Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

margarita1
21. čer 2007

luc- a kdy jsis dělala testík?

lucinecka
21. čer 2007

Dneska ráno 😉

lucinecka
21. čer 2007

Jenže kdybych byla těhu, musela bych mít posunutou ovulaci, páč jsme se tulili 5DPO, ale byla jsem nachlazená, takže jsem mohla mít vyšší teploty, které FF označil jako dny po ovulaci, právě díky nachlazení a ovu třeba byla až později. Takže sew prostě ještě uvidí, jestli tetka přijede nebo ne. Jen mám strach, abych nemusela na vyvolávačku, že bych třeba měla nějaký problémy s cyklem a tak 😒

margarita1
21. čer 2007

to já mám, n ajařer jsem zhubla asi 11 kilo a od té doby to mám nějaké rózhašené

lucinecka
21. čer 2007

No já sice nehubnu, ale po vysazení HA to bývá různé. Někdo má vzorné cykly, někdo se mrchy ani nedočká, tak bojím bojím. Samozřejmě nechci aby přišla, ale z jiného důvodu než je rozhašený cyklus 🙂

margarita1
21. čer 2007

luc- neboj, uvidáš, jak to dopadne

lucinecka
21. čer 2007

Přesně tak, počkáme a uvidíme. Však se všechny jednou dočkáme 🙂

apet
22. čer 2007

Ahoj holky,
posílám Vám aktuální grafík 🙂 Vím, že je brzo, ale už teď přemýšlím, kdy bych mohla zkusit testík 😉 Co myslíte? Určitě mi poradíte, že až v den očekávané MS nebo až po, ale koukala jsem, že některé holčiny měly už // 8-10DPO 🙂

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

katarina82
22. čer 2007

apet, grafík hezký 🙂 Ale s tím testem bych každopádně ještě počkala... Ušetříš si zbytečné zklamání...

apet
22. čer 2007

Katarinka, já vím, máš pravdu, neuspěchat to!! 🙂 Jsem zvědavka zvědavá 🙂

andy21
22. čer 2007

Ahoj holky, tak si vás tu čtu, APET jsem ne tom uplne stejne, dneska 23 den MC, uz se nemuzu dockat toho, az si udelam test a strasne se zkoumam a vim, ze to je blbos 😀 Takže kdy budeš testovat? Jsem taky šílená zvedavka 😵

apet
22. čer 2007

Andy, asi to zkusim vydržet do pátku, to budu 28DC a grafík mi naznačil menzes. Ale víš co ti povim? Upřímně, vidim testování na středu 😀 😀 Možná úterý.. 😀 Možná...ne pondělí určitě ne 😀
A kdy ty očekáváš menzes? Měříš si BT? Pokud ano, pošli grafík, mrknu na něj 😉

lucinecka
22. čer 2007

Apet, já být tebou tak s testováním ještě počkám. Mně FF napsal asi 29DC nebo 30DC že mám za 5 dnů testovat. No já to samo nevydžela a testík si dělala hned druhý den. Byl negáč, po limitu hooodně slaboulinká čárečka, skoro neviditelná. Já ji přesto viděla. Manža říkal, že to se nedá ani brát jako druhá čárka. No každopádně mi to dalo naději, že třeba další dny bude sílit. Další den jsem už měla nachystanou ranní moč že zase testnu a v tom přišla, mrška. Bylo to zbytečné zklamání. Takže příště, ikdyž budu zase děsně netrpělivá, radši vydržím o pár dnů dýl 😉 Hodně štěstíčka ať najdeš // 🙂

andy21
23. čer 2007

Apet, my se snažíme teprv 2.měsíc, BT si neměřím, ale jestli to ted nedopadne, začnu.Já ´budu v pátek 30DC, zkusme to spolu vydržet 😀 Radši bych viděla // dýl, než / dřív....? Co ty na to? Přijde mi to nekonečný. A jak často jsete se snažili, jestli se mohu zeptat? My každý 2.den a 12.-17. DC každý den, připadala jsem si jak na sex.maratonu 😀

caira
23. čer 2007

tak ted uz muzu rict i ja.. jak jsem to poznala? tim, ze jsem si dnes rano udelala testik a byly tam // 😀

caira
23. čer 2007

ale jinak jsem tak neco tusila, zacala jsem desne casto chodit na zachod a prsa zacala byt citlivejsi.. a taky jsem par dni mela takove lehke jakoby ms bolesti, ale vzdycky to tak za hodku preslo..vetsinou po ranu nez jsem vstala 🙂

andy21
23. čer 2007

Ahoj Cairo, já taky taky taky chcíííííí🙂´Jste borci 😀 Mám citlivá prsa a takové zvláštně růžové bradavky a občas píchne v podbřišku, hlavně když vstanu. A taky ráno hlad nemám, zato večer.... Tak nevim

caira
23. čer 2007

andy drzim palecky at to taky vyjde, je to desne zvlastni pocit, sedela jsem v koupelne drzela ten test a rikala si,stejne se to tak rychle nepovede..a najednou tam ta carka byla..a ja letela za Robem a rikam mu, ze rekni mi, ze to tam taky vidis, ze si to nepredstavuju jen ja. a bylo to tam 😀 hlavnou mi prolitlo milion ruznych myslenek..je to porad desne nerealny 😀

berunka
23. čer 2007

zdravim všechny snažilky i čerstvé nastávající maminky🙂 chtela bych se zeptat,z a jak dlouho po otehotneni jste zacaly pribirat na vaze?mela bych to kazdym dnem dostat, prisly uz i predmensturacni bolesti v brise a zadech,teda rikam se ze jsou to ony🙂))dekuju vsem za odpoved

katarina82
23. čer 2007

berunka, já jsem teď v 22tt a přibrala jsem zatím jen tři kila a přibírat jsem začala na konci prvního trimestru...

z.lucie
23. čer 2007

Ahoj holky, já to na sobě vůbec nepoznala 😀 . Dělala jsem dokonce dva těhu testíky, a ty byly negativní. Šla jsem k dr. na provokačku a ten mi pro jistotu udělal test z krve a řekl mi, že jsem těhu. Je to ale velice krátce, takže radši nechci nic zakřinout.
Jediné, co si teď uvědomuji je děsně bolavá prsa...a já myslela, že je to kvůli opožděné ms. 😀

linka
23. čer 2007

aj ja cakam v piatok mrchu 😉

caira
23. čer 2007

z.lucie: koukam, ze jsme na tom s casem stejne :} drzim palecky at vse vyjde hladce..ja u doktora nebyla, v anglii te stejne doktor tak do 8-10tt nevezme..takze zatim to mam jen potvrzene testikem..zitra to pro jistotu zopakuju at mam jistotu, ze je to vazne pravda 🙂

andy21
24. čer 2007

Ahoj holky, tak dnes 25 DC, prsa se mi zdají naka divna,takovy tlak, ale jinak než obvykle pred MS, ale asi uz z toho blázním a pátka se nedočkám a nebo se dočkám potvory🙂 Jak jste uzili nedeli? já teda pracovne a jeste do stredy pracovat budu.... nuuudaaa🙂

apet
24. čer 2007

Ahoj holky,
Andy, teď jsem se vrátila z chalupy,tak má první cesta vedla hned za váma 🙂 Souhlasím s tebou, zkusíme to vydržet minimálně do pátka,ju? Ale opravdu, a slibme si, že pokud to jedna z nás nevydrží, okamžitě podá hlášení 😀
My se teda snažíme už rok a snažilkujeme tak nějak ob den, jak kdy, znáš to 😉 O sex.maratónu mi ani nemluv, je to hrůza 🙂 Ale já beru hormony clostibegyt na ovulaci a chodim vždy 12DC na UTZ a dr. nám pak ordinuje kdy sexovat 😀 Už bych si moc přála, aby to už vyšlo. Vám všem bych to ze srdce moc přála 🙂 Ale jo, jednou to vyjde nám všem, MUSÍ!

Lucinko, máš pravdu, s tim testíkem určitě počkám, taky jsem to jednou uspěchala a pak byla zklamaná. A my jsme s Andy holky šikovný a pěkně si na ty // počkáme, viď Andy? 🙂

Přikládám aktuální grafík:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 🙂 🙂

andy21
24. čer 2007

APet to je super ze je tu nekdp az tak sprizneny!!!!!!! namoudusi na psi usi vydrzíme do patka a do ty doby snad neprijde ta zla baba🙂Ty se mas, kde mate chalupu, ja pracovála cely tyden, a cekala tu na tebe🙂

ina1
24. čer 2007

Ahoj holky. Jsem tu nová. Můžu se přidat? Jsem po třech inseminacích a v pátek to mám dostat... jsem hrozně nervózní. Prsa mě trochu bolí, ale to každý měsíc, když to mám dostat. Ale tentokrát mě začala bolet později než minulý měsíc a nebolí tak moc. Jinak už z toho pomalu blázním, jak se stále hlídám a kontroluju... ☹

andy21
24. čer 2007

Ino ahoj vitam te v klubu patecních ocekavatelek, prsa me boli taky.-)

ina1
24. čer 2007

Když mě začala bolet, tak jsem si myslela, že je to zase jasné.. Ale pak jsem se tu dočetla, že to může být i k těhotenství.. Tak třeba to dopadne..

apet
24. čer 2007

Bydlíme kousek od Č. Budějovic a chalupu máme u Třeboně 🙂 A kdepak ty pracuješ takhle v neděli večer, pracante? 😒 Jak říkám, přijela jsem, a hned hned za tebou, jestli je něco nového a jestli jsi náhodou netestovala! 😠 🙂 Taky se modlim, aby ta mrcha červená nedorazila, ani jedné!!! A budeme drbat na diskuzi "těhulky" 🙂
Do kolika jsi v práci? Hod to tam za hlavu a uteč domu! 🙂 Já vim, asi se mi to říká, viď?
Před chviličkou mi přijela návštěva, tak se s tebou budu muset rozloučit, ale jen do zítřka do 8,00, pak už budu taky v robotě 😠 Tak se ti hned ráno ozvu,ju?Ale ještě písni... 🙂
Zatim papa, dobrou noc a doufám, že už půjdeš brzy domu. 😉 Ať ti to rychle utíká!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru