Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

lnella
8. čer 2007

ljd, děkuji za gratulaci 🙂

rosall
8. čer 2007

certova:....co na to říkáš...dvě nám otěhotněly..:o)))))))))))))))))))))))))).........ještě m.i. vyšla slabá druhá čárka.:o))))))))))))))))))))))...........certova a máš dar intuice?..:o))))))))))))))))

katarina82
8. čer 2007

Aha, tak certova už se našla 😅

cert..ova
8. čer 2007

ahoj katarina82, jsem tu 😵 , už nebliju 😀 , ale moje nálady jsou strašný, trpí celá rodina a včera jsem to nevydržela a udělala jsem si ho a nevím, mám to dostat za 10 dní, ale něco se mi tam přesto ukázalo i mužík to viděl, ale možná to byla sugerace

rosall
8. čer 2007

katy..to víš, že jsem se sháněla, ale budu muset vyrazit k té doktorce na tu tetanovku..pak se ozvu až z práce...
katy , vidíš to?...vidíš to...jak se nám to tu pěkně uhnizdˇuje...mám z toho ohromnou radost..:o)))))))))))))))))))))))))))))....strašnou......¨
ty katy dnes jsem dávila při čiště ní zubů.......ale zadních spodních stoliček......tobě se dělalo špatně i při čistění předních?.:o))))))))))))))))))))))

katarina82
8. čer 2007

certova, neco se tam objevilo??? 😕 😵

cert..ova
8. čer 2007

a kdo ještě otěhotněl, nečetla jsem celou diskusi, teda krom lnelly a ty máš druhou slabou? tak to je jistý, ale gratulace až radši později

rosall
8. čer 2007

ty certova ...neseeeeeeeeeeeeeeeer......ty to máš za deset dní a už se ti ukázal pozitvní????....:o))))))))))))))))))))))))))))))))......ty vooooooooooooooole...to je dnes den!!....úúúúúúúúúúžasný..:o))))))))))))))))))))))))))))

rosall
8. čer 2007

certova: m.i. měla slabou čárku..:o))))))))))))))))))

lnella
8. čer 2007

děkuji, certova, děkuji katarina 🙂

margarita1
8. čer 2007

lnella • - já tzaky kouřím a piju dvakrát víc, než před dvěma týdny, si připadám jak vyschlá studfdna.Ale stejně mám pocit, že mrcha dorazí. Prostě nevim, už tomu nevěřim, po tom půl až třičtvrtě roce ☹

cert..ova
8. čer 2007

rosall, já nevím, možná sugerace, člověk to tak dlouho zkoumal až našel, určitě to znáš

katarina82
8. čer 2007

rosall, mě se nikdy nedělalo blbě při čištění zůbů. Až když jsem otěhotněla. Nevím, jestli úplě těch předních, ale každopádně mě solidně natahovalo 😝 😖

ljd
8. čer 2007

certova: a není to brzo na test...když čtu různé diskuse tak všude holky tvrdí, že test neí přesný a vůbec jasný když se udělá takhle brzo a slabé čárky se většinou ukazují až při prvním dnu zpoždění ?!Ale na druhou stranu ti to moc moc přeji 😉 jen je to zvláštní....

katarina82
8. čer 2007

Ty jo, já se tu před třemi dny, nebo kolikati, objevila a už jsem tu tak rozprskala to hcg? 😀 😀 😀

rosall
8. čer 2007

já musím jet...ahoooooooooj

cert..ova
8. čer 2007

holky taky kouřím a vždy v těhotenství jsem přestala a v poho a samozřejmě hned po kojení jsem začala, blbka..., plno holek kouří v těhot. a vymlouvá se, už to mají stejně v sobě,ale já viděla na ult., jak to vypadá, hrůza, po každým šluku má mimčo nedostatek kyslíku a dusí se, fakt hnus

lnella
8. čer 2007

margarita, já jsem tomu taky nevěřila, příznaky jsem si nepřipouštěla.. 😉

lnella
8. čer 2007

Nevíte prosím, kde by se dalo zjistit, v kolikátým jsem týdnu při HCG 450? 😕

ljd
8. čer 2007

Kat: byl jsem u nás v lékárně, kde je i zelená lékárna a včera jsem si koupila ty kapky, ale nakonec jsme s lékárnicí objevily ještě něco lepšího: jmenuje se to: Elixír Feminan - Jeřáb ptačí, Měsíček Lékařský, Kontryhel obecný...takže samé otěhu bylinky 😀 😉 tak jsem zvědavá 🙂

margarita1
8. čer 2007

holky, já vím, je to asi blbý se takhle ptát. Ale taky máte ten poševní hlen taky takový vodnatý, nebo větší vlhkost?
katarina82- jinak já pořád ty teploty 36,5 už 3 dny, má po ovulační byla 36,4

m.i
8. čer 2007

ivet: dělala jsem si test včera odpoledne a dneska ráno, k dr až příští týden, podle tohojak dopadne víkend..jinak doufám, že je mamatest spolehlivý..já tu druhou čárku měla po dvou minutách, ale je slabší než ta kontrolní..
holky, co myslíte ta teplota..já se nikdy neměřila..ale od úterý mám 37-37,2

cert..ova
8. čer 2007

ahoj rosall..
ljd, je to brzo,taky tomu nedávám žádnou váhu, ale musela jsem to zkusit 😅
a s tím čištěním zubů to mám taky, jo a myslím, že těhotná jsem, ale to nic neznamená, může to stejně s ms odějít, tak dělám, jako že nic ,ale ta únava mě už štve

ljd
8. čer 2007

m.i.:tak to vypadá na další jasnou těhu...ale pšššt ať nezakřikneme 😉 každopádně i podle teplotek to vypadá dost slibně a když už i testík něco ukázal...hmmm... 🙂

m.i
8. čer 2007

ljd: opravdu raději psst..
testík ukázal, ale slabě..snad se o víkendu ukáže něco víc, ta nejistota je strašná ;-/

cert..ova
8. čer 2007

holky, to by bylo super, kdybychom se všichni sešly v těhulkách, v porodech a na jaře v miminkách 😀 😀 😀

ivett25
8. čer 2007

m.i, ty sis dělala test i odpoledne? A druhá / se ukázala? Kdyby jo, tak hned po práci frčím do lékárny! 😉

Holky, když se bavíte o tom kouření. Já sice nekouřím, ale kamarádka je v 5 měsíci a před týdnem jsem u ní byla a říkala mi, že přestala kouřit, ale že si jednou za den 1-2 dá, ale takové ty tenké (myslím Slimky)!!! Strašně mě přesvědčovala, že to mimi nevadí. Že by to byl spíše šok, protože tělo je zvyklé! Nic jsem jí na to neřekla, ale netvářila jsem se, že ji věřím! Jaký názor na to máte vy? Určitě stejný jako já!! TĚHU = ŽÁDNÉ CIGÁRO!!!!

margarita1
8. čer 2007

já jsem taky slyšela, že je možné si třeba ráno jednu dát, že je lepší, když je na to tělo zvyklé. Ale nevím, asi po poradě s dr, samo, že je asi lepší nekouřit

cert..ova
8. čer 2007

ivett25, nám pouštěli ve škole, jak to vypadá, říkám vám, jen výmluva, mimčo má nedostatek kyslíku, tím se dusí a je v křeči, je to hnusný, na to koukat

ljd
8. čer 2007

ivet: taky to tak vidím s tím : TĚHU=žádné cigáro a dokonce jsem i proti když těhu si jde sednout do začouzené hospody nebo restaurace 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru