Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

andy21
25. čer 2007

Jak jako aspon niekto 😀 Kdy budes testovat, my tu s apet cekame do patka... 😠

linka
25. čer 2007

no,ze ty si tu,tak som chcela povedat
tiez mam dostat ms v piatok,ale testovala by som radsej az po vynechani,zo skusenosti

andy21
25. čer 2007

takze jako v sobotu nebo jeste dyl? Ja dne s mela na toalet.papire jen takove ruzove rano, ale zas to prestalo, tak se modlim, at MS neprijde....

linka
25. čer 2007

este dlhsie,aspon tyzden po vynechani 😉
aky mavas dlhy cyklus?

andy21
25. čer 2007

no tak 29-30 dni, ja budu v patek 30DC, tak myslis, ze to je brzo?

linka
25. čer 2007

podla mna to nie je skoro v den ocakavanej ms,mozes skusit testik 🙂

andy21
25. čer 2007

Linka tak zatim ja za chvilku poletim, zitra se tu zas ukazu...
Papa 😀

linka
25. čer 2007

maj sa

prdecek
25. čer 2007

ahojky,
chci se zeptat 🙂 mám tyto příznaky: bolest bradavek na dotek, bolení v podbřišku, přes víkend mě bolely záda, nevnímám chuťě tak jako dřív, pálení žáhy a unavenost. Ještě přiložím grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

myslíte, že by se mimi mohlo konečně tento měsíc povést???

linka
25. čer 2007

a kolky DC si?

linka
25. čer 2007

priznaky mas tehulkovske 🙂 ,drzim prsty

prdecek
25. čer 2007

jsem 24DC

linka
25. čer 2007

ake dlhe mavas?

prdecek
25. čer 2007

no po vysazení HA to bylo různé, třeba 30 dní, 34 dní a pak jednou sem to nedostala tak minulý měsíc píchli vyvolávací injekci a za 5dní sem to dostala, ted mam uz po ovu a dnes sem byla na dalsí a dalsí mesic du na dalsí injekci, ale pry to otehotnení nebrání ani nevadí.

prdecek
25. čer 2007

no podle injekce bych to měla dostat tuto sobotu, uvidíme 😀

linka
25. čer 2007

tak nech len nepride mrcha jedna hnusna 😀

prdecek
25. čer 2007

díky, snad nepříjde!!! 🙂

apet
25. čer 2007

Andy, tak už jsem tě dnes nestihla 😒 Zítra se domluvíme, co provedeme s tim testováním,ju? Kdyžtak to zkusíme ve středu, nebo ti pošlu IP telefon, a v pátek si písneme výsledky 🙂

kacus
25. čer 2007

Ahoj holky, tak tu o pár stránek zpět píšete, že sexíte každej den. Nechci radit, ale mě bylo řečeno, že máme sexit tak ob den, ob dva, nebot po každodenní akci nemají spermíci sílu, ty totiž zrají cca 3 dny aby byly oplodnění schopné. Při každodenním styku vaše polovičky střílí slepýma... 😉

andy21
26. čer 2007

Apet: Ahojky, tak se nam prehoupl dalsi den lalala 😵 testování ve středu je brzo, poslala bych ti ve stredu IP telefon, protoze jsem zvedava, jak ti to dopadne a hodne moc bych ti to prala!!! A testly bychom to v patek a ne ze to nevydrzis, ja to vydrzim, je to za chvilinku jO? A Jak je?
Kacus: Nemerim si BT, ovulaci poznam subjektivne a myslim, ze to co rikas, ze predsudek lekarsky neovereny. Jeden gynekolog radi jedno, druhy jine a myslim, ze je to blbost. nase mamka mela brachu presne tim zpusobem: v plodnych dnech kazdy den a povedlo se jim to hned 1.mesic. A sex kazdy 3.den.... to se ale pak ani nemusi ty 2 trefit...

nika.f
1. črc 2007

Ahoj holky. 😀
Chcela som sa vás opítať.Niektoré z vás spomýnajú,že vám v tehotenstve tmavli bradavky,to myslíte že možu mať až takú fialkystú farbu? 😒 Neviem čo si mám o tom myslieť a nechcem sa zbytočne tešiť a nakoniec z toho nič nebude. 😒

selu
1. črc 2007

nika.f jj mne ztmavly, ale az tak v 5tt, to uz jsem vedela ze jsem tehule, ale muze to byt individualni 😉

nika.f
1. črc 2007

Jéééééj tak to by bolo fajn.Zajta sa chystám testnúť tak uvidíme. 😉

kacus
1. črc 2007

Andy21: tak to máš skvělý, že poznáš ovu, to já žádný příznaky nemám i když ovu je. Tohle jsem četla v knížkách, protože po třech neúspěšných letech už jsem toho hodně "nastudovala" a jsem takový gynekolog amatér. Už jsem toho zkusila hodně a na babský řeči moc taky nedám. 😝 Tak je mi divný, že když se snažíme v plodných dnech pořád, že ještě nejsme těhu..? 😒

rosall
13. srp 2007

halo...halo....otvíráme diskusku.....:o)))))))))...jednou tu už byla ve velkém.......tak rozjíždíme další kolo...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
13. srp 2007

jsem tuuuuu

rosall
13. srp 2007

...takže drahá...katy...:o))))))))))...jaké byly tvé první příznaky...:o))))))))

rosall
13. srp 2007

katy: každopádně jsem zvědavá i na poslední...:o)

katarina82
13. srp 2007

rosall :o))))))))))))))) První příznak byl, že jsem přestala jíst čokoládu 😀

rosall
13. srp 2007

kat: huš ty čarodějko...kde se flákáš?..:o))))))))...snad zase netrůníš na záchodě..:o)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru