Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

bramburka
14. bře 2007

já si taky myslím, sestra říkala, že prej mě kdyžtak doktor nějak procpe. Je to soukromé Gyn centrum, přitom nemají ultrazvuk v ordinaci...

lajla
14. bře 2007

tak to je fakt divné, soukromé a nemají tam utz, určitě te protlačí, neboj, držím pěsticky

bramburka
14. bře 2007

snad... budu na tom trvat.

kachnik
24. bře 2007

Ahojky snažilky i těhulky, také jsme s manželem začali, myslím že jsme se trefili přímo do ovulačních dnů, tak jsem zvědavá jak to dopadlo... Jen nevím zda něco nezkazím milováním s manželem v době, kdy vajíčko putuje a nebo když se uhnízdilo v děloze a začně se dělit... Jinak všem držim palečky, ať se to povede a těm co se to povedlo, tak ať je vše v pořádku. Díky za reakce.

kacerka
24. bře 2007

Kachnik: neboj nic tím nepokazíš 😉 Tělo je skvěle vymakaný stroj, který se ničím takovým nenechá rozhodit. . . . Přeju hodně štěstí ve snažílkování a nevěště hlavu, když se to hned nepodaří 😉

kachnik
24. bře 2007

Kacerka, děkuju.. pořád si říkám, jak na to nebudu myslet, že to ani není možné hned první měsíc... nerada bych ho třeba orgasmem vypudila.. slyšela jsem to od známé.. a nevím jestli to není blbost!! Navíc jsem po konizaci děl. čípku..

vladunka
24. bře 2007

Ahoj,my se teda zatím nesnažíme,ale jsem též po konizaci čípku, ptala jsem se doktora,jestli bude problém při otěhotnění,ale prý by neměl být, snad jen hrozí, že bych porodila dříve,tak uvidíme.
Každopádně držím pěstičky,aby Vám to vyšlo co nejdříve 😉 🙂

kachnik
24. bře 2007

vladunko, díky i tobě, až začnete 😉

mikulka
25. bře 2007

Kachnik, já myslím, že milováním v době, kdy se vajíčko rýhuje apod. se nedá nic zkazit, natož orgasmem 🙂 . Přece se penis dostane k čípku a dál už ne? Ale nevím...

verusky
25. bře 2007

Milovanim se nezkazi urcite nic, vazne je to bezvadne zarizene. Ja mam osmimesicniho prcka a cekam druhe a obe tehotenstvi jsem poznala podle toho, ze jsem byla neumerne nervozni az vztekla (semtam, ale kvuli blbine). Tak kdyz neco vypozorujete poprve, muze to zabrat i u dalsiho tehotenstvi. Taky jestli jste nekdo Ryby, ma to jit bajecne, protoze Ryby jsou hodne plodne. My jsme s mojim oba dva a oba pokusy vysly hned prvni mesic (poprve mi veril, ale ted rika, ze kecam, ze ty dva prouzky nic nejsou a ceka na navstevu u lekare, ze to prece neni mozne). A kachnik, ver tomu, ze kazda jsme z toho vedle a porad na to myslime!

mikulka
25. bře 2007

Veru - my jsme taky oba ryby 🙂 😉

verusky
25. bře 2007

mikulko a kdy do toho teda prastite??

janickabez
25. bře 2007

😀 verusky 😀 , tak to je pěkný s tím že jsi nervozní a protivná.....
mám týden před ms(doufám že už nepřijde 😎 ) a mám snad všechny těhu příznaky a tenhle by mohl být další... žaludek jak na vodě, bolavá prsa, dokonce i chuť na ryby ,tlak v podbřišku a pálení žáhy, někdy pocit jako by měla MS přijít hned a ne až za týden a protivná jsem o 106 celý víkend už tu n všechny štěkám, asi mě brzo vystěhujou 😀 .....jen nevím jestli si to vsugerovávám nebo ne 🙂

verusky
25. bře 2007

jo, jo, tak to vypada, ze MS uz neprijde!!! s tim stekanim, to je dobre, perfektni vyraz!

janickabez
25. bře 2007

😀 doufám 😀

mikulka
25. bře 2007

No, nám se to sice povedlo na první pokus (v prosinci), ale vajíčko se neudrželo. Snažíme se dál a kdy to vyjde, to se necháme překvapit 😉 🙂

verusky
25. bře 2007

to je mi lito, taky jsem mela namale v 8.tydnu, ale byla to jen modrina od... to se podari, asi tam byla nejaka chyba, tak to slo ven. tak urcite napis, az se to podari!

kachnik
25. bře 2007

janickabez - tak to jsem na tom úplně stejně, taky mám snad všechny příznaky, ale pořád si říkám, že to není možný.. že by to vyšlo takhle hned... říkám si, jestli se moc nepozoruju, taky mám přesně týden do MS, ale přeci není možné, aby tyhle příznaky byly již ani néé po týdnu oplodnění.. necháme se překvapit. Mikulko, držím palečky s druhým pokusem. Tak jsem zvědavá za týden, jak na tom budem.

janickabez
25. bře 2007

miku nezoufej, my jsme o mimi přišli v prosinci ve 12tt, takže se snažílkujeme znovu 🙂 ,
myslím, že minulý měsíc se nám to povedlo ale vajíčko se nechytlo, protože jsem měla MS hodně silnou a dlouhou....
tento měsíc je mi fakt hodně zle, takže za 7 dní uvidím, zda MS dorazí nebo ne, ale byla bych raději, kdyby už nedorazila 😎 a hlavně bylo všechno OK
Kachniku, tak budeme čekat spolu a za týden si napíšem co a jak 😀 budeme doufat v lepší a raději počítat s horším, jo?? 😉

mikulka
25. bře 2007

Já už nezoufám, v poho. Jen se to nesmí opakovat, teď budď všechno, nebo nic 😉 😅
Holky, držím palce.
Kachnik - proč by to nebylo možné 🙂 , někdo má příznaky již velice brzy, klidně po týdnu. Ale pozor, abychom po ovulaci vše nesváděly na případné těho (trochu to k tomu láká...), a pak nebyly zklamané. 😕

kachnik
25. bře 2007

mikulka, no právě 😉 člověk se pořád pozoruje 😀 ,ale radši si už říkám, že to určitě nevyšlo.. to abych nebyla tolik zklamaná. Nemůže to být ani pravda, aby to vyšlo hned. Moje kámoška to zkoušela 2,5, byla i na inseminaci i na prvním pokusu umělého oplodnění a nic. Pak najednou úplně vypustili a zrovna se jim to normální cestou povedlo, je jí 33, tak je doma a pořád jí je blbě. Tak janickobez, tak si napíšeme za týden.

mikulka
25. bře 2007

Kachniku, a ty máš nějaké příznaky?

sajmonik
25. bře 2007

Poznala jsem to podle tlaku v prsou a bolesti v podbřišku 🙂

anetka24
25. bře 2007

Ahojky..ja mela bolesti uz po tydnu a to v podbrisku.

kachnik
26. bře 2007

Mikulko, mám bolesti prsou, podbříšku, jsem unavená a je mi někdy špatně od žaludku, ale pořád si říkám, že to můžou být právě příznaky před MS. Kamarádka měla jako první příznak zvětšení žil.. byla skoro celá modrá, hlavně na prsou.. tak to zatim nepozoruji 🙂 Uvidíme, uvidíme, ale jak už jsem psala, radši si říkám, že to nevyšlo.. to aby to zklamání nebylo tak velké. Nemáme to my ženský opravdu jednoduchý 🙄

marinka
26. bře 2007

kachniku, sleduju vaši diskusi a moc ti držím palce!! A kdy budeš testovat? Já jsem měla asi jako první příznak bolesti podbříšku jako při MS a docela silné bolesti zad, hlavně kříže. Taky jsem měla pořád hlad a žízeň a bolely mně i klouby jako při chřipce.. Nevolnosti mi začali až v 7 tt, takže nějaké tři týdny po očekávané MS.

verusky
26. bře 2007

holky, jak vas tak pozoruju, tal myslim, ze se k nam brzy pridate. At pridam neco do foroty, ja mam mesicky hodne nepravidelne a po porodu prisly jen jedine a asi ve tretim tydnu me odpoledne a i v noci bolelo v podbrisku. Rikala jsem si, to bude asi ta ovulace (nekde se to pise), tak jsem mojeho nutila do milovani, ale ono to asi bylo to zahnizdovani v deloze. Tak se hezky pozorujte a prezijte ten tyden co nejrychleji, jsme vsechny stejne!!

vera78
26. bře 2007

Ahojky, MS jsem měla dostat před 8 dny. Ale bojím se jen, že je to nějaké zpoždění. Příznaky spíš mám už celý týden jako před MS. Jinak se snažíme asi půl roku.

rozak
26. bře 2007

holky můžu se vás zkušených zeptat - taky mi o víkendu začaly takové tlakové bolesti v podbřišku a lehký houpání žaludku, ale MS má přijít až tak za týden kolem 3.4. Normálně mám takovej tlak v podbřišku až před MS tak max 3-4 dny. Logicky to vylučuji, dnes by byl teoreticky 6.DPO. Měla jste některá takové příznaky brzo. Nechci se na to upínat, ale zajímá mi váš názor. Při prvním těhu jsem nic podobného neměla 😔

sajmonik
26. bře 2007

Ahoj rozak, mě se stalo to samé, já už 5 dní před menstruací zvracela a žaludek jak na houpačce, a mám //. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru