Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ljd
15. čer 2007

však toto všechno je psané a vysvětlené na stránkách Len 😉

katarina82
15. čer 2007

margarita, ovulace je poslední den nízkých teplot, když teplota pak prudce vyletí, tak to znamená, že už je po ovulaci. Největší pravděpodobnost je pár hodin před ovu, ale to samozřejmě nevíš, takže ten den před ovu, a den, kdy ovulace probíhá je ideální. Když už ti ráno teplota vyletí nahoru, tak je večer šance docela malá.

margarita1
15. čer 2007

AHÁÁÁ, no tak to nevim, jestli jsme se vůbec někam trefili 😀

margarita1
15. čer 2007

dámy, kde jste?

linka
15. čer 2007

ahojte,neviete mi poradit,od vcera ma pobolievaju vajecniky,som 15 DC,myslite,ze by to mohla byt ovulka?

lucinecka
15. čer 2007

Linko, to by mohla být, taky mě trošku pobolívalo bříško 😉

ljd
15. čer 2007

linka: taky si mslím že by to mohla být OVU 😉

linka
15. čer 2007

aj podla mna to tak vyzera,lebo mam aj hlien 🙂

lucinecka
15. čer 2007

Holky, docela jste mě dostaly s tím, že se dá otěhotnět jen den po ovulaci. Já četla že i ten druhý den lze ještě považovat za plodný...

lucinecka
15. čer 2007

Že 3 dny před ovulací a den ovulace jsou plodné beru jako samozřejmost 😉

cert..ova
15. čer 2007

ahoj všem, ahoj katarina, to jsem ráda, že je malá v pořádku, hezky na sebe dávejte pozor a mějte se krásně, zatím pa

m.i
18. čer 2007

Ahojka, holky, tak se to povedlo, dnes mi to potvrdila doktorka, máme 11mm a už jsem ten váček i viděla, za 14 dní jdem na kontrolu, jestli rosteme..všem vám přeji ten kráásný pocit 😉

jizu
18. čer 2007

m.i. - mooooooooc a mooooooc gratuluju. To je super zpráva za začátek týdne. Tak se opatruj a šetři!!!!! 😀 😀 😀

katarina82
18. čer 2007

m.i-gratuluju 😵

margarita1
18. čer 2007

Taky moc m.i. gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Já si připadám, jak když mě přejel parní válec.
Jinak se zítra chystám k dr., uvidím, jestli teda vstanu 😀

katarina82
18. čer 2007

Já se teď taky vrátila z poradny a taky to podle mého doktora-konečně už je zdravý a tak nependluju mezi cizími 🙂 , vypadá ok. Byla jsem na tu prohlídku u něj moc zvědavá, protože dělal primáře, tak mu tak nějak víc věřím. S tou placentou mě trochu uklidnil, že to prý není taková katastrofa, že se teda musím šetřit, ale že je ještě nějaká naděje, že by to nemusel být předčasný porod 🙂 Mimčo bylo sice blbě otočné, ale taky se mu zdálo, že to kluk nebude. Takže to už je třetí doktor, co řekl holčičku, tak snad se všichni nepletou 😀

margarita1
18. čer 2007

kat- tak to je dobře, držím palečky, ať je vše v co nejlepším pořádku

katarina82
18. čer 2007

margarita, děkuju 🙂
Já ti taky držím palce, ať už s tebou začnou něco dělat a příští měsíc, ať už jsi těhule 😉

margarita1
18. čer 2007

kat - třeba jsem 🙂)))))))
asi pěkná blbost 🙂)))
Ms není, nic není , tak nevíííím

lucinecka
18. čer 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, byo některé z vás před příchodem MS špatně od žaludku? Mně čeká 1.MS od vysazení HA a dneska se klepu jak ratlík a je mi zle. Teplota mi dneska ale vylezla navrch než aby klesala, tak si říkám že by těhu? No moc tomu nevěřím, ale dneska je mi fakt děsně 😝

alcatko.j
18. čer 2007

Luci, mne bylo desne 😉 V den, kdymela prijit msto zacalo, a trvalo to asi 5dni, spatne od zaludku, zimnice, sůaba teplota, tak jsem v domeni ze mam asi chripajznu nebo neco tech 5 dni lezela... 😉 Hodne stesti 🙂

katarina82
18. čer 2007

luci, mě bylo blbě každý měsíc po ovulaci, vždycky jsem totiž měla všechny příznaky... Asi nejspíš ale vsugerované 😠

lucinecka
18. čer 2007

Díky, holky. Já samozřejmě doufám a moc si přeju, aby to byly příznaky těhu, ale určo to tak nebude, navíc nevím kdy MS přijde, protože je to první cyklus od vysazení. Vždycky mě před MS bolely hodně prsa a teď vůbec nic. Už si říkám jestli jsem včera nesnědla něco divnýho, ale večer jsem měla jen jabko a čokoláku 😀 Jsem 12DPO, tak uvidíme, dáme mršce ještě pár dnů a buď přijde nebo nepřijde 😉

katarina82
18. čer 2007

luci, tak držím palce, ať nepříjde 🙂

lucinecka
18. čer 2007

Díky, Kat. Uvidíme. Moc se na to nechci upínat, ale už teď vím že budu smutná až MS přijde. Navíc mé těhu je opravdu málo pravděpodobné, do ovu jsme se nestrefili, ale malá naděje ve mě je, páč jsem byla nachlazená, takže si říkám, že třeba ty vyšší teploty byly způsobený právě tím nachlazením a ovu třeba proběhla pozdějc. Ale to jsou samý spekulace 😀

m.i
18. čer 2007

všem vám moc děkuji 😉

linka
18. čer 2007

je tu niekto?

linka
18. čer 2007

no teeda 😠

margarita1
20. čer 2007

Ahojky 😀

jizu
20. čer 2007

Margarita1 ahoj. Něco nového? Co u doktora?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru