Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
7. čer 2007

No a jak jste se rozloučili? Jak ta hádka skončila?

rosall
7. čer 2007

....hmmmmmmmmmm...představovala jsem romantickou chvíli, něco jako ...miláčku, to by bylo úžasné......a nic z toho nepřišlo.... ☹

rosall
7. čer 2007

.....nic , řekla jsme mu, že odcházím.....a on něco za mnou křičel na chodbě...a pak bouchly dveře....

katarina82
7. čer 2007

rosall, já nevím, já ho nikdy neviděla, ani taťka a vlastně ani babička si ho jako taťku nepamatuje. Musel do války, když se narodila.

A ty růžové věci příjdou spíš příští týden. Počítám, že zítra teprve přijdou ty prachy, co jsem poslala. Ale měl přijít balík s oteplenýma riflíkama a kabátek s mikinou...

katarina82
7. čer 2007

A co bude s váma teď? ☹

rosall
7. čer 2007

...doktorko, katarino a co říkáte na ty zuby?.:o)

katarina82
7. čer 2007

😀 Jaké zuby?

rosall
7. čer 2007

katarina:.....mě tyhle rodinné záhady hrozně berou..:o)))....máte třeba nějaké staré fotografie a tak?....

katy...já už bych taky nakupovala až bych brečela...a snad bych začala i plést a i vyšívat a háčkovat...a tak..:o)))))

nevím, co bude....vůbec nevím.....pokusím se užít hezký víkendík s dcerou , rodiči a kámoškou...ta chce vyjet někam ven na piknik..:o)..ale je mi z toho ouzko...ráda bych byla i s ním

rosall
7. čer 2007

COPY: ...:O)))))))))........jééééééééééééžiši...katy ...četla jsem, že mezi příznaky patří i bolení zubů...a ty mě fakt bolely....a protože jsem to nevěděla...tak to určitě nemohla být sugesce..:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
7. čer 2007

Napíšeš mu? Ale něco smířlivého, ne nějaké rýpání...

No fotky asi prababča nějaké má, já nevím, teď už se to moc neřeší. Ona na něj roky čekala a vlastně když se měl narodit můj taťka, tak si teprve našla nového chlapa a pořídila si ještě dvě děti. Takže taťkovy sestřenky jsou mladší než já 😀 Ten druhý praděda už je ale taky strašně dlouho mrtvý...

Však já taky nakupuju 🙂 Ale už se musím mírnit, protože nevím, co s tím budu dělat. Teď zas koukám na hračky... Ale asi by to spíš zaplatit pojisku na auta a tak 😅

katarina82
7. čer 2007

rosall, ty těch příznaků máš dost. Tak uvidíme 😎

rosall
7. čer 2007

...už psal na dobrou noc...ale zase se to zvrtlo v hádku....páč jsem odepsala...že je nádherný večer, že jsem se byla projet a projít, načerpat klídeček...to setkání s ním , že totiž bylo strašný.....no a pak zase se :"sorry , že nejsem dokonalej jako ty, nazdar a ať ho nechám spát"....no šííííííííííílený....šílenýýýýýýýýýýýýý.......během tří dnů se podělaly dva měsíce krásnýho vztahu....sice víkendovýho..ale byly to nádherný zážitky...:o(

tak to musím všechno vyzjistit....ať malej prďola má minulost...:o)))......ty máš ještě nějaké sourozence?

na hračky?....ale?..ale?...nějaké zpívací kolotoče a tak?

rosall
7. čer 2007

...viiiiiiiiiiď....mám úplně všechny ze všech pohledů...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))...ale o těch zubech jsem fakt nevěděla..:o))))))))))....myslíš, že je to pravda?

rosall
7. čer 2007

teda..ty to musíš vyzjistit...:o)

katarina82
7. čer 2007

rosall, nesmíš rýpat 😒 😖 Vidíš, teď se snažil to urovnat...

Hračky se mi líbí takové ty úleťácké od Lamaze 😵

rosall
7. čer 2007

to s tou minulostí..:o)

rosall
7. čer 2007

katy....pošli odkaz...:o)......ať mrknu, jestli to , co berušce chceš pořídit je vhodné..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
7. čer 2007

A mám o dva roky mladšího bráchu. Mám s ním super vztah. Vždycky na něj žárlili moji kluci a na mě zas jeho holky. Doteď se mnou řeší problémy s tou svou, musela si na to zvyknout, jinak by šla... 😀 Michal na něj taky hrozně žárlil, milionkrát jsme se pohádali jen kvůli něj, ale už ho má taky rád, mnohem víc než svého bráchu. On celkově bere mojí rodinu za svou. Jeho rodiče jsou divný. Jsou už rozvedení. Fotr typický kšeftař, takže Michal sice odmalička měl, co chtěl, ale musel taky dost makat na baráku a matka zase... nevím, je prostě divná, nikdy jim nedavála najevo, že je má ráda. Maximálně jim dala prachy a to je tak všechno. když jsem tam začala chodit, tak jsem nechápala. Ona ani nevařila. Nic o těch klukách neví a oni zas nic nevěděli o ní. Když se třeba Michal zeptal jakou má zítra šichtu, tak mu řekla, co mu je do toho 😒 no já jsem nechápala. Takže jsme většinu času trávili u nás a je to tak doteď. Když má Michal volno, tak první kam jedeme je k našim, k jeho mamině-sice je pravda, že už šla hodně do sebe a snaží se, tak k té tak jednou za měsíc... Naši ho vzali jak za svého.

rosall
7. čer 2007

....tak to je pěkný....není nad to, když si chlapka stáhneš hezky na svou stranu...je to průser, když nemá rád tvoje rodiče, když ty je ráda máš.......tak to ti všechno fajn vyšlo..:o))))))))))))))))))))))......zítra jdu dcérenkou na tetanovku.....přišla do ložnice za mnou...tak už budu muset jít spát...nebo přitom cvakání klávesnice neusne..:o))))))))))))....ty ještě nemáš mužíčka doma?

katarina82
7. čer 2007

rosall, už jede. On dojíždí, takže teď frčí autem domů.

katarina82
7. čer 2007

Měl by tu být každou chvílí. Tak taky půjdu chrnět.
Chudáček tvoje "malá", au au... 😢

rosall
7. čer 2007

jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů..no to je supéééééééééééér...to bych si klidně dala i k sobě do ložnice....:o))))))))))))))))))....to leporelo musíš mít..:o))))))))))))))))))))))))

katarina82
7. čer 2007

jj, mě se taky líbí 😵 Ty jo, ale ta cena... 😖 No co se dá dělat, něco musím koupit i draho...

katarina82
7. čer 2007

tááák, už máme taťku doma 😀

rosall
7. čer 2007

...no to musíš mít..:o)))))))))))))))))))))........tak joooooooooo...katoušku....a vy dvě holky....opatrujte se a hezkou dobrou noc..:o)))))))))))))))))))))))

katarina82
7. čer 2007

rosall, tak dobrou noc a zítra...doufám, že to nějak urovnáte, přece nebudete bez taťky 😉

ivett25
8. čer 2007

Krásné ránko všem!!
Katarina a rosall, vy jste teda noční průkopnice! 😀 😀 😀
Katarinko, tak to jsem netušila. V lékárně jsem řekla, že chci jen těhu test a paní mi dala tento. Ještě jsem nijak neměla možnost zjišťovat, které jsou funkční a které ne. Takže zítra kupuju nový test, to je jasný!

Rosallinko, jak to, že ten tvůj chlap tak zlobí? Že by kartářka měla pravdu? No to by bylo smutných 6 měsíců než skončí tento rok a on se začne zajímat i o jiné! 😉 😉 Hlavně to musíte nějak vyřešit a jak píše katarina, hlavně nerýýýýýpat!!! 😉 Vím, že se těžko ovládá, ale když ti chlapi jsou tak jednodušší, že rýpnutí nepochopí, jak by měli a hned se urazí! 😀
Mimísek musí mít taťku! 😠 😠
JInak jsem dala na tvoji radu a dneska jsem si měřila v posteli bazálku. Nevím, jestli z toho holky něco poznáte, ale na teploměru jsem měla 36,9?????? Mám si ji měřit dál? Ten digitální teploměr mi začal po doměření pípat a mužíček se u toho pípnutí zavrtěl, nechci, aby věděl, že si BT měřím! 😉

ivett25
8. čer 2007

Jééééé, ty hračky jsou úžasnéééééé!!!! Ale ty ceny! 😨 😨 😨 😨
A já si jako malá hrála s obyč chrastítkem!! Kde byly všechny ti pestrobarevní plyšáci ? ☹

rosall
8. čer 2007

ivet25...řekla bych, ale není to jisté, neznám tvoji teplotu před...že teplota je vyšší...tzn. mohlo by se stále usazovat......já mám taky dnes 36,9............jakmile poklesne jsme v háji zeleném..:o))))))))))))))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru