Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
21. led 2007

medvitkova 🙂 , to jsem rada, že je tu někdo, kdo má stejně jako já, skoro každý měsíc těhotenské příznaky. A jsem přesně stejného názoru jak ty, že až opravdu těhotná budu, tak mi nebude nic. Včera mě zrovna začaly bolet prsa, takže už teď mi je jasné, že to do týdne dostanu ☹

ulicnice
21. led 2007

A nebo taky ne! Třeba to tak příroda s tebou skoulí, že to zrovna bude ONO. To překvápko bych ti přála!!!

katarina82
21. led 2007

To by bylo super, ale fakt už tomu nevěřím. A ty prsa mě bolí stejně jako každý měsíc ☹

medvitkova
21. led 2007

no jej jej, to by teda bylo fakt mile prekvapko 😀
katarina: mas mou uprimnou soustrast 😀 tentokrat mi prsa obzvlast natekla a boli 🙄 , takze soucitim velmi 😉 holt neco za ten dar, ze muzeme mit deti, musime obetovat 🙂 tak kdyby nahodou se nam to tehotenstvi postestilo, dame si vedet, jake priznaky mame ci nemame - bude sranda, jestli se nas predpoved naplni 😀

ulicnice
21. led 2007

Holky, to bude sranda, až budete obě těhu a ani si nebudete moct vzpomenout, jaké to bylo, když vás bolela prsa. Já osobně tohle neznám vůbec - ani před MS, ani při prvním těhotenství. Ono mě taky nemá moc co bolet - příroda byla poněkud skoupá. Mně ty prsa vůbec nějak zaostávaj, protože ani v tom těhu se mi nezvětšily...

katarina82
21. led 2007

No mě se prsa zvětšují pravidelně před skoro každou MS a tak stejně i bolí ☹ Mám to dostat až za pět dní, takže pokud se ta bolest bude každým dnem stupňovat, tak mě odvezou, protože už dneska to bolí dost. Já už se moc těším na měsíc, kdy mě nebudou bolet ani prsa, ani podbříšek, budu čilá a plná energie.... To bude to těhotenství 😀 Za to dám krk 😀 😀 😀
Medvitkova a uličnice jak dlouho se snažíte?

medvitkova
21. led 2007

Katarina: anebo to taky muze byt menopauza 😀
co se tyce snazeni - zatim se snazim leda tak presvedcit sveho draheho, ze bychom to mohli zkusit 😎 hormony buji a je to cim dal se mnou horsi. Za par cyklu budu zrala na blazinec 😝
dotaz - 82 znaci rocnik tveho narozeni? Ja jsem 80, a milacek je v tom pripade jako ty, 82 😉 v tom asi bude ta kriz - muj mily je o 2,5 roku mladsi. ale o detech spolu mluvime a nebrani se tomu, abychom eventualne meli rodinku... akorat pro me to "eventualne" predstavuje mnohem kratsi dobu, nez pro neho 🙄 😀 no, ponekud se odbocuju z tematu, takze se utnu 😎

katarina82
21. led 2007

No návaly mám taky, takže je možné že jsem fakt v přechodu 😀
Jinak jsem 82 ročník a můj taky, ale už by mimčo taky bral. Takže naštěstí se nemusím zabývat ještě navíc tím, jak přesvědčit chlapa. Ale je pravda, že už to řešíme dlouho a kdysi měl taky pořád ještě "dooost času na mimino".
Přeji ti, ať ho co nejdřiv přesvědčíš. V dnešní době to s tím těhotenstvím není sranda a já jsem toho příklad. Oba jsme ok a už přes rok se snažímě a nic 😖

ice.tinka
21. led 2007

Ještě nespinkáte 😀 Nemůžete nebo se nechce!!! 😉

mikulka
22. led 2007

Ono PMS je jiný než těho příznaky, myslím, že se to dá odlišit. Mně třeba bolelo břicho jako na menzes víc než 10 dní před menezsem, což normálně tak dlouho dopředu nemám... A ta nevolnost, i v autě, to byla taky jiná nevolnost, a hlad, který mě budil i v noci a nešel zaspat, to je taky jiný hlad, než před menzesem, změna chutí taky, citlivý nos taky. Ale je fakt, že někdo nemá i pár měsíců žádné příznaky!

kackadu
22. led 2007

Mikulko mám uplně na chlup stejné příznky těhu jako jsi psala Ty.Ten hlad a ten tlak v podbřišku.
Škoda že to nedopadlo.To je mi líto ☹ . Ale myslím, že Tě může uklidnit to, že víš že dokážeš přirozenou cestou otěhotnět!!!

e1971
22. led 2007

Holky a za jak dlouho po otěhotnění se objeví už nějaké těhu příznaky?

kackadu
22. led 2007

e1971: no ja jsem je začala pociťovat za 14 dní takže asi 10 dní před M.Napřed jsem si nadávala že si to vsugerovávám, ale nakonec se ukázalo, že je to fakt těhu 🙂

kupska2
22. led 2007

🙂 ahoj ja nevim ani v kolikatem jsem ,zvracim už tyden,prsa me začala bolet 2 dny po m. a test mi ted ukazal,ze jsem,rak nevim,asi zajdu na gindu.

mikulka
22. led 2007

Poznala jsem to velmi brzy, pátý den po oplození - bolesti v podbřišku jako na menzes a zvláštní pocit, jako uklidnění, byla jsem taková v pohodě. Někde jsem četla, že obvyklé je, že příznaky se objeví tak 8. den, u těch citlivějších.

kackadu: no, snad jo, snad to nebyla jen hormonální porucha, ale to bych snad neměla takové bouřlivé příznaky a pak poprvné v životě tak staršný menzes s kouskama, že jich byla plná mísa, brrr...

prdel
11. únor 2007

Ahoj holky.Jsem tu dnes poprvé.Potřebuji poradit.Snažíme se první měsíc o mimi.Od pátku mne bolí v podbříšku jako při MS, kterou jsem měla dostat včera.Myslíte, že by to mohl být jeden z příznaků? Díky za radu. 🙂 Martina

michina
12. únor 2007

Ahoj Pr.., pokud jsi měla termín MS včra, zkusila bych zítra ráno nějaký citlivější těhut est, už by se tam mohlo něco ukázat. Nebo je MS jen zpožděná stresíkem.... 😉

prdel
12. únor 2007

Ahoj Michino.Stále jsem to nedostala a tak si zítra udělám testík... 😉 Většinou TO dostanu přesně.Břicho stále pobolívá celý den jako když to mám dostat.Tak drž palce.Zítra večer písnu jak jsem dopadla...

cantarela
12. únor 2007

Tak mě podbříšek bolel celý týden,lítala jsem pořád na záchod kontrolovat a byla jsem skálopevně přesvědčená,že to dostanu.No jo,nedostala 😀 😀

cantarela
12. únor 2007

Pro upřesnění-menstruaci né,ale první měsíc jsem v době menstruace slabě špinila(nidace) 🙂

jankar
12. únor 2007

ahoj holky tak já po sobě nepoznala vůbec že jsem těhotná,kdyby nebylo měření BT tak na to nepříjdu,jen citlivá prsa,ale to jsem mívala normálně 😒

cantarela
12. únor 2007

taky se mi šíleně zhoršila plet 😖 a strašně jsem se potila,ale to ani nejsou typické příznaky,takže mi to došlo až časem,že se se mnou něco dělo 😀

marinka
13. únor 2007

Mně ještě před očekávanou MS začaly hrozně bolet záda, to byl asi takový největší těhu příznak a taky jsem měla pořád hrozný hlad a hlavně žízeň, kterou normálně moc nemívám. A občas mně zabolela prsa, ale a začala bolet pořádně spíš až po očekávané MS. A bříško mně bolelo úplně stejně jako před MS!

kackadu
13. únor 2007

Já se taky připojím se svými přinaky.
Bolelo mě břicho a prsa hodne podobně jako před MS ale k tomu jsem začala mít pořád hlad, začalo se mi dělat blbě v autě, a dostavala jsem sem tam křeče do noh.To nevím jestli s tím souviselo, ale objevovali se mi častěji než normálně.
Byla jsem z toho celá nervní, tak jsem tady na koníku pořád hledala jaký mají příznaky ostatní. Hodně lidí psalo o kovové chuti v ústech, kterou jsem teda vůbec neměla, takže jsem si říkala že to to teda asi nebude, a ono to bylo a je 😝

prdel
13. únor 2007

Ahoj Marinko.Tak jsem moc šťastná.Břicho mne nebolelo kvuli MS, ale kvuli mimi.Hned první měsíc snažení TO vyšlo! 😉 Bolelo mne břicho jako při MS, bolela mne zádam, byla jsem unavená a celkově jsem nebyla svá.Ale jsem moc ráda, že nám to vyšlo tak brzy.Začíná nám nový život.Přeji všem tak rzchlé snažílkování.Martina

andik
13. únor 2007

Já jsem to na sobě nepoznala.Bolely mě trošku prsa,ale to mě bolely i před menstruací.Trošku jsem se divila únavě,když jsem cokoliv dělala,byla jsem hned unavená,což u mě nebylo zvykem.Ale nenapadlo mě,že bych mohla být těhotná,až když jsem nedostala 3 dny menstraci,udělala jsem si testík a byl pozitivní. 🙂 Byl to super pocit.

kristynaw
13. únor 2007

ahoj andiku,jak je?

nika.f
25. únor 2007

Ahoj holky.
Ak náhodou viete tak mi prosím poraďte.Mám podozrenie že som v tom.Strašne ma tlačia nohavice,velmi veľa spím 10-12h.denne,divne ma bolia prsia ale nie ako pri mrche,nič sa mi nechco robiť a je mi nejak divne od žalúdka.Však od kedy som vysadila mám horšie a horšie príznaky mrchy a prísť má o týždeň.Prosím odpíšte,budem rada pa pa.

carlisse
25. únor 2007

Ahojky, já jsem to poznala poté co jsem si udělala test a našla // 😀

janickabez
25. únor 2007

Holky a kde vás ty záda bolí, jako v kříži????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru