Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

lnella
7. čer 2007

Katarino, děkuji, že jsi za mě vysvětlila "vnitřní" ultrazvuk 😉
Pro výsledky si mám volat až zítra. ☹ Je to všechno zvláštní - úplně se mi svět obrací vzhůru nohama..

katarina82
7. čer 2007

cherub 🙄 😒 ☹ Tak já v tom mazání přitvrdím 😎

lnella
7. čer 2007

Děkuji, margarita, ale víc budu vědět až zítra. Zatím jsem to řekla jen kolegyni v práci, nemohla jsem v tom být sama.

katarina82
7. čer 2007

Inella, to je škoda. Já jsem měla výsledky ještě ten den, ale musela jsem volat přímo do laborky. Já jsem táááák zvědavá 🙂

margarita1
7. čer 2007

katarina82 - no já nevim, mě zas nejde dohlavy to stoupání teploty, jinak anovul. zanemná, že OVu neproběhla?

katarina82
7. čer 2007

margarita, jo anovulační je bez ovulace, ale když na to furt koukám, tak ona asi oprvadu byla. Jen ten pokles je divnej.

katarina82
7. čer 2007

Teda takhle, pokles by byl ok, ale kdyby přišla mrcha, ale ta nepřišla, tak proto je to divné...

cherub
7. čer 2007

katarina jojo vydržela... o to to bude lepší zážitek 😉

margarita1
7. čer 2007

katarina82- leda , že jsem blbě rozchrápaná měřila teplotu. Já si dám budáík 05
:35 strčim teploměr a 05:40 druhej a to se vzbudim podruhé 😀
Já nevim, vždycky jsem aspoň špinila , teď nic a už dva dny mám v puse jako divnou chuť. Já fakt nevííííííím a test taky neg.,ale zas je to 15 dní, což ještě asi není tolik

katarina82
7. čer 2007

margarita, jak říkám, nezbývá než počkat, jak to půjde dál 😉

margarita1
7. čer 2007

katarina82 brek brek

rosall
7. čer 2007

katarina:..tak jsem mu dnes odepsala: "už nevydejchávám tenhle náš jenom písemný styk............máš někoho?..máš k tomu důvod, že se mnou netrávíš čas?.........nechci se stresovat...proto to neřeším...ale trápí mě to"...jsem zvědavá na reakci.......klepu se jak ratlík...:o)

katarina82
7. čer 2007

margarita, nebreč, třeba to dopadne dobře. nedá se nic dělat, počkáme 😉

Rosall, teda, vždyť jsi říkala, že na to nebudeš myslet a že to budeš řešit až pak 😠 Ale jsem teda zvědavá, co napíše...

rosall
7. čer 2007

katy, protože mi psal..do práce..to jsem nepsala..a teď přišla sms, ať si trhnu ...jestli neodepisuji schválně...:o(((((((((((((

katarina82
7. čer 2007

rosall, to ti odepsal na to, jestli někoho má, nebo ještě předtím?

margarita1
7. čer 2007

no jo no a co plánujete na víkend budoucí maminky i snažilky?

katarina82
7. čer 2007

margarita, můj je až do soboty večer v práci, takže pojedu asi zase na zahradu a v neděli slaví děda narozky, takže se ožeru jak hovado 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simlenka
7. čer 2007

Kat - ty budš pít? 😲

ygreen
7. čer 2007

Ahoj holky
Simlenka: gratuluji ke // a mám prosbičku. Přečetla jsem si, že máš také nepravidelný a dlouhý cykly. Já mívám tak kolem 33-37 dní a mudr mi řekl, že až budu chtít otěhotnět, mám jít rovnou za ním, že mi dá něco na zkrácení cyklů, protože cykly delší než 35 dní mohou být anovulační. Ale já do sebe nechci rvát žádný hormony, páč po nich přibírám jak divá 😠 Takže jsem nechala prozatím lékařskou vědu vědou a vrhla se na klasický postup - znásilňuji manžílka už od 14 DC a protože nevím kdy mám ovu tak pro jistotu až toak do 24DC 😀
Simlenka prozrad mi prosím, kdy v jaké dny cyklu jsi tak zhruba mívala ovu. Moc děkuju
A všem tady držím palce ať brzy najdou // 😵

ygreen
7. čer 2007

Ahoj holky
Simlenka: gratuluji ke // a mám prosbičku. Přečetla jsem si, že máš také nepravidelný a dlouhý cykly. Já mívám tak kolem 33-37 dní a mudr mi řekl, že až budu chtít otěhotnět, mám jít rovnou za ním, že mi dá něco na zkrácení cyklů, protože cykly delší než 35 dní mohou být anovulační. Ale já do sebe nechci rvát žádný hormony, páč po nich přibírám jak divá 😠 Takže jsem nechala prozatím lékařskou vědu vědou a vrhla se na klasický postup - znásilňuji manžílka už od 14 DC a protože nevím kdy mám ovu tak pro jistotu až tak do 24DC 😀
Simlenka prozrad mi prosím, kdy v jaké dny cyklu jsi tak zhruba mívala ovu. Moc děkuju
A všem tady držím palce ať brzy najdou // 😵

katarina82
7. čer 2007

No jasně 😀 😀 😀
Si dělám srandu 😀 Já totiž nepila ani před těhu. Naposledy jsem z alkoholu měla hlt šampusu na Silvesta. A to jsem fakt nevypila ani půl skleničky. Za mlada jsem na diskách pila, ale už tak asi čtyři roky vůbec, ale fakt vůbec. Já se umím bavit i bez chlastu a když není dobrá nálada, tak chlast taky nepumůže... Takže ho prostě nepiju.

ygreen
7. čer 2007

Sorry 🤐 😅 😕

rosall
7. čer 2007

Katarina: Reakce: tak proc se zase ptas, kdyz to zase neresis!!??
ne, nemam nikoho..............

katarina82
7. čer 2007

Rosall, to je typická odpověď od chlapa. Měli byste se sejít.

rosall
7. čer 2007

katarina: co dopporučímě ygreen?......JEŘÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁB....:o))))))))))))

katarina82
7. čer 2007

rosall, správně 😉

rosall
7. čer 2007

katarina: má odpověď: fajn..já to teď řešit doopravdy nebudu.......za každou cenu se teď chci udržet v klidu a nestresovat se........ale chci , abys to věděl...neskutečně mě to trápí, měl bys být teď se mnou a podpořit mě.....ale staráš se jen o sebe.....a já jsem sama......ale tvoje věc....já to zvládnu,doufám.......

....ale brzy přijde chvíle, kdy to budu chtít vyřešit......tak si v tom mezidobí vyjasni, kam v tvým životě vlastně patřím

ygreen
7. čer 2007

😕

rosall
7. čer 2007

katarina:...udělala jsem trošku mlhu..:o)))))))

katarina82
7. čer 2007

A ještě ygreen doporučímě měřit teplotku 🙂 A hned bude vědět, kdy ovu je 🙂

rosall, to jsi na něj docela vyjela. To se určo nasere, jak znám chlapy...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru