,idem este trosku k telke a potom do nocnej 😠 ,majte sa zatial...

cert..ova
5. čer 2007

linka, tak se měj a pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru