Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivett25
6. čer 2007

rosall, aha! Fuuuuuj, to jsem se lekla! Já se tak těším, až si troufneš udělat si test!!! 😵 😵

katarina, tak to ti nezávidím, to bych fakt raději do té práce chodila! ☹
Pořád ležet a nic nedělat je o rozum! Ale když ty mrňata za to stojí! 😎

margarita1
6. čer 2007

rosall- psala, že je zvláštní, že jsem to nedostala pokud teplota poklesne, tak se bajíčko uchycuje,ale zase, 5 dní je trošku dlouho, tak říkala, že se uvidím, jestli MS dorazi. Vždycky už jsem s min týden spoždění měla špinění a teď ani prd, prostě nic a heln je takový vodový. Jako zvýšená vlkost, tak já fakt nevim

rosall
6. čer 2007

ivet25:...hele co jsem psala, já si ho udělám, až budu mít jistotu....a uvěřím tomu...a to bude jedině na porodním sále...:o))))))))))))))))))))))

rosall
6. čer 2007

margarita:.....to nevím, že teplota poklesne, když se vajíčko uchycuje....čoveče...to je pro mě novinka......fakt????..to ti říkala len? nebo jsi to někde četla?

cert..ova
6. čer 2007

katarina82, já jsem si bt měřila jen včera a dnes, ale to se nepozná, dneska jsem měla 36,8, ale to je nejspíš ovulace

margarita1
6. čer 2007

rosall
len mi to psala, že to může být výsledek poklesu teploty,ale asi na kratší dobu.

rosall
6. čer 2007

certo..ova: a vcera???.....já už mám od soboty 37,36,9,36,9,36,9,37..před tím jsem se neměřila......totiž...páč jsem o tom vůbec neuvažovala..:o))))))

katarina82
6. čer 2007

Rossal, já i u toho mlácení do klávesnice tak polo-ležím. Můj mi natáhl noťas do toho budoucího dětského pokoje na konferák, tak tu ležím na staré sedačce, co na ní přes den spí ta moje chlupatá herečka. Takže se tu docela mačkáme a když příjde ta malá ušatá potvora, tak je to katastrofa 😀

katarina82
6. čer 2007

rosall, pokud teplota poklesne tak kolem 7DPO, ale jen na jeden den, tak je to nadějné. Jinak tvoje teplotky jsou moooc hezké 🙂

certova 36,8 je pěkná poovulační. A včera jsi měla kolik?

margarita1
6. čer 2007

katarina82 a vám se to podařilo za jak dlouho?
Tak já abych zase jela od začátku co? Až přijde MS?

Jinak začala jsem brát vitamín E, 2 těhulke mi potvrdily, že po měsíci užívání do toho vlítli
tak uvidíme
Říká se tomu vitamín plodnosti

ivett25
6. čer 2007

rosall, jakože si s tím 9-ti měsíčním bříškem odskočíš v porodnici na wc a tam si rychle uděláš test, jestli si opravdu těhotná, jo?????!!!! No sranda! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Holky, budu vás dále sledovat, ale ne už přispívat, dorazil šéf, tak se
budu muset začít věnovat práci! S váma toho člověk totiž moc neudělá! 😀
Tak se zatím mějte a zítra podám zprávu! 😉

katarina82
6. čer 2007

názorná ukázka implantačního poklesu:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/693...

katarina82
6. čer 2007

margarita, my se snažili přes rok. Ale fakt poctivě, ovu testy, bazálka, vitamínky, bylinky...

Ivet, mooooc držím palce 😉

rosall
6. čer 2007

katarina: viiiiiiiď hezkéééé?..:o))))))))...a to se budím na budíka v 5 hod.....když o zkusím tak ještě v 6...tak už mám 37,2...........
ty jo...kolik těch psů máte a jaké rasy?

cert..ova
6. čer 2007

včera jsem měla 36,7

katarina82
6. čer 2007

Mám jednu praštěnou dalmatinku a jednoho malého králíka s těma ouškama dolů 🙂 Psa jsem si pořídila hned jak jsme začali bydlet sami a králík bude mít letos dva. Toho jsem si pořídila předtím místo miminka. Ale i ten králík je doma na volno, takže mám o zábavu postaráno...
Rosall a kolik jsi dneska DPO?

cert..ova
6. čer 2007

rosall, tak to máš fakt hezké teplůtky, vypadá to moc nadějně, ale abych to nezakřikla, tak si radši klepu na zuby 😀

rosall
6. čer 2007

ivet25:..noooooooooo...přesně tak..jestli se mi ten porod náhodou nezdá..:o)))))))))))...tak si to ověřím testem..::o))))))))))))))

katarina82
6. čer 2007

certova, tak to už včera bych řekla, že byla poovulační. Kolikátý den cyklu jsi?

margarita1
6. čer 2007

katarina82 a co myslíš, že ti dopomohlo k těhotenství? Je fakt, že mám kila navíc,ale jdu uspěšně dolů

cert..ova
6. čer 2007

katarina 14-tý den, ovulaci jsem vždy cítila, bolesti břicha a tak, ale aby mi bylo zle, jako na zvracení, únava, bolesti hlavy a v puse, jako kdybych snědla kus železa a zácpa, to neznám a tak jsem se nad tím pozastavila

cert..ova
6. čer 2007

katarina, jinak se vůbec nepozoruju a nemyslím na to, v lednu jsem potratila a tak se vlastně i trochu bojím, takže to není ani sugerace, tak nevím

katarina82
6. čer 2007

Margarita, nevím, nám všechny vyšetření fakt dopadly super, ale přitom furt nic. Pak jak jsem psala včera jsem zkombinovala všechny ty bylinky a bylo to, ale nevím, jestli to bylo tím. Ale je fakt, že po maliníku jsem měla ukázkový bílek 😎 Jinak já měla vcelku MS pravidelnou. S těmi kily navíc nevím, já jsem zas až moc hubená, to taky není dobrý, ale naštěstí mi i tak všechno fingovalo správně. Jak dlouho se snažíte?

rosall
6. čer 2007

katarina:..jooooooooo...králíka berana...toho máme doma taky...jak ho můžete mít na volno...dělá bobky, kudy chodí...)))))))...a za další ten náš..už překousal několikrát šňůry k topení.......:o))))))))))))......pejsci jsou super.....naši mají bernského salašnického.....jednoho dva roky starého..a druhého tří měsíčního....je to hrozná sranda...obr a miniaturka..:o)))))
já nevím kolikátý den mám po DPO. jsem 29.den cyklu,ms byla 10.5., mohla jsem do toho vlítnout vzhledem k tomu, že mám po HAK už 18.5..to už by bylo 20.den...a byla bych těhu...nebo 25.5-27.5....ale kdy jsem měla ovulaci..to bohužel fakt nevím..:o(((((((((((((((

margarita1
6. čer 2007

katarina82 - něco přes půl roku.

cert..ova
6. čer 2007

holky, tak to my máme, psa, kočku, králíka, morče, vodní želvy a hada, někdy bych dala všechny zvířata do útulku a děti do klokánku 😀 😀 😀

katarina82
6. čer 2007

certova, i když to zní blbě, tak aspoň po tom potratu víš, že vám to jde, a většinou po potratu holky zase rychle otěhotní. Jen by to asi chtělo víc těch vitamínků. A ty jsi teď měla normální ms? Dělala sis test?

rosall, ona je puštěná od malička a bobky nedělá. Vždycky se zajde vys..t do pelechu nebo má ještě kočičí záchod. Jinak je pravda, že dráty máme schované, ale ona je teď už hodná nic nekouše. Je mazel. Teď tu semnou leží obě a pěkně se k sobě tulí. Je to srandovní, takový velký pes a králík 😀
Aha, já myslela, že jsi poctivě měřila a že víš, kdy ovu byla.

cert..ova
6. čer 2007

nedělala jsem si test, beru to calibrum, co by jsi mi, prosím, ještě doporučila?

rosall
6. čer 2007

cert..ova:...:o)))))))))))....proboha, teď to čtu.....hada????????????????????????????????????????????....mám lepší řešení....to vám ještě nesnědl to morče, králíka, kočku, psa...a děti?...:o)))))))))))))

katarina82
6. čer 2007

margarita, já být tebou tak už skočím k doktorovi. Radši ji řekni, že se snažíte třeba už rok, ať s tebou začne něco dělat. Třeba tu ovu fakt nemáš a zbytečně to natahujete. Tak ti udělá hormonální profil a pak ti vezme krev, jestli máš ovulaci a když tak pak chlapa na spermiogram. Za to nic nedáš.

Certova 😀 Tak to my jsme úplní amatéři, když máme jen dvě zvířata 😀 Hada jsem chtěla taky, ale můj mi to zatrhl.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru