Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ha007
4. únor 2011

Zdravím,
už nyní mám zpoždění MS asi 4 dny a nikde nic. Jen silné pocity na zvracení, tlak v prsou, častá nutnost navštěvovat wc, aniž bych více pila, citlivost na pach a ikdyž se vyspím 8 hodin přes noc, ráno jsem stejně unavená-jakákoliv námaha mi dělá problém... Mám pocit, že se mi i zvětšilo (jakoby nafouklo) bříško. Je to možné, kdybych byla těhotná už takhle v raném stádiu?? Ne, že bych nechtěla miminko, ale ještě chviličku by to přeci jen chtělo počkat. Musím si dodělat školu. S přítelelm to bylo bez ochrany 😒 .. Testy jsem si dělala dva a vyšly mi negativní.

mmiirrkkaa
7. únor 2011

@ha007 Těhotná být můžeš, i když ti testy vyšly negativní. Zajdi si k mudře. Příznaky jsou těhu, ale taky za to může třeba psychika... Asi jsem tě nepotěšila, co ...

dlabinecka
7. únor 2011

@ha007 souhlasím s@mmiirrkkaa někdy se těžko pozná, co je psychika a co je vsugerované😉

dlabinecka
7. únor 2011

@dlabinecka teda co je pravda a co vsugerované, co to tady melu 😀

grososova
7. únor 2011

Ahoj holky.
Tak ja som si myslela,že som tiež tehotná a dokonca dva testy mi ukázali pozitív.A kedže v lekárni nemali iný test tak som si kupila dva a jeden stál 4 eu.Tak so mala tiež tehul príznaky,idem k doktorovi na krv a nebolo tam nič. ☹ Takže také drahé testy a k ničomu,pak som si kupila klasický ked dostali a tenmi ukázal už negatív.A od vtedy som si test nerobila tak čakám až priberem na váhe alebo niečo iné 🙂

andreasek82
6. dub 2011

u prvniho tehotenstvi to byla nalita prsa a dost vyrazna modra zilni kresba, v tomto mi bylo spatne od zaludku, proste pocit na zvraceni 😉

visnu
25. dub 2011

Ahoj, koukám, že na tuto diskuzi už moc holek nechodí. No, třeba se někdo přidá. Zajímalo by mě, jak dlouho se snažíte, případně po jaké době se zadařilo. S přítelem se pokoušíme už téměř dva roky. Přítel je dle vyšetření v pořádku, mě prohlídky teprve čekají. Z počátku jsem se na mimčo dost upnula, ale poslední rok už to tolik neřeším, vím, že psychika hraje důležitou roli. Jsou ale měsíce, kdy trochu doufám, protože se před MS objeví příznaky, které běžně nemívám. MS má přijít asi za týden a už týden mě šíleně bolí prsa, nemůžu ležet na břiše, běžet,....a jsou trochu nateklá a objevily se na nich namodralé žilky. A ráno se probouzím dřív, protože se mi chce šíleně na malou. Jinak na sobě nepozoruji nic zvláštního. Pomalu začínám ztrácet naději, protože už dvakrát se mi objevily podobné příznaky navíc s bolestí podbřišku, měla jsem slabou čárku na testu a za pár dní to dostala.. Řekla jsem si, že to nechám na přírodě, ale už je to přeci jen dost dlouhá doba a asi to začnu řešit. Zajímají mě Vaše zkušenosti, ať už podobé či o něco povzbudivější 🙂 .

bjoucik.15
25. kvě 2011

Ahojky, tak se sem taky přidám jestli tedy můžu. Co se týče těch příznaků tak já je mám vsugerovaný určitě. S přítelem jsem se rozešla na vánoce, předtím jsme se pokoušeli asi 4měsíce o miminko a nic. Teď (ikdyž to bude znít hloupě) s ním občas spím, ale jen s ním a on jen se mnou. Vlastně nechápu proč jsme se rozešli. Tak on si dává pozor, jak nejlíp může, ale moje poslední ms byla v polovině února. on té doby jsem jak na nožích, ale přisuzuji to k psychyckému nátlaku (ztráta zaměstnání, hledání nové, umrtí v rodině, umřel mi dokonce i potkan, hledání nájemníka apod.) nicméně už mi to začalo být divné a udělala si test, první negativní úplně, druhý s duchem. Tak nevím můžu být těhotná když se vlastně do mě neudělal??? po tom testu s duchem začali být příznaky hodně viditelné, prej sem se změnila v chování, mám problémy si obléknout věci, které mi byli, jím o sto šest, po ránu a večer je mi těžko až na zvracení ☹ Co myslíte

wieruss
25. kvě 2011

@bjoucik.15 myslim, ze by si mala spravit testik rano z prveho mocu - dobry je napr. mamatest a uvidis na com si, lebo ked si mala ducha a nemas stale mrchu tak je to take ... mimochodom nepicha ta v brusku ? a tehu mozes byt vzdy, niekedy nieco "ujde" a je to tam ...

keenfan
25. kvě 2011

@bjoucik.15 Ahoj, posledna ms v polovici unora, to je februar, vsak? No tak ak to nie je tehotenstvo, tak asi to nebude ok, nakolko mat naposledy ms tak davno a nevediet na com som? Zeby ist k doktorovi?
A pokial dal vsetko von, tehotna mozes byt asi tazko ☹ No pokial mas priznaky ake opisujes, i tak, proste sup k doktorovi.

mifinka
25. kvě 2011

@bjoucik.15 heh.. manža se do mě taky neudělal... No a mimčo je na cestě.. takže, možné to je docela dobře... A viditelné příznaky možná pro tebe, protože si viděla na testu 2 ČÁRKY 🙂 , síla vsugesce 🙂 udělej test bud ještě za týden a uvidíš nebo zajdi k doktorovi...

ruzovaopica
25. kvě 2011

A neboleli niekoho krize hlavne do obeda a nemali ste zvysenu teplotu?

dicinka1
25. kvě 2011

@wieruss ahojky..ty si mala ako prve priznaky pichanie v brušku?

wieruss
26. kvě 2011

@dicinka1 ahojkaj, ano, lebo ja som mavala dost neprijemne PMS vzdy - nafuknute brucho, unava, bolest hlavy, zravka (proste vsetko akoby symptomi tehu) lenze tentokrat ma pichalo v brusku ,ked som sa necakane podla alebo zohla alebo proste som bola uz unavena ... som si najskor myslela, ze mam cystu 😅 😀

dicinka1
26. kvě 2011

@wieruss fuha..tak aj ja to tak pocutujem..enchcem si namýšlat..tak radšej si nič nemyslim :D aby to vyšlo... 😉

wieruss
26. kvě 2011

@dicinka1 drzim palec nech to dopadne tak ako si zelas 😉 a kolkaty si DC ? este mas daleko na testik ? 🙂

dicinka1
26. kvě 2011

som 28 dc.al6e mam dlhe cykly..mala som clostil 😉

bjoucik.15
26. kvě 2011

@wieruss - no tak s tím bříškem je to taky zajímavé...chvíli mi tam píchlo tak silně že jsem se až předklonila :( jinak testík jsem si dnes dělala znovu a nic...tak už vážně netuším. a k dr jdu 6.6 má dovolenou... tak uvidíme.

petulak1988
26. kvě 2011

Ahoj holky chtela bych se vas na neco zeptat,jsem dnes25DC a 12den po ovulce a na testu je duch ktery je videt na urcitym uhlu dobre a na nekterym skoro vubec muze z toho neco byt???Snazili jsme se pres rok tak se chytam kazde nadeje..Dekuji moc pokud odpovite...jsk vypadal vas test?

wieruss
26. kvě 2011

@dicinka1 jaaaj, tak no dufam, ze pomohol 😵 a coskoro budu // 😉

wieruss
26. kvě 2011

@petulak1988 kludne moze byt, ja som mala slabeho ducha na 27 DC a napriek tomu mi dok teraz hovoril, ze to vyzera na ovu skor ako 14DC takze tie testiky nie su 100% , a jasne, ze z toho moze byt, pockaj dva dni a ano sprav testik znova - idealny je ten najcitlivejsi 10 😉 drzim palec 🙂

hanysek.hanysek
26. kvě 2011

@petulak1988 Já měla viditelnou čárku 10nebo11DPO a jsem těhotná. A ta první viditelná čárka se mi zobrazila už 7dní před očekávanou MS. Dej foto,mrkneme na to.

petulak1988
26. kvě 2011

@wieruss jj ten mam mamatest 10 vcera byl duch taky ale slabsi...obcas me pichne v podbrisku treba kdyz dlouho sedim a pak vstanu mela si nejake priznaky???ten duch je fakt hodne blbe viditelny ale je tambrala jsem clostik n podporu ovulace mela jsem 5foliku a pichali mi injekci na dozrani a prasknuti tak jsem doufala ze by to mohlo uz se konecne povest

petulak1988
26. kvě 2011

@hanysek.hanysek nejde to vyfotit je to hodne blbe videt to ja nemam silnou carku ale jen ducha☹

wieruss
26. kvě 2011

@petulak1988 tak to je super, ono ti duchovia su taky zradny , ale ked silnie je to dobre znamenie... hod foto ak sa da, ako ti napisala hanysek 😉 a mimochodom kuk aj ku mne do alba, ja mam tam odfoteneho "ducha" mozes si aspon porovnat ...

petulak1988
26. kvě 2011

@wieruss no ja ho mam jeste mensi ...ach jo...myslis ze je jeste brzo?

wieruss
26. kvě 2011

@petulak1988 si 12 DPO , ja som mala takeho slabeho ducha na cca 15-18 DPO (podla doktora) takze vazne pohodicka, mysli pozitivne, pockaj 2 dni a testni znova, podla mna tam uz bude bude silnejsi duch alebo ciarocka 😉

petulak1988
26. kvě 2011

@wieruss jeee kez bys mela pravdu strasne si to prejeme 🙂 mela si nejake priznaky?

wieruss
26. kvě 2011

@petulak1988 ti verim, drzim palec a posielam pozitivnu energiu 🙂 som to vyssie pisala, ze okrem klasickych PMS priznakov som mala pichanie v brusku, take neprijemne to bolo a to som mala potom uff no hadam aj do 10tt , som si myslela ze ma uz porazi 😅 A este potom ako som uz cakala mrchu tak par dni na to mi opuchli prsia ... inak nic take specialne som nemala ... ako sa citis ? 😉

petulak1988
26. kvě 2011

@wieruss unavena,v brisku me taky picha u vajecniku i v podbrisku ne cely den je to chvilkove vcera kdyz jsem dlouho sedela a vstala pichlo me tam tak moc ze jsem sla do podrepu fakt to bolelo dost... prsa zatim nic...a cipek mam tvrdy a zavreny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru