Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
15. srp 2007

sis:......jsi si jistá?...:o)...

sisstin
15. srp 2007

rosall: jsem... 😉 😅 😅 😅 podprdy mám furt stejný..booooha..ještě aby mi rostly...to už by byl MP udušenej za chvíli 😔 😅

rosall
15. srp 2007

katy:..co ty na to, když si prohlédneš...fotoalbum sis?..::o)))
ta růžová podprsenka, co ji sedí na jedné fotce už ji na druhé nesedí, což?...:o))))))))))))))))

sisstin
15. srp 2007

rosall: no ted čumim..že mi z jedný strany leze koooooza 😅 😅 😅 ale to je asi blbou pozicí 😅 😅

sisstin
15. srp 2007

rosall: jinak..aby mi nějaká podprda fakt padla..tak já nevim, co by to muselo bejt 😠 bo já mám obvod pod prsama 68 cm..a přes kozy 95 😠 😠 😠

rosall
15. srp 2007

sis: :o))))))))))))))..počkej , ať se ti nalijou mlíkem.......budeš jak velkokapacitní cisterna.:o))))))))))
....dělám si srandu...mluví ze mě závist..:o))))))))))))))

sisstin
15. srp 2007

rosall: já mám od MP slíbený prachy na nový..pak... 😀 protože jsou nábožný 😢 😅 😅 😅

rosall
15. srp 2007

sis....mám taky problém sehnat stany..:o))))))))....páč... mám D-E..:o))))))))))))))))))))

sisstin
15. srp 2007

ženský..jdu vyvalit cejchu do pelechu..tak páááá 😉 🙂 😵 😵 😵

katarina82
15. srp 2007

rosall, možná to je fakt jen blbou pozicí. Trochu se jí zvětšily určitě, ale ona byla kozatá i předtím...

sisstin
15. srp 2007

holky..a už se mi nedívejte na kozenky 😔 😔 😔 se stydííím 😔 😔 😅 😅 😅 😅

katarina82
15. srp 2007

sis, ty a stydět se, jo??? 😀

rosall
15. srp 2007

budu muset makati, tak se odmlčím, i když nerada

katarina82
15. srp 2007

Jj, rosall, běž pracovat. Já půjdu koukat na film. Tak paaa

rosall
16. srp 2007

čus katys.....jak se máte holky....už jen 10 týdnů..:o))))))))))))

margarita1
16. srp 2007

Hoooojky, jak je těhule a budoucí těhule ? 😀

cert..ova
16. srp 2007

ahojky, ty jo, včera se mi vypnul net, to byl vopruz, zrovna, když jsem našla vás 😝 😀

margarita1
16. srp 2007

cert..ova - Ahoooj, jak je budouc9 mamko 🙂 ?

cert..ova
16. srp 2007

margarita1, je to fajn, až na nějaké srágory, zrovna jsem si teď jen tak z nostalgie četla diskusi někdy z června, je to hustý a co ty, jak jde snažilkování?

margarita1
16. srp 2007

cert..ova - jooo, akorát jsem si tenhle měsíc řekla, že nepujdu na vyvolávačku a zkusím počkat , jestli MS dorazí sama. Uvidíme.
A jak se cítíš? 🙂

cert..ova
16. srp 2007

margarita, už dobře, jen mě bolí v krku a průdušky a jsem hypochondr a tak 😀 , ale je pravda, že jsem vykouřila i 2 krabky denně a když jsem otěhotněla, tak jsem přestala, tak se mi to asi všechno čistí
a jak se dlouho snažíte?

margarita1
16. srp 2007

cert..ova - asi třičtvrtě roku, jenže je to složitější. já 9 le Brala HA a předtím jsem nidky pravidelně MS nedostávala. Pak po vysazení mi to chodilo max. se spožděním týden, prostě jako při HA , slabší a tak a najednou, po roce vysazení HA to funguje tak jako při HA. Četla jsem tady v disk. , že než se tělo vyčistí a začne si produkovat hormon plodnosti, může to trvat až rok, Tak nevím

katarina82
16. srp 2007

Ahoj holky 🙂

certova, já jsem si říkala, kampak jsi nám zmizla...

rosall, ta třicítka mi tam svítila už včera 😉

rosall
16. srp 2007

katy:..dopol jsem si nevšimla a večer už jsem byla jak pod vlivem drog...neskutečně unavená....dnes bych domů ráda dřív..alespoň do osmi.......
...rosteš teď každý den,co?
....co říkáš na grafík?......modli se mnou ať ta teplota vyskočí, aŤ se jedná o uhnízdění ptáčka jarabáčka....
ráno mě bolelo prso..slovy jedno prso...ne štípavě jako před krámama...ale jakoby mi do něj někdo dal ránu............

bratři a sestry ..modlete se...za sestru radku...ať tato ovečka se už dočká po 14 letech kýženého štěstí.........ámen!..:o)

margarita1
16. srp 2007

rosall- Asi mi to uniklo,ale ty se snažíš o mimi 14 let??????????????????????

rosall
16. srp 2007

ne..to ne...14 let je to, co jsem naposledy rodila..:o)))))))))))))))
...ale když to tak vezmu....nedáváme si pozor tak 3.rok.........
teď je to poprvé..co na věděcké bázi sledovaná...jsme se trefili do ovulace..:o)

katarina82
16. srp 2007

rosall, nevím jestli rostu, ale přibírám 😠 Asi začnu omezovat přísun nanuků, perníčků, čokoládek, oplatků a podobně... Už mám 8,5kg nahoře 😠
Grafík je dobrej, ale znáš to... 😒 Na grafíku zas tak nezáleží ☹ Uvidíme, ještě je čas. Samo že držím všech čtyřicet prstů, co teď mám 😀 Jedno prso? Kdo ví, co jsi zas v noci prováděla... 😀

cert..ova
16. srp 2007

ahoj rosall, ty seš praštěná 😀 , držím ti pěsti to je prostě štěstí 😉
katarina, jak to máš s dýcháním? já už začínám mít strach, bolí mě z toho těžkýho i plíce, jsem tak zblbá z rosall, že jsem málem napsala prsa 😀 , ale asi jsem anemická, ach jo

margarita1
16. srp 2007

rosall - ale pokud našli příčinu, tak se třeba zadařilo, hlavně nepanikař 🙂))))
já se z toho zas ňáká hotová. Sice jsem test nedělala, MS taky nikde, ale nevim, asi ztrácím iluze

katarina82
16. srp 2007

certova, dýchám zatím docela v poho... Ale po ránu, jak se chci hodně nadechnout, tak mě ty plíce nebo ta dýchací trubka nebo co to je, štípe jak sviňa 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru