Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sipulinka
6. únor 2016

@luciferkaklaris teprve 2 měsíce 🙂

luciferkaklaris
7. únor 2016

@sipulinka Tak přeju, aby to brzy vyšlo!! 🙂

sipulinka
7. únor 2016

@luciferkaklaris dekuji 🙂

nikyninasi123
27. únor 2016

ahoj holky psala jsem to tu uz nekolikrat ale jeste jsem se vlastne nedozvedela to co bych si prala a to je miminko sice uz dve mam ale jsou to devcatka a chteli bychom chlapce prave no to mam dostatMS az za dva dny ale nemam zadne priznaky k ms jako jindy to jsem citila ze uz to prijde ale to jse mi jeste nestalo u tech prvnich dvou tehotenstvi ze jsem asi 8 pred MS spinila a byla tam lehce naruzovela krev a po dnech mi spineni zmizlo co by to asi mohlo byt?

balalajkaaaaa
3. bře 2016

Ahoj holky, mi se snažíme o miminko od července a marně. Od ledna beru tabletky Fertility blend....měly by i upravit cyklus. Já teda předtím měla celkem pravidelný vždy ms přišla kolem cca 18 dne v měsíci. V lednu ms dorazila až 26.1. což už jsem si dělala tt, protože jsem si myslela že by už to mohlo vyjít, ale asi to bylo těma tabletkama. Teď ms zatím očekávám a mám takové divné pocity....jsem unavená, i když nic nedělám...minulý týden jsem dokonce odpoledne i usnula na gauči na 3 hoďky což se mi normálně nestává. Máte nějaká zkušennosti s tabletkami Fertility blend?? Děkuji za Vaše názory

nikyninasi123
5. bře 2016

ahoj devcata prosimvas potrebuju poradit napisi radeji celi pribeh 😀 odedne 18.2 jsem zacala spinit a trochu jse mi obevilo na intimce i takovy svetlr naruzoveli hlen to to bylo jenom chvilinku a pak jsem jen spila necelich 8 dni dostat MS jsem mela 29.2 mam MS pravidelnou a tet jse mi nedostavila ale jeste uplne predtim jsem asi necelich pul roku krvacela tak jsem byla stim na pohotovosti a tam mi dali tabletky na zastaveni MS a pak jse mi to srovnalo a 3 mesice jsem to dosavala uz pravidelne na den i natermin jako hodinky beru kyselinu listovou a TT jem si delala po 5 dnesch co jse mi MS nedostavila a vysledek byl negativni co myslite je jetse brzo na TT za jak dlouho by se mela obevit na TT i ta druha dalnice kdybych nahodou byla tehotna 🙂 😲 pisu to sem jak muzu a kazdy me skoro ignoruje malo ktera mi poradi plasit se na ginekologii nechci nechci si delat falesny nadeje 🙂

serrena
5. bře 2016

@nikyninasi123 Udělej si test v pondělí, jestli do té doby nepřijde MS a pak bys podle testu už měla mít jasno. A až si ho uděláš, tak zavolej na gynekologii- že máš týden zpoždění, test pozitivní/negativní a chceš se objednat na kontrolu. Nic moc jiného dělat nemůžeš a ani tady ti žádná neřekne, jestli jsi těhotná. Jsi tu off topic.

andie90
5. bře 2016

@nikyninasi123
Ahoj, co se týče těhu testu tak já měla jasně pozitivní v den nedostavení ms - test jsem si dělala až v odpoledních hodinách a stejnak byly čárky jasně vidět..
Některý holčinám se ale i jen slabý dušík ukáže třeba až 14 dní po očekávané ms.. Záleží na dnu oplodnění.
No a třetí varianta.. Kamarádka se také snaží o miminko, v srpnu byla na přerušení kvůli mimoděložnímu a od té doby nic.. Menses se sám nedostavil, jen po vyvolávačce a teď dostala nějaké hormony..
Počkala bych cca 10 dní od posledního testu a pokud by byl negativní určitě bych si na gyndu došla 🙂

nikyninasi123
5. bře 2016

@serrena diky ti

nikyninasi123
5. bře 2016

@andie90 dekuji ti ja nevim no ale dam na tvou radu pocka jeste tyden a skusim testovat dal 🙂

zandi
5. bře 2016

@nikyninasi123 kazda holka to ma jinak a my tu nemame vestecke koule abysme ti rekli, jestli jsi nebo nejsi. Ja mela druhou carku dva dny po meskani ms. Jine holky to mají klidne az i tyden po meskani a jine maji dalnici i pred ms. Jak rikam kazda jsme jina a tohle sis mohla přečíst i v jinych jiz zalozenych diskuzich. Bez na krev do laborky a budeš mit jasno.

monichka
7. dub 2016

holky myslíte že může být příznak těhotenství to že se mi chce po všem co sním zvracet ale nezvracím, je to jenpocit který přibližně za 10min přejde?? na test je jestě možná brzy

nikkus31
9. dub 2016

Ahoj děvčátka 😀 v prosinci jsem vysadila HA.. První MS byla po vyvolavacce 60 DC.. V úterý při sexu se mi asi spustila, ale byla hnědá a krátká slabá 3 dny.. Předtím mě asi týden pichalo v podbřišku hlavně práva strana, byla jsem nafouklá a plynata.přibrala jsem 5 kg 😀 Připadám se jak sud.. Akorát mi přišlo divný, že mě ta MS překvapila, necítil jsem ji jako vždy.. Bolí to dost, když mám normálně MS a teď nic. Už jsem se chtěla objednat k dr na injekci a přišlo to takhle, tak nevím, jestli radši nezajit.. Dekuju za rady a preju krásný den všem 🙂 🙂

nikkus31
9. dub 2016

@fasciata spousta žen otěhotněla až na to přestaly myslet.. Hodně tady ctu a píše to dost holek a určitě na tom něco je.. Takže hodit si do hlavy "nesoustředí se na to, až to přijde tak to přijde" 😉 buď v klidu, dělej si práci, konicky, zahrádku a nemyslí na to, úplně zapomeň. Vím, zní to blbě, ale pomáhá to. Nebo ještě s mužem na dovcu a vůbec o tom bemluvte nemyslete 🙂 držím pěsti ať se co nejdřív zadari ✊

nikkus31
9. dub 2016

@monichka příznak těhotenství to může určitě být, ale nepises víc..můžeš mít virózu, může to být cokoliv ☝

sukynecka01
9. dub 2016

Holky ahoj jestki se mohu pridat 🙂
Mam 1_2 dny do ms takze netestuji,ale chci se zeptat nema nekdo neco podbneho? 14.3posledni ms sex byl fakt minimum cca 4_5 krat
Min tyden me boleo dost bricho az do ted nekdy me pichne divne v deloze boli me hodne prsa a bradavky. Porad létám vecer na wc nemuzu spat mam zacpu ,ale treba to je nic . Jen jestli nekdo neceka jako ja na ms a nema to podobne.

vercass07
9. dub 2016

@sukynecka01 ja to mám hodně podobné. Bolí me pouze pravé prso a příšerně hlava už třetí den. Taky né bolí břicho jak když mám dostat MS a sem tam píchne. MS mám dostat v pondělí, takže taky netestuji, ale to čekání je ubijejici.

sukynecka01
9. dub 2016

@vercass07 na taky pondeli asi
Ale me zarazi chut na cigaretu i kdyz jsem nekuracka kdBCh mela test tak ho udelam hehe

vercass07
9. dub 2016

@sukynecka01 to ja taky,ale schválně jsem ho zapomněla v práci,protože vím, ze bych nevydržela a udělala ho. Raději si ale pořád říkám, ze přijde mrška ☺

sukynecka01
9. dub 2016

@vercass07 nooo uvidime a citis se nejak jinak nebo priznaky a ovu si hlidas

nikkus31
9. dub 2016

@sukynecka01 no já mám podobné potíže, pichalo mě dost v podbřišku asi tak týden a pak při sexu trocha špinění, cca 3 dny.. Jinak mě vždy dost bolí břicho když to mám dostat, teď nic až na to divné píchání.. Taky asi budu testovat v pondělí..

sukynecka01
9. dub 2016

@nikkus31 ahoj tak ja nakonev mela test mezi papiry z min mesice sem ani nevedela a vysly //

1nelinka
9. dub 2016

Aholky holky taky me poboliva v podbrisku a picha na vajecniku, prsa mam nalita a bolestiva kazdy mesic tak podle toho nic nepoznam.. Ale citim se hodne unavena kazdy den si musim odpolko lehnout ale to muze byt i jarni unava..🙂 ovulka byla 25.3 to vim jiste protoze jsem 2dny pred byla na gynde na preventivce a rikala ze mam krasnej folik 19mm.. Ms ma prijit tento viken tak zatim ziju 😀 Testik nastesti doma nemam..🙂)))

sukynecka01
9. dub 2016

@1nelinka ja taky myslela ze test nemam a zapomnela sem na ten mezi papiry. Uklizela a nasla krabicku a byl tam letela sem na wc a bum // sok

1nelinka
9. dub 2016

@sukynecka01 tak to moc gratuluju..🙂 ja se porad citim jako ze ma ms kazdou chvilku prijit tak kez by neprisla snazime se od zari tak by to bylo hezky..🙂 ale moc gratuluju a drzim palce aby bylo vse v poradku..🙂)

sukynecka01
9. dub 2016

@1nelinka dekuji no ja se snazila v lednu a unor nic rikam kaslu na toooo nebavi me cekat a bum a to sex skoro nebyl

1nelinka
9. dub 2016

@sukynecka01 tak to je krasny..🙂 miminko si ke kazdemu najde cestu jen k nekomu driv k nekomu dele..my se tulime vice mene kazdy den ale ne kuli mimcu ale ze chceme tak to jednou taky urcite vyjde.. 🙂)

1nelinka
9. dub 2016

@sukynecka01 budete mit ten nejkrasnejsi darek pod vanocnim stromeckem..🙂)))

sukynecka01
9. dub 2016

@1nelinka jo ja jsem 15.12 nozna bude stejne 🙂 kez by vse bylo ok min rok revize

nikkus31
9. dub 2016

@sukynecka01 juuu, gratulujuuuu, to je krasný. Držím pěsti ať jste oba v pořádku 🍀✊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru