Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

m.i
8. čer 2007

ivett: jjo, včera hned jak jsem přišla z práce a druhá se ukázala jak včera odpoledne, tak dneska ráno..Na tom testu píšou kdykoliv během dne

ivett25
8. čer 2007

Margarita, víš, mě nepřesvědčilo to, že mi sice řekla, že jednu - dvě může, ale vzápětí mi řekla, že to nemám nikde říkat, hlavně ne její mamce! Kdyby to přece nevadilo, tak to nebude tak úzkostlivě tajit!

wacinka
8. čer 2007

Mimi kouření vadí a to dost silně, ale na druhou stranu je pravda že její tělo je zvyklé na přísun nikotinu a prý dle odborníků je pro mimi mnohem horší když práskne s kouřením hned. je prý nejlepší po zvolna ubírat. Dělala jsem projet pro MŠ a Zš a pro rodiče. my nechceme kouřit ani pasivně a holky věřte raději ani kouřit nezačínejte. Protože chudinka miminko kdybyste viděli jak se tam dusí ☹

cert..ova
8. čer 2007

s těma testama, skoro pokažký jsem si ho dělala odpo, už jsou na takový úrovni, že vám to ukážou, u třetího jsem si ho dělala večer, byly // a ráno kontrolní a potvrdil mi to a byl to jeden z nejlevnějších testů(2 za 29 kč) a na ult. nebylo ještě nic vidět

ivett25
8. čer 2007

m.i, tak dneska do toho Mamatestu jdu! Jsem napnutá, jak struna! Já bych byla tak ráda!

ljd, přesně tak! Jsem jednou nastávající máma, tak chci pro své dítě to nejlepší a cigarety tím určitě nejsou! 😉

m.i
8. čer 2007

ivett: a kolik dní máš po??
A vy co už mátě najaké to těhu za sebou: co nějaký výtok..přijde mi jako bych "špinila"..no to je výraz :-/

ivett25
8. čer 2007

Wacinka, OK, já to beru, ale ona je v 5. měsíci. To už je doba, kdyby její tělo mělo být už odvyklé! Nevím, pokud bych kouřila a zjistila, že jsem těhotná a zastávala bych názor, že se má postupně dávka nikotinu snižovat, tak bych se snažila tu dávku nejpozději do 3 měsíce úplně zrušit!

katarina82
8. čer 2007

Inella, konec pátého nebo úplný začátek šestého týdne. Kdy jsi měla poslední mrchu? To hcg odpovídá tak 19-20DPO. To znamená, že ovulace byla cca 19.května+14dní, které normálně předchází ovulaci, takže bys tu poslední měla mít okolo 5.května, teda pokud ti to chodí pravidelně.

margarita1
8. čer 2007

holky- já nevim, dneska sem si dělala TT a nic tam nebylo, tak nevíííííím. Ale MS nikde, špinění nikde, prostě nikde nic. Sem asi nějakej hormonální omzl 😒

ivett25
8. čer 2007

m.i, mám 5 dní po očekávané MS! Měla jsem ji dostat v PO! U mě se špinění zatím nekoná!
Jééé, katarina, tys to tak krásně spočítala, jako by to přesně vycházelo na mě! Takže pokud bych byla těhu, tak jsem taky tak 5-6 tt. Ovu jsem měla 19. května! 😉 😉😉

lnella
8. čer 2007

Tý brďo, zírám! Poslední MS jsem měla 5. května 😨

ivett25
8. čer 2007

Margarite, tak já se přidávám do skupiny "hormonálních omylů" ! :D:D:D

wacinka
8. čer 2007

Ivet tak zo jo já jsme nějak ten 5. měsíc přehlídla, to každopádně. měla by se snažit odbourat co nejrychleji mimískovi to škodí ☹

katarina82
8. čer 2007

Inella, fakt???? 😀 Tak přesně jsem to vypočítala?

ivett25
8. čer 2007

wacinka, no právě! Jenomže ona je strašně tvrdohlavá a myslí si, že veškeré její názory jsou pravdivé! Nemá smysl ji něco říkat, protože by to vzala jinak, než bych chtěla. 😠

lnella
8. čer 2007

katarina, jsi profík 😵 Jak se to vlastně počítá? Jaktože už bych byla v 5.tt? 😨

wacinka
8. čer 2007

no jasné a byla by jsi nejhorší ty. Je to její zdraví a její mimi 😒 ale je to škoda

katarina82
8. čer 2007

Ivet, když jsi ty kapky sehnala nakombinovaný, tak by to mělo být taky super. S tím kontryhelem a tak. Já bych ale počkala do toho testu 😉

katarina82
8. čer 2007

Inella, to se počítá od poslední MS, ale musí ti to chodit pravidelně, jinak k tomu musí člověk dojít tak jak jsem to vypočítala já. To znamená, že v době, kdy čekáš mrchu už jsi na konci 4tt 😉

ivett25
8. čer 2007

😨 😨 Katy, jaký kapky? VOCO GOU? 😀

katarina82
8. čer 2007

Inella, hoď jsi to do pasu 😉 Ať to všichni vidí 😉

margarita1
8. čer 2007

no a já měla poslední MS na konci dubna,ale zato pěkně dlouhej, hajzlík , proto se asi opozdila Ovu na 23,5,

ljd
8. čer 2007

Katy: o těch kapkách jsem ti to psala já a ne ivet 😉 😀

cert..ova
8. čer 2007

když to nedostanu, tak si kapky jdu taky koupit, už ten název mě fascinuje 😀

cert..ova
8. čer 2007

teda, když to dostanu, jsem nějaká zmatená ☹ 😀

katarina82
8. čer 2007

JJ, omlouvám se, zrovna zvonila pošťačka 😵 , tak jsem to chtěla ještě rychle napsat a popletla jsem to 😅

ivett25
8. čer 2007

Katy, 😀 😀 A co to jsou za kapky?

ljd
8. čer 2007

Jmenuje se to : Elixír Feminan - Jeřáb ptačí, Měsíček lékařská, Kontryhel obecný
Josu určeny pro úpravu cyklu, zmenšení menstruačních bolestí, úpravu menstruace a ovulace, jsou doporučovány při anovulačních cyklech atak...ale jsou to samé bylinky 😉

m.i
8. čer 2007

Kat: zase něco na malé??

lnella
8. čer 2007

katarina, zatím si to nechci připouštět, v pondělí jdu na prohlídku, tak třeba pak budu chytřejší. Bojím se té bolesti břicha, bojím se, že se mimi neuhnízdí, jak jsi prožívala začátek těhotenství Ty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru