Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

tyna
31. črc 2006

lenka27..já si ho dělala hned po vynechání asi dva dny a nic a teď je to 14 dní a byl pozitivní, bolesti mam pořád a k tomu se mi dělá špatně v zakouřených místnostech a to mi nikdy nevadilo..jinak žádný jiný příznaky nepozoruju.

lenka27
31. črc 2006

tak to si mi potvrdila to co jsem slyšla, že si test dělat, tak nejmíň za týden. Kamarádka to měla stejný 3 dny po vynechání MS nic a za 14 dní pozitivní no a Teď má malýho Pavlíka. No mě ještě už asi 10 dní bolí prsa, ale to taky ještě nic neznamená, no nic počkám ještě jestli MS nepřijde, a když nic tak za týden si udělám test, dřív to asi fakt nemá cenu. Ale je to strašná nejistota, s těmi bolestmi, když nevím jestli jsou to bolesti před MS nebo jeslti jsem už opravdu těhotná. Tak mi držte alce ať nám to vyjde.

lebedka
31. črc 2006

Tyna moc Ti gratuluji. Mám teď podobné příznaky, ale uvidíme, uvidíme, uvidíme 😀 😀

zany
31. črc 2006

Já jsem si dělala test po třech dnech vynechání a ještě ke všemu z dopolední moči a vyšel mi pozitivní. Druhý den ráno jsem si ho dělala z ranní moči a vyšel zase pozitivní... Takže si myslím, že se to dá poznat takhle rychle. I když tam ta druhá čárka lezla docela dost pomalu, ale byla tam 🙂 Když jsem šla k doktoru, tak mi řekl, že je na test moc brzo a ať přijdu za týden, ale mě vyšly hned dva... Akorát mě tím stresoval a když jsem přišla k němu, tak mi udělal ten samý test, zaplatila jsem za něj a potvrdil mi co už jsem dávno věděla...

lebedka
1. srp 2006

Lenko- držím palečky. Jak jsem psala, mám taky podobré příznaky a včera mě pro změnu začali hrozně bolet prsa, neustále mě tak divně tlačí bříško, jako bych to měla dostat.

nesrine
2. srp 2006

Já to nepoznala vůbec,jen mi přišlo divné,že mě nějak málo bolí prsa,před MS mě totiž vždy bolí k zešílení.
Až když jsem měla spoždění 14 dní,tak jsem teprve začala přemýšlet,čímže to asi tak může být. Manžela jsem poslala pro těh. test a oba byly pozitivní. Tak jsem naběhla k doktorovi,i výsledky krve byly pozitivní,ale jinak příznaky veškeré žádné,akorát jsem v jednom kuse chodila na malou. Teď jsem v 6tt a pomalu to přichází,v odpoledních hodinách nemůžu jíst a skoro ani pít,nic mi nechutná.V noci špatně spím a jsem neskutečně líná. Jinak musím říct,že těhotná si nepřipadám absolutně vůbec.

bustik
2. srp 2006

Tedy koukám, jak tady těhulek přibývá - Sonepko, Sandro - gratuluji a vám všem ostatní samozřejmě taky 🙂

xlenkax
2. srp 2006

Z toho co tady popisujete nemám zatím nic - jen jsem ospalá a bolí mě v podbřišku, MS mám dostat dnes nebo zítra, ale bolest v podbřišku pociťuji už skoro 14 dní - kdyby to tak vyšlo. Test jsem si dělala v pondělí a vyšel negativní. Slaboulililinká čárečka tam byla, ale takovouhle jsem tam měla i minule a pak jsem to dostala 😖
Kamarádka říkala, že takhle tenoučká čárka tam bude vždycky, že tam je proto, abych věděla, že test funguje, ale od toho je přece ta druhá čárka, ne?

marinka
2. srp 2006

xlenkax: Moc držím palce!!! Já mám taky vždy slabou druhou čárku, na většině testů se po limitu druhá čárka objeví, takže je moc důležité hlídat ten limit. Když se objeví do 3 až 5 minut, tak je to těhu, pokud později, tak už asi ne..

lebedka
2. srp 2006

xlenkax- opravdu je důležité hlídat ten čas, píšou to i na tom testíku. Ale jinak držím moc palečky,aby to vyšlo 😉

l.u.c.y.
3. srp 2006

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Včera jsem byla na prohlídce u gynekologa. Dělal mi ultrazvuk, i vaginální. Šlo o normální prohlídku. Asi 4 dny mám bolesti podbříška jako bych měla dostat menstruaci (možná silnější), ale tu mám dostat až příští týden. Užívám hormonální antikoncepci, ale musím se přiznat, že jsem v minulém měsíci i zapomněla. Chtěla bych se zeptat, jestli si myslíte, že je možné, že jsem těhotná, ikdyž na ultrazvuku ještě vůbec nic neviděl a říkal, že je vše v pořádku? Že to může být tím, že jsem pozampomínala (nějaké hormonální změny). Dík za každou odpověď.

radik
3. srp 2006

Nemyslim si, ze bys byla tehotna po jednom vynechani pilulky 🙂

zuzanice
3. srp 2006

Kolegyně mojí mamnky v práci vynechala jednu pilulku a teď má krásnou tříměsíční Zuznaku 😀
Ale jestli to minulý měsíc, měl by to doktor už vidět - myslím. 😕

mobina
3. srp 2006

Taky bych se neplašila jen kvůli tomu, že tě bolí břicho. Počkej jeslti přijde menzes a pak jednej. Klidně to může být třeba ovulace. Jinak doktor by asi těhotenství takhle brzy na ultrazvuku nepoznal. Hlavně klíííd 🙂

zuzanice
3. srp 2006

No, já píšu, jak začátečník 😲
Je to kolegyně mojí mamky a má teď malou Zuzanku.
A jestli to zapomenutí bylo minulý měsíc.
Omlouvám se 😵

len.tilka
3. srp 2006

Já jsem vynechala pilulku několikrát a nikdy žádná nehoda... možná to bylo jen štěstí. 😉

katerinaant
3. srp 2006

Mě se taky stalo to co l.u.c.y., ale vždy jsem dostala MS, myslím že to tak bylo i teď naposledy, akorát se to o den spozdilo, ale už byly nervy...

mobina
3. srp 2006

Jde spíš o to, ve které fázi cyklu jsi piluly vynechala, pokud na začátku, tak je šance velká, pokud týden před MS, tak je riziko otěhotnění minimální.

katerinaant
3. srp 2006

Já ani nevím kdy jsem ji vynechala, ale když už jsem to pak dostala, těhotná být nemůžu ne?

mobina
3. srp 2006

katerinaant při HA asi ne, ale 100% to není nikdy 😀

katerinaant
3. srp 2006

no ještě se mi to za těch 12 let nestalo.

l.u.c.y.
3. srp 2006

Dík. No mně by to ani nevadilo, kdyby nějaký ten přírustek přišel, ikdyž jsme si to plánovali tak za rok, za dva. Jde o to, že to bylo ne v minulém měsíci, ale v platu, které teď dobírám, takže nejrozumnějsí asi bude opravdu počkat na menses a pak se uvidí. Je to takové zvláštní, asi si to namlouvám, ale i nějaká ta nevolnost byla, no uvidíme.

mobina
3. srp 2006

Co jsem na sobě při braní HA vypozorovala já je, že se mi asi třikrát za sebou stalo, že se prášek nevstřebal díky průjmu a zvracení, tak se dostavilo špinění, ale neotěhotněla jsem a to v té době frevence styku byla abnormální 😀 Ale náhoda je vůl 🙂 Myslím, že jeden prášek z platíčka nevadí a pokud chceš lucy mimčo, tak raději vysaď, aby jsi pak při té "nehodě" toho chudáka neládovala hormony. 😉

l.u.c.y.
3. srp 2006

Ne, já myslela, že kdyby to přišlo, tak by se nic moc nestalo, ale momentálně stavíme domek a chceme mimi přivést až do hotového, až bude nachystaný pokojíček.

l.u.c.y.
3. srp 2006

Samozřejmě, že pokud se nedostaví menses, tak přepadnu lékárnu, koupím testík.........

len
3. srp 2006

Lucy, MS při HA není žádná MS, tudíž nic neznamená 😉 Pokud jsi prášek zapomněla v nevhodnou dobu a stačilo to k tomu, aby se vajíčko uvolnilo a přes všecky ostatní zábrany HA bylo oplodněno a uchytilo se, krvácet budeš asi taky... Po pár dnech by doktor opravdu ještě nic nepoznal. Pravděpodobnost je sice hodně malá, ale jestli chceš mít klid, udělej si týden dva po MS těhutest. A nehledej příznaky, ty jsou způsobeny opravdu hormonálně a zmatek v braní prášků zvládne ladasco 😉 A kdo chce příznaky vidět, dost často je opravdu uvidí 😀

len.tilka
3. srp 2006

Holky, já jednou viděla na sobě těhupříznaky jak vyšitý. 😀 Ale těhu to nebylo. Navíc to bylo při HA. Takže přesně jak píše len - kdo chce vidět, vidí.. 😉

l.u.c.y.
3. srp 2006

No já si to myslela. Říká se, že menstruace při užívání HA není klasická menstruace, ale jenom taková náhražka. Ten testík si určitě udělám.

ketka
7. srp 2006

Ahoj holky!Tak jak si to tady pročítám.....Vysadila jsem HA a teď jsem to asi 3 týdny nedostala. Pořád mě pobolívá bříško, jako kdyby to mělo přijít, ale nic, občas je mi trochu divně od žaludku, jsem totál bez energie.....no, běžím si koupit testík.Mimčo jsme sice s manželem ještě neplánovali,ale kdyby tam bylo,vůbec by mi to nevadilo 🙂 Možná jenom zbytečně plašim, ale jistota je jistota,že 😉

marinka
7. srp 2006

Tak co ketko, jsem napnutá jak struna!!!!
Mně dnes hodně píchá v podbříšku, jsou to až takové mírné křeče, nic příjemného.. Ale jako těhu příznak to určitě neberu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru