Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

luj89
2. kvě 2016

Nechci zakládat novou diskusi, tak se zeptám tady - Může jít o těhotenství? Od začátku roku neberu HAK, cykly byly 34, 15, 35 dní. Teď u dalšího cyklu jsem na 37. dni a stále nic. Už asi 4 dny mě bolí podbřišek, dnes mě píchá v levém vaječníku. Mám nažloutlý hustý výtok (před tím bílý) bez zápachu, kterého je docela dost (ale zase ne žádný extrém). Mám hroznou chuť na sladké a přestal mi chutnat kontryhelový čaj. Navíc mi přijde, že začínám nějak často chodit na malou ;). Na test je podle mě ještě brzy, co myslíte?

andreaandrejka
2. kvě 2016

@luj89 Myslím že na test brzy není. Zkus ho a nespekuluj 🙂 Může to být těhotenství, stejně tak přicházející MS.

luj89
2. kvě 2016

@andreaandrejka Asi to nevydržím a zítra ráno zkusím ;)

nikkus31
3. kvě 2016

@misku31 ahojky, jo tak to je tou HA.. A pihes kontryhelovy čaj? Já piju denně i ptačí jeřáb jsem si koupila a co neberu HA od konce tohoto roku, tak se mi povedlo ( verim že tím čajem a kapkami) srovnat trochu cyklus..chodilo mi to po 58 dnech a teď po 26.Tak doufám, že se mi to srovnalo už.

nikkus31
3. kvě 2016

@luj89 ahojky, tak jak jsi dopadla? Moc ti držím palce ať to dopadne jak ty si přeješ!🍀

luj89
3. kvě 2016

@nikkus31 Tak bohužel jedna čárka :/. Ale MS stále nikde. Jsi hodná, že mi držíš palce ;). Kdyby MS nedorazila, zkusím testovat tak za týden.

nikkus31
4. kvě 2016

Ahojky, pises, že neberes HA od ledna jako já 🙂 Koukam, té i piješ kontryhel, to míč chvalim..já si koupila i kapky jeřáb ptačí a měla jsem cykly 58,57 a teď už 26. Přesně i půlku, tak doufám, že se to už spravili díky bylinkam. Moc jim verim.. Držím pěsti, ale kdyby to nevyšlo teď, Nezoufejte, tělo se musí srovnat pí těch hormonech a i se prý tak chová jako by bylo těhotné po těch hormonech, když se dává do kupy..já to měla taky.. Dej vědět 😉 🍀🌼🌻

luj89
4. kvě 2016

@nikkus31 Tak jsme na tom podobnně ;). Já sice vysadila v lednu, ale na mimčo se vrhneme až po dovolené v létě. Do té doby si chci upravit cyklus a prostě se tak jako ,,očistit" od umělých hormonů. Děkuju za tip, zkusím ty kapky ;). Já právě nechci na nějakou vyvolávačku, chci se dostat do normálu sama s pomocí bylinek a ne zase do těla dostávat další umělé hormony...
Jak jsi na tom Ty - snažíte se už o mimčo nebo taky zatím vyčkáváte? 🙂

nikkus31
4. kvě 2016

@luj89 ano, dobře děláš, už žádné hormony,jen příroda 😆 Necháváme tomu volný průběh, ale víš jak, já už se chystam 😀 Mam také tu aplikací na ovu dny "můj kalendář" a měřím si BT .Poradila mi zde jedna hodná duše 😉Piju kontryhelovy čaj a ty kapky.. Ale kdyby byly i jiné bylinky, zkusim..Chtělo by to Bábu bylinkarku..A ty vyckej, já čekala i 58 dní, ale přišlo to samo..Což msm radost a teď už se i cykl zlepšil, tak uvidím ten další.. Kéž by se to už srovnalo.

luj89
6. kvě 2016

@nikkus31 A když jsi měla cyklus 58 dní, nebyla potom MS silná? Jedna holčina psala, že ji doktor radil jít na vyvolávačku, protože kdyby to pak dostala až po dlouhý době, narostla by do té doby sliznice tak, že by měla silnou menstruaci. Ale řekla bych, že co doktor, to názor ;). Příští týden ještě jednou pro jistotu zkusím těhotenský test, ať vím, na čem jsem a kdyžtak prostě počkám, až MS sama přijde ;).

nikkus31
10. kvě 2016

@luj89 ahojky, já ji mám slabou od té doby, co neberu HA..To mi přijde jako nesmysl, když nepřijde dva měsíce, tak se tam nic nehromadí..💁 Ještě pořád nic? Tak zkus test a písní..

luj89
10. kvě 2016

@nikkus31 Ahojda, tak dnes ráno jsem zkoušela test a negativní. No a potom odpoledne se dostavila menstruace, teda hoooodně slaboulinká, ale konečně přišla. Přemýšlím, že vyzkouším gynex na upravení cyklu - nezkoušela jsi to? 🙂

andreaandrejka
10. kvě 2016

@luj89 Kdyby jsi měla zájem,mám Gynex doma, jsou odužívané 3 týdny. Já už ho nepotřebuju 🙂 Dyžtak piš IP.

monichka
10. kvě 2016

@andreaandrejka pomohl vám ten gynex? jak dlouho jste užívala?

andreaandrejka
10. kvě 2016

@monichka Užívala jsem 3 týdny, pak jsem přestala, jelikož jsem otěhotněla.

monichka
10. kvě 2016

@andreaandrejka jak dlouho jste se snažily? přemýšlím taky jestli to nezkusit.. ted mám femibion, tak uvidím příští týden jestli se poštěstilo nebo ne a kdyžtak bych asi ryskla ten gynex

andreaandrejka
10. kvě 2016

@monichka my se snažily 2 měsíce 🙂

luj89
10. kvě 2016

@andreaandrejka Moc děkuji za nabídku, ale vzhledem k tomu, že máme doma poukázky do lékárny, koupím tam. Tak snad pomůže někomu jinému ;). Jinak teda moc gratuluju k těhotenství (zvlášť po tak krátké době snažení ;)).

andreaandrejka
10. kvě 2016

@luj89 Děkuji 🙂 Držím palce at se brzy zadaří 🙂

nikkus31
12. kvě 2016

@luj89 Ahojky, tak aspoň že to přišlo samo 😉 To už je dobře znamení bez vyvolavacky.. Gynex jsem nezkoušela, ale prý je dost drahy, a je to zase chemie, tak nevím..

dmiska
12. kvě 2016

@nikkus31 Gynex je bylinný, umělých složek je tam minimum ;)

qz
12. kvě 2016

Holky, jak tu pisete s temi hormony. Otehotnela jsem nahodou s HA, koktejlem z atb a Prednisonu (3tydenni kura) na kuzi, pak do sebe ladovala Utrogestan na udrzeni, do toho dlouhodobe kortikoidy. Nechci uz zade hormony ani videt, na kortikoidech jsem zavisla a jsem 42.den bez nich, co zazivam, ani nejde popsat, o malou se stara tchynka, ja ztratila ms, padaji mi vlasy, oboci, v noci nespim, oorad jen skrabu, skrabu, skrabu (jak prichazeji i nervy k sobe) a bude trvat jeste dlouho, nez se to srovna. Vykaslat se na veskery hormony, fakt. Netusim, jakou antikoncepci. A jsem vdecna ta malou, ze je zdrava, ale jsem telo bez duse bez ni, jen ji vidam. Nic horsiho jsem v zivote nezazila a verim, ze cele jsem si to krom kortikoidu nastartovala i HA.

kika_21
12. kvě 2016

@mejviz Nijak. 🙂

luj89
12. kvě 2016

@nikkus31 Právěže to není chemie ;). No, nicméně teď jsem objevila Ra Vit - taky nevypadá špatně ;)

1nelinka
12. kvě 2016

@monichka ahoj ja jsem tenhle cyklus taky zkusila gynex a po 9 mesicich se mi dneska ukazala druha carka..jeste neni nic potvrzeneho jsem teprve 12dpo ale slaba carka tam je..🙂)

alexmartin
12. kvě 2016

Test jsem si dělala týden po opozdenem cyklu. Bolela mě dost prsa, zrovna v tv dávali komedii, kde se to aktuálně dělo. Druhý den test a tam po 3/4 roce nečekaně //, to byly přímo koleje☺ Jinak mi nebylo nic, až 3 měsíc to se mnou mávalo a po 13 tydnu uz klid. V 16.tt poprvé pohyby. Dnes je dceři 16.mesicu a je to pěkné číslo ale hlavně láska ☺

kettkav
12. kvě 2016

@1nelinka Gratuluju 🙂

1nelinka
12. kvě 2016

@kettkav moc dekuju doufam ze bude silit..;)

nikkus31
13. kvě 2016

@luj89 aha, tak to zkusím 🙂 😉

nikkus31
17. kvě 2016

@luj89 tak uz m gynex..je to pěkně hnusny, zlatý ptačí jeřáb 😀 Ale vwrim, že to funguje..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru