Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

simlenka
7. čer 2007

ygreen - já bych ti hrozně ráda poradila, ale já jsem ještě nějak nezapadla do kolotoče měření teploty, hlídání ovu atd, takže fakt nevím, kdy jsem ji tak mohla mít, o otěhotnění jsem se snažila rok, ale nijak jsem nestresovala s nějakejma práškama a vůbec s ničím, prostě jsem čekala až to přijde, takže fakt se omlouvám, ale nevím...

no ale teoreticky jsem do toho teda vlítla někdy cca před měsícem, takže by ovu byla někdy až kolem 20-týho dne od prvního dne menses - plus mínus - jestli teda umím počítat 😠

rosall
7. čer 2007

ygree:....když se začteš do dřívejších zpráv...tak tam najdeš instrukce....co katarina používala....až otěhotněla..po roce..:o)

katarina82
7. čer 2007

rosall, ale je pravda, že by ho to mohlo začít hlodat v hlavě...

rosall
7. čer 2007

katarina: jo nasral se......že toho má sám dost..tak neví, co na něj zase házím...

katarina82
7. čer 2007

rosall, klasika... To se dalo čekat. Přesně 😒 😠 A co teď?

ygreen
7. čer 2007

Holky díky za info 🙂
Také tuším, že by mohla být ovu kolem toho 20DC, tak snad.
O měření se snažím bez valného úspěchu, páč naše štěně, jakmile se probudím hlásí, že musí nutně TEĎ čurat, takže měřím jen tehdy, když s ním vyskotačí na zahradu manžel 😀

rosall
7. čer 2007

katarina:....napsala jsem mu ironicky...že je mi líto, že toho má tolik.........
co ty myslíš?...je vidět, že chlapy máš přečtené jak knihu

simlenka
7. čer 2007

ygreen a jak dlouho se snažíš?

katarina82
7. čer 2007

rosall, no jo... Mám je nastudované jak to otěhotnění 😀 Ale je narozdíl o tohoto z praxe 😒

Záleží co po něm teď vlasně chceš, z vlastní zkušenosti tou ironií ničemu nepomůžeš. Jen se asi víc nasere.

margarita1
7. čer 2007

katarina82 - hele a ten jeřáb si brala jen do Ovu nebo jak? Já si ho chci taky koupit a nevim, kdy ho brát a kdy ne, teď bych teda radši počkala, zatím beru vitamín EEEEEEEEEE

katarina82
7. čer 2007

margarita, já brala ten jeřáb a vlastně všechno kromě kontryhelu jen do ovulace. Jenže já měla cykly pravidelné. Takže ty ten jeřáb asi celý cyklus. Zeptej se CALU, ta ho jedla na srovnání cyklu a pomohl jí.

margarita1
7. čer 2007

katarina82
já jen, pokud by to vyšlo, aby to neublížilo mimiskovi

katarina82
7. čer 2007

margarita, myslíš přesně tak jako já 😀 Ptala jsem se na to a prý se to může jíst celý cyklus.

margarita1
7. čer 2007

katarina82
NO JÁ POČKÁM, CO SE Z TOHO TEĎKA VYKLUBE A PAK SI HO KDYŽTAK KOUPÍM

katarina82
7. čer 2007

margarita, jo, počkej, uvidíš. Třeba ho nebude už třeba 😉

margarita1
7. čer 2007

katarina82 - noo kež by. Jinak kdy bys to viděla na další test, pokud MS nepřijde?

katarina82
7. čer 2007

margarita, ty jsi testovala dneska? Mělas hodně koncetrovanou moč?

katarina82
7. čer 2007

ROOOOSSSAAAAAAAAAALLLLLLLLLL.... Kde jsi?

margarita1
7. čer 2007

katarina82- ráno po probuzení

katarina82
7. čer 2007

margarita, tak počkej do pondělí. Jestli to vydržíš 🙂

ljd
7. čer 2007

Ahojky ...Holky možná to bude blbá otázka, ale co je to ten Jeřáb...nechce se mi to pročítat tolik zpátky 😒 To jsou nějaké vitamíny?

margarita1
7. čer 2007

všichni budeme brát jeřába a budeme těhule, žeeeee?????
Mě se líbí, jak se to tady rychle šíří 🙂

sroubek
7. čer 2007

čau holky...jenom v letu zdravím 😉

četla jsem si tu vaší diskusi a držím palečky rossalll, ljd i ostatním

a kataríně samosebou taky i když z jiného důvodu 🙂

mě se blíží ovu...tak doufám že to teď vyjde 🙂

a holky...já mám kocovinu , bleeee 🙂

čuňátko chrochrík...čili já...se včera zčunilo po divadelním představení teda po zcela bohulibé akci...v divadelním klubu 😀 😎

katarina82
7. čer 2007

margarita, mě ne 😀 Pak to bude na mě, že to nefunguje 😀 Ale každopádně to nikomu neublíží, a když to CALU pomohlo od silné, nepravidelné a bolestivé mrchy, tak to bude aspoň k něčemu.

katarina82
7. čer 2007

ahoj sroubku 😵
Tak když se blíží ovu, tak doufám, že se zase nezčuníš 😀 , ale budeš se místo toho pěkně věnovat snažení 😉

ljd
7. čer 2007

Tak díky holky, já jsem o tom nikdy neslyšela až tady....za zkoušku člověk nic nedá 😉

Dá se to koupit normálně v lékárně nebo si to musím objednat přes net...vím že bych si to mohla zjistit sama a ne se tady vyptávat, ale když už s tím máte zkušenosti tak určitě rády poradíte... 😉 díky

ljd
7. čer 2007

ahojky sroubku..tobě taky samozřejmě držímě pěstičky a díky 🙂

katarina82
7. čer 2007

V lékárně se to bohužel koupit nedá 😒 Jen v nějakým bylinkářství nebo obchodě se zdravou výživou.

ljd
7. čer 2007

Ješt jednou díky Katarina... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru