Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sonicata
8. pro 2011

@tahia24 hm tak hale to jsou chlapy bohužel někdy mají fakt kecy šílený . Nech ho vykysat a pak až dojde za tebou se usmiřovat bych mu řekla o tom s tím spermatem a nechat ho být zase no a uvidíš ! Jelikož nejsem s váma a ani Vás neznám těžko radit fakt chapy někdy jsou zlý to umí i ten můj co je celekm super a hodnej ,ale taky má své 😠 bohužel to tak je otázka je jak moc to přehání a jak je možné to respektovat 😖

sonicata
9. pro 2011

Dneska je t nějak mrtvo :-/

camelinka
9. pro 2011

@sonicata ti tu nekdo chybi? 😀

sonicata
9. pro 2011

@camelinka nono chybí 😀

sonicata
9. pro 2011

Těhulky poradíte mi ??? Chci se zeptat vyplňuji mens kalednář i BT :http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Sonicata/grafy.aspx...
zde na adrese uvidíte jen graf ale kalendář mi ukazuje , že od 5.12 do 9.12 jsem měla bych jakoby ty plodné dny v úterý 6.12 jsem udělala ovu test a měla jsem na něm ducha tak to vypadalo že mám ovu ten den nebo že proběhla už .......dnes jsem schválně zkusila další ovu test a ukázalo mi to tam zase ducha je možné že mi to furt ukazuje ty plodné dny co jsou na kalendáři (5 dní) ???? Nebo co by to mohlo znamenat a mám zítra zkusit udělat další ??? Nemůže to taky dělat, že jsem možná taky těhu ??? Poraďte nemáte zkušenost ???kalendář na fotce

sonicata
9. pro 2011

přehledněji

nelinka1810
9. pro 2011

Ahoooj, hned od zaciatku ma strasne boleli prsia...a ranne niekedy aj vecerne nevolnosti!!! a ked mi meskala 3 dni menstruacia tak som vedela ze moje predtuchu budu pravdive! 🙂

romca13
10. pro 2011

@sonicata já si teda ovu testy nikdy nedělala, ale měla jsem je koupené,, pokud tam máš jen ducha,ta to není ovu,,, ten testovací musí být stejně výrazný nebo silnější než ten kontrolní,,,,

zabula
10. pro 2011

@sonicata ahojky,přiložím co si ted dělám ovu testy,když je čárka stejně silná,nebo dokonce silnější než kontrolní,bude ovu během 24-48h.takže v tuto dobu se doporučuje mít pohlav.styk,aspon je to tak psaný na letáčku.
září-byla jen zkouška,říjen nebyla ovu takže skrz cystu ,tak čárky byli všude stejný,prosinec je skok,výrazně silnější než kontrolní.
Nevím jestli ti to pomůže,ty duchy tam můžeš mít několik dní před ovu,nebo po a pokud jsou pořád stejné,ovu asi není,já to tak měla v říjnu,ale nevím jak si na tom ty,jestli máš už po,nebo ne
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zabula/album...

naty1987
10. pro 2011

mna boleli neskutocne prsia-myslela som ze uz pride ms a to som ten cyklus nesedovala ani BT nijak takze ked som zistila ze som len 25DC vravela som si ze asi tentokrat ms pride skor ale nic tak som skusila este BT zmerat a vzdy bola okolo 37,0-37,1 co som nikdy nemala az na 39DC som si spravila testik a tam kolajnice a nevolnosti ku mne dorazili v 8-9tt

sonicata
10. pro 2011

@zabula jé děkuju moc jsi mi pomohla to je super to takhle vidět 🙂hned vidím že se fakt musí testovat hned . pokud jse o mě tak já se chvilku měřím a jen jsem si ovu test zkusila tak aspoň vím že je fakt že kolem půlky cyklu je lepší na každou stranu aspoň 5 dní testovat děkuji moc 😉

zabula
11. pro 2011

@sonicata není za co 😉 já ze začátku z toho byla taky popletená,dnes sem si dála ještě ovu test a už negat.takže 16DC ovulka a pak je vidět jak se zeslabuje,tak by to mělo vypadat 😉 ted už se jen necháme překvapit 😝 tak držím palečky,at to příště vyjde 🙂

sonicata
11. pro 2011

@zabula tak si představ , že já dnes dělala ovutest a vyšel krásně pozitivní dokonce silněji jak kontrolní 🙂 tak jsem úplně šťastná , že ovulace probýhá 🙂To bylo pro mě to čeho jsem se bála jen aby byla vůbec a ke všemu se drž mě nato satčili pouhé 3 testnutí 🙂 !!! Tomu se říká štěstí 😀

maudn
11. pro 2011

já neměla vůbec zadne priznaky, az asi za 2 tydny navaly ke zvraceni (nekolikrat za den)

zabula
11. pro 2011

@sonicata no vidíš to 😀 😀 😀 😀 tak to zítra bude ovu 😀 😀 😀 😀 ale hupsnout nato můžete už dnes 😀 😀 😀 😀 projistotu

alexandra_j22
11. pro 2011

@sonicata aj ja som si dnes robila ovu test 🙂 dnes som 21 DC a pozitívny som tento mesiac mala aj 13DC

lollaj
11. pro 2011

Chtěla jsem se zeptat-nezkoušela jste některá měřit bazální teplotu i v průběhu dne či večer?Zajímalo by mě, jak moc se ta teplota liší?Děkuju 🙂

sonicata
11. pro 2011

@zabula no to už mám za sebou než jsem věděla že mám ovu 😀

sonicata
11. pro 2011

@lollaj ahoj hodně se liší vlastně je nejlepší jí měřit ráno a doporučují teda než měříš být aspoň 4hodiny v klidu ,ale já to mám asi tak ráno 36,3 a večer normálka 37 ! Prej to ovlivňuje přez den spousta věcí 🙂 takže nejlepší je prej měřit když se probudíš než vstaneš z postele já měřím denně v 7:30 😉

sonicata
11. pro 2011

@alexandra_j22 ty jo to jako že máš dvě ovulace během jednoho cyklu ????:-O

alexandra_j22
11. pro 2011

@sonicata no baby mi pisali, že to mozem byt aj tehu..... merala som si aj BT teraz a mam 37,4 viem, že sa to ma rano ale tak to by som asi nemala tak vysoko cez ovu. Zajtra sa asi testnem .... ale asi to bude skoro 22DC 😖

lollaj
11. pro 2011

@sonicata díky 😉 myslela jsem si to.

lollaj
11. pro 2011

@alexandra_j22 22 den?To je asi brzo na test,ne?Já sice tomu zas až tak nerozumím....a kdy jsi měla poslední sex?

alexandra_j22
11. pro 2011

@lollaj ano je to skoro viem, som nedočkava .... budem musiet byt trpezlivejšia.

lollaj
11. pro 2011

@alexandra_j22 no pokud jsi měla ovulaci na začátku cyklu, tak by to možná už na testu mohlo být vidět.
Ale jak říkám, zas až tomu nerozumím 😅

sonicata
11. pro 2011

@alexandra_j22 to ještě počkej raději takovej 28DC no vidíš to mě nenapadlo že by to mohlo být

sonicata
11. pro 2011

@lollaj no ono se to vajíčko uhnízdí až 10 dne a až od té doby pouští ten hormon tak jestli to máš od ovu 10 dní a víc tak by to ráno mohlo být a nebo jestli není ti líto testů tak se může testovat od 22dnů

lollaj
11. pro 2011

@sonicata já se spíš snažila poradit Alexandra_22. Já nevím kdy sama se budu testovat,mám to trochu složitější na vyprávění-nemám menzes,tudíš netuším jestli a kdy mám ovulaci a s manželem jsme měli nehodu.Vím jen,kdy byl ten "vyvedený sex" 😅

sonicata
11. pro 2011

@lollaj no já se snažila napsat vám oběma ale koukám , že její jméno tam není 😀 No to je fakt jak nejsou mesíčky to už mi tenkrát říkala sestřička na gyndě slečno miminko můžete mít až budete mít pravidelně měsíčky :-/ Takže asi tak ,ale dnes je tuna prášků a tuna možností jak přírodě pomoct tak držím palce

lollaj
11. pro 2011

@sonicata pokusím se to vysvětlit-beru antikoncepci,kta se bere nonstop,tudíž nemám menzes.Musí se brát v rozemí tří hodin s tím, že do 12 hodin pokud si žena neveme pilulku by mělo být vše O.K.V příbalovém letáku se píše že hrozí otěhotnění v prvním týdnu nového platíčka A! právě den poslední pilulky jsme usnuli a já jsem si na antikoncepci vzpoměla nějakých 15 h po (to už se nemá brát) a když jsem si šla vzít další večer pilulku,tak jsem zjistila,že mi došlo balení 😠 takže jsem neměla 2 pilulky a to v začátku toho prvního týdne...Snad jsi to pochopila, nejsem moc na psaní románů 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru