Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

margarita1
15. čer 2007

Ahojky
ljd - Copak se stalo?
Jinak jsem měřila BT ráno a stoupá na 36,6, tak nevim, co si o tom myslet

ljd
15. čer 2007

Dneska mě teplota klesla a veškeré mé doposavadní naděje, které jsem ještě do včerejška měla se pomalu ale jistě vytrácejí a každým dnem očekávám MS ☹ 😢 i když ve skrytu duše doufám, že ještě snad vyleze nahoru, ale nevěřím tomu...už tak nějak nevěřím ničemu 😢
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

margarita1
15. čer 2007

to ale není až tak hroznej pokles, já se v tom teda až tak nevyznám,ale zatím bych nezoufala

ljd
15. čer 2007

No já jo, protože když se mi teploty celou dobu drží na 37 max na 36,9 a čtyři dny před MS mě klesnou až na 39,8, tak se mě dělá moc smutno ☹ no každopádně uvidím zítra, ale nevěřím už ničemu 😖

margarita1
15. čer 2007

ljd
uvidíš. Mě zas nějakou záhadou lezou nahoru

ljd
15. čer 2007

A nemáš třeba posunutý cyklus a nepřišla Ovu až teď, já jsemtřeba měla ovu až 26DC 😒

margarita1
15. čer 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/1449d1
můj graf uplně dole
Poslední MS začala 29.04. a byla asi 9 dní, jinak včera teplota 36,5 a dneska 36,6 a zapsané to tam není, toto mi vytvořila Len

ljd
15. čer 2007

Nechci něco soudit, protože teď momentálně těm teplotám sama nevěřím, ale podle mě se jedná o anovuluční cyklus ☹

margarita1
15. čer 2007

podle čeho soudíš? Já sama nevím. Len mi psala, žýe ovu možná proběhla déle než 23.05. Fakt nevim a ona takz neví. Jsem z toho na palici

ljd
15. čer 2007

Víš co Marg, být tebou tak už to nechám času nebo doktorům...protože už to tady probíráš dlouho s kdekým a jak vidíš ještě se nikdo nedopracoval k něčemu co by cokoliv vysvětlovalo a nebo dokonce určilo den příchodu MS...vím co by jsi chtěla slyšet: že tam Ovu je a že jsi určitě těhotná jen testy to ještě neukázaly 😖 jenže realita je taková, že nikdo nedokáže podle tvých teplot cokoliv najisto určit, protože je to už nad naše laické síly...zkus to řešit za pomocí lidí, kteří jsou odborníci určitě pomůžou a budou tomu rozumět víc 😉 A prosím nezlob se na mě, že jsem to takhle napsala, ale sama musíš uznat, že tohle špekulování a hádání nikam nevede ☹

margarita1
15. čer 2007

ljd
já se nezlobím 😀 ¨
však jsem říkala, že pokud to nedostanu, tak příští týden skáknu k dr. Miminko není až tak akutní, nedokážu si tzo představit, spíš se bojím,aby nebyl jiný problém.Ale pokud by mimi bylo, budu samozřejmě ráda

ljd
15. čer 2007

A já ti to samozřejmě moc moc přeji 😉

margarita1
15. čer 2007

ljd - díky moc. A ty taky nevěš hlavu. Něco ti řčeknu, užívej léta a myslím užívej jako užívej a uvidíš,ono to přijde samo

mufy
15. čer 2007

ljd ještě je brzy na MS,ona ta teplotka může ještě povyskočit nahoru.Počkej ještě pár dnů.

Jinak mě dneska teplotka klesla o 3 stupínky,takže taky očekávám MS,druhý den mi mešká MS,tak počítám,že se buď dnes nebo zítra rozjede. ☹ A já si myslela,že to konečně vyšlo.Margarit,já si taky myslím,že se jedná o anovulační cyklus,ale taky to být nemusí,jen by bylo ještě brzy na MS.Zkus taky počkat pár dnů. 😉

ljd
15. čer 2007

Mufy díky...ale víš jak je to když už ničemu nevěříš 😒

A u tebe je mi to taky líto, myslela jsem že už brzo přijdeš se zprávičkou dvou čárek...jo to je život...pořád si s náma pohrává a zkouší kolik toho vydržíme 😖

margarita1
15. čer 2007

mufy - jenže mě začala poslední MS 29.04., což máš přes měsíc

mufy
15. čer 2007

maragrit,jenže můžeš mít dlouhý cyklus a ovulaci mít třeba až 20 nebo 30 den cyklu,takže zatím nezoufej a vyčkej,třeba ti ta teplota ještě trošku povyskočí.Jak dlouhý cyklus míváš normálně?

ljd, no jo to je prostě život.Už mě to začíná unavovat,každý měsíc to vypadá nadějně a pak to nevyjde.No já jdu za 2 měsíce na IVF,tak se do té doby budeme snažit pořádně,abychom na to nemuseli,jenže když nevyšly ani tyto 3 pokusy IUI,tak pochybuji. ☹

katarina82
15. čer 2007

Ahoj holky, dneska tu nevidím žádné pozitivní obličeje, jak to?? ☹

margarita1
15. čer 2007

mufy jooo, tak to vypadá, že mohla být teď od 36,5 teploty ne? Já nevim, uvidím, co z toho vyplyne

margarita1
15. čer 2007

kat Ahojky 😀

katarina82
15. čer 2007

Margarita, koukala jsem na ten graf, co ti Len vložila do FF a vidíš, FF to vyhodnotil jako anovulaci, já si myslím, že jestli teda ovu vůbec nějaká byla, tak až to druhé zvýšení... 😉 Tuším, že to byl 29DC.

mufy
15. čer 2007

Margarit:Jestli byla ovulace ten 29 den tak máš ještě aspoň týden čas,než dostaneš MS,doufám,že jste se aspoň hodně snažili v ty dny. 🙂

margarita1
15. čer 2007

aha a ta pak kat trvá jak dlouho +2 dny? Já totiž nevim, jak jsme v tom období rententinovali 😀

katarina82
15. čer 2007

Kdo ovulace? Ovulace trvá pár hodin. Ale už tak tři dny před ní, tam můžeš spermijky schovat 😀

margarita1
15. čer 2007

a ha , já myslela i po

ljd
15. čer 2007

i jeden den po Ovu, ale to už je pravděpodobnost menší 😒

katarina82
15. čer 2007

jj, přesně tak, i jeden den po, ale to už je šance malá. Vajíčko přežívá jen 6-12 hodin od prasknutí folikulu...

margarita1
15. čer 2007

tak sem z toho fakt debilní. Prosím, vysvětlete mí, když najednou teplota vylítne, tak den předtím byla ovu. Je to tak? Tak šance 3 dny předtím, než vyletí teplota?

ljd
15. čer 2007

Šance 3 dny, 2 dny a 1 den před a samozřejmě největší šance je v den nejnižších teplot kdy je samotná OVU a den po, ale šance den po je malá(jak už jsem říkala)....

margarita1
15. čer 2007

ty jo, zas pro ě něco nového 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru