Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
6. čer 2007

jizu:..jééééé..svatební cesta do říma....to bude krása..:o))))))))))))..ty jo..:o)))))))))))))))))..hele a nepřipojíš se z nějaké hotelové internetové kavárny?...:o))))))))))

rosall
6. čer 2007

jizu:...jsem taky první měsíc po vysazení...co jsi brala...já Diane.........ajaj...vidím to černě.....

lnella
6. čer 2007

Ahoj snažilky, měla jsem stejné příznaky jako vy, o miminko se snažíme teprve 1. měsíc a pár dní po vysazení mě začalo bolet v podbřišku - probolelo mě to téměř celý měsíc, tak jsem to připisovala vysazení HA. V sobotu - 2.6. jsem měla dostat MS a nic - říkala jsem si, že jsem si to asi po vysazení špatně zpočítala, že přijde až 9.6. a včera mě kolegyně nalomila, ať si udělám test, ať vím, na čem jsem. Dělala jsem si ho poprvé, tak jsem koukala jak sova.. měla jsem tam i druhou čárku - slabou, ale je tam. Ale hrozně mě pořád bolí břicho. Jsem z toho zmatená - ve 13.15 jdu k doktorce, tak uvidím, co mi řekne..

margarita1
6. čer 2007

měla jsem OVu přesně na den je to 14 dni, takže od neděli bych počítala s MS,aspoň podle Len. Jinak mám nafouklý podbřišek,ale jinak nic. My se snažíme něco určo přes půl roku a v září se bereme. Jinak test mi bylo poraděno udělat dneska , nejlépe v neděli, tak nevím.
Jenže od Ovu se teplota držela nahoře, pak spadla min čt na 36,2 a dneska vylezla na 36,5 a MS nikde tak já holky nevim.

jizu
6. čer 2007

Lnello - jéééé to je supeeeer!!!! Snad to vyjde. Určitě hned písni, co řekla doktorka.
Rosall - nevím, nevím, jak to bez vás vydržím. Už začínám být závislá 😀 Brala jsem Femoden, což je vlastně od stejného výrobce jako Diane.

cert..ova
6. čer 2007

holky, ptala jsem se dr., jak otěhotnět, řekla mi, řekla mi, ať má muž před ovulací půst, to proto, aby tam bylo co nejvíce spermii a při ovulaci to zkusit, ale jen třeba dvakrát během ovulace a to proto, aby se tam jakoby nepobily, ptala jsem se na to i v porodnici a řekli mi to samý, ale hlavně ten půst dodržet aspoň 4 dny před ovulací

ivett25
6. čer 2007

Ahojky rosall!
"taťka" to je dobrý! Mužíček to zvládnul, jsem šťastná jak blecha! Taky jsem mu včera řekla, že už je konečně dospělý, když tu zkoušku z dospělosti zvládnul! 😀 😀
jizu, tak v Itálii zůstaňte aspoň 10 dní a tam se to určitě povede. Změna prostředí vždycky prospívá! Můžu se zeptat, máš už pas s novým jménem? Uvažuju, že bych koupila zájezd do It na naše roční výročí, ale ještě jsem nebyla schopna si vyměnit pas! Tak nevím, jestli mě tam pustí na stary nebo na OP?! 😒
jizu, ale možná není ještě nic ztraceno ani pro tento měsíc, kamarádka mi říkala, že ikdyž byla těhotná, tak měla slabé MS i po dobu dalších 3 měsíců! 😎 😎
cert..ova, jééé to bych byla moc ráda, kdyby mi za 9 měsíců něco "řvalo" v náručí! 😵
A co v práci, tam ti to sladké nevadí na žaludek? Nebo máš na něj spíše chuť? 😀 😀

rosall
6. čer 2007

lnellaaaaaaaaaaaaaaa......ty vooooooooogoooooooooooooooooooooo.....ty blááááááááááááááhoooooooooooo....tý joooooooooooooooooooo........udělej druhej, třetí, čtvrtej.....jéééééééééééééééé, jůůůůůůůůůůůůůůůůů...to je supoer, super, super......co další příznaky jako prsa, špatně, ...a taaaaaaaaaak................já chciiiiiiiii...moooooooooooc, abys byla...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

cert..ova
6. čer 2007

ivett25, nemám vůbec chuť na nic, mám hlad a přitom nemám, já se v tom nevyznám ☹ , holky, ale toho břicha se fakt nebojte, jo a ještě s těma testama, mně se nikdy nestalo, že by ukázala špatně a to v jakoukoliv hodinu, byla jsem, ukázal, nebyla neukázal
jizu, tak si to hezky užij, jak já ti závidím 😠 😀

ivett25
6. čer 2007

lnella, tak to moc gratuluji!
Vidíte holky, klidně i po vysazení HA můžete hned otěhotnět, tak nevěšejte hlavu! 😉
margarita, tak to já bych si už ten test vážně mohla udělat. I podle lnelly, bych mohla! Asi to zítra fakt prubnu!
cert..ova, pokud bych zjistila, že opět těhotná nejsem, tak bychom tento měsíc měli dle tvé doktorky dost velkou šanci, protože mužíček, díky přípravě na maturu, měl teď 14-ti denní půst a pokud bych to tedy dostala, tak by ho měl dalších 5 dní! Doufám, že za tu dobu budou ty jeho spermijky hezky posilovat, nabuší svaly a pak se hezky proderou k vajíčku! 😀

rosall
6. čer 2007

margarita:..nebudem si nalhávat ..spadnutí teploty..není dobré......ledaže by měření neproběhlo v pořádku

cert..ova
6. čer 2007

ivett25, tam jde hlavně o množství, to víš, s každým výstříkem radši utečou 😀
ahoj rossal, tak jak to máš s přítelem?

lnella
6. čer 2007

Rosall, děkuji, ale myslím, že budu zklamaná. ☹ Příznaky - možná si je namlouvám, ale mám nafouklé břicho, pořád mám křeče, pevnější prsa.. Uvidím dnes po obědě, ale teď by to z ultrazvuku ještě určitě nepoznala, ne? Děsí mě ta neustálá bolest v břiše..

ivett25
6. čer 2007

aha, tak to abych ho nechala ještě nějakou dobu trápit, aby ti jeho pracovníci měli více času se rozmnožit! 😀 😀 Chudák muž, doufám, že mu to nepoleze na mozek. 😎
margarita, já teplotám sice vůbec nerozumím, ale hrozně moc bych ti to přála!
VŠEM bych to moc přála! (i sobě 🤐 )

rosall
6. čer 2007

ivet25:...počkej deset dní po době, kdy jsi to měla dostat....tedy jestli to vydržíš..:o)))))))..jak dlouho máš spoždění a kolikátý je to den cyklu?

rosall
6. čer 2007

lnella:..poznají to v 5. týdnu....od oplodnění...

lnella
6. čer 2007

Děkuji, Ivett, ale ještě nemám jistotu. Nikomu jsem to zatím neřekla, ale asi se tím udusím. Pořád se dívám na ten test, ale jsem zvědavá, co mi řekne doktorka.. Jestli vůbec něco.

margarita1
6. čer 2007

rosall - já vím,ale je zvláštní, že teď po 5 dnech leze nahoru? Nevíš k tomu něco blíž?
Jinak lnella - to opravdu vypadá na první příznaky¨
A JINAK VŠICHNI BUDEME TĚHU, JEN SI MUSÍME JEŠTĚ CHVILKU POČKAT 😀

lnella
6. čer 2007

Jsem zmatená, možná ten test nebyl spolehlivý.. Břicho mě bolí jako před MS ☹

rosall
6. čer 2007

cert..ova:...jsem z toho smutná....bulela jsem včera v noci...ještě se neozval.....něco se děje, je chladnější.....fakt tohle mi ještě scházelo....no, abych řekla pravdu, dnes ráno mi bylo špatně....ale bývá mi špatně, když chytnu nerva

ivett25
6. čer 2007

lnella, už jak řekla cert..ova, tak bolest v podbřišku není nic zásadního! Taky jsem to už slyšela od kamarádek, které už mimča mají, že je v prvních měsících těhotenství, podbřišek normálně bolel a přitom těhotné byly. 😉 😉
Mě spíše děsí, že mě podbřišek bolí, ale taky mě v něm tak podivně píchá, jako by někdo jehlou?! Snad to nebude žádný problém! 😲

rosall
6. čer 2007

margarita:...a můžeš mi popsat tvou křivku?

rosall
6. čer 2007

lnella:...já ten test chci taky viděěěěěět...:o)))))))))))))))))))))))))

jizu
6. čer 2007

ivett25 - jenže já nemám slabou MS 😢
Pas mám na staré jméno, protože letenky jsem kupovala drahouškovi už k vánocům, kdy jsem ještě měla staré jméno. Jedu jako za svobodna 😀
Lnello - nebooooj, slabá čárka byla. Tak se hlavně nestresuj, i kdyby to náhodou nevyšlo, tak je to teprve měsíc, co se snažíte. Ale to určitě vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rosall
6. čer 2007

ivet25:..kurník, mě nic nepíchá...jenom tu pravou stranu mám zvětšenou a tvrdou....

cert..ova
6. čer 2007

lnella, fakt se neboj, já to taky měla a niiiiiiccccc a měla jsem to i u třetího těhotenství, někdo je hold citlivější, kámoška měla bolesti do ukončeného 3 měsíce no a teď je v 7 a je to v poho, hlavně se nenerváčkuj
rosall, to mě opravdu mrzí, ale je pravda, že se něco asi děje, ale můžou to být třeba jen starosti, ale je od něj nefér, že ti k tomu nic neřekl

ivett25
6. čer 2007

rosall, mám teprve 2 dny zpoždění a jsem v 33 DC!

Rosall a copak se děje? Přítel zase neposlouchá?

rosall
6. čer 2007

ivet25:..do itálie můžeš normálně na občanku...takle jsem v pohodě cestovala po řecku

margarita1
6. čer 2007

rosall asi necelých 14 dní před OVu teploty 36,2. 36,1 a OVU byla 23 . 05. ve středu, teplota 36,7 , poté až do minulé st 36,7 čt 36,4 a pak to kleslo na 36,2 a dneska 36,5

cert..ova
6. čer 2007

moje kámoška to měla super, měla bouračku, byla v nemocnici, měla v háji koleno, pustily ji, sádru až k tříslům, takže jen seděla, ležela, 4. měsíce, papala, tloustla, menstruovala-naprosto normálně. jednou to nedostala a tak se dobelhala k dr. a ten jí řekl, že už končí 4.měsíc a může očekávat pohyby. to je přece super, přešla kritický 3.měsíce, aniž by o tom věděla a tak, no fakt jsem jí záviděla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru