Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

marinka
30. bře 2007

maree, tak to je skvělé!! Myslím, že tomu můžeš věřit, jestli MS nedorazila🙂 Za jak dlouho se čárka začala rýsovat? Jinak já jsem měla ze začátku taky hroznou chuť k jídlu 🙂

maree
30. bře 2007

Vratila jsem se k testu jestli ne za tri, tak do peti minut urcite a slaba carka uz tam byla. Od zacatku jsem to nevidela, radsi jsem sla pryc. Byl to Rapi Clear. MS nedorazila. Jen jakysi zluty vytok. Doufam, ze to nebude MS. Stale jsem mimo...

marinka
30. bře 2007

maree, tak jestli se objevila kolem pěti minut, tak to je jasnačka a můžu gratulovat 🙂 🙂 Výtok nevadí, i špinění je normální.. Tak si to pěkně užívej 🙂

maree
30. bře 2007

Diky diky!!

lajla
30. bře 2007

maree ja bych tomu verila 😉 ja jsem prvni carecku 29DC mela taky hodne slabouckou, a za par dni tlustice 😀

radca
30. bře 2007

Ahoj všichni,
chtěla jsem se zeptat,kdy jste světu oznámili tu radostnou zprávu, že čekáte mimi? S manželem jsme se domluvili, že to oznámíme při 2 ultrazvuku (tj.6 týden), ale já začínám přemýšlet, jestli to není brzy.

marinka
30. bře 2007

radčo, nejlepší je to asi oznámit až po 12 tt, ty tři první měsíce jsou nejrizikovější.. ale záleží to na vás 🙂 U nás byla trochu jiná situace, tak to rodiče věděli už předem, že možná bude mimi 🙂, ale já neudržím tajemství, takže jsem to i kamarádům vyžvanila pár dní po tom, co jsme zjistili, že to vyšlo 🙂

janickabez
30. bře 2007

jj, jsem taky pro, po 12TT, já to vyžvanila naší mámě a ta to vyzvonila všem a ono to pak nevyšlo 😢 , pak to dopadlo tak, že zase vyžvanila všem že už tedy miminko nečekáme a tak mi pak - když jsem to nejmíň potřebovala- volali všichni "černou kroniku" kolikrát se to kde jaké kamarádce stalo 😠 , to jsem zrovna v tu chvíli slyšet nepotřebovala 🙄 , takže teď to budu tutlat co nejdýl, dokud nebudu vědět že je vše OK 😉

divabara
3. dub 2007

Ahoj holky,chtela jsem se vas zeptat,jake jste mely tehu priznaky.A jestli jste je mely hned od zacatku tehu, porpipade kdy?Diky...

iris
3. dub 2007

Já bych chtěla vydržet s oznámením až po 12tt,ale manža už chtěl včera volat rodičům 😀 Tak jsem to zatrhla,páč od doktorky to ještě potvrzené nemáme,jdu tam ve čtvrtek.Jinak mě bolí bříško, mám pořád žízeň,chodím často na toaletu, večer mám děsnej hlad...Ale jinak je mi dobře 😉

josefa
3. dub 2007

Nevím nevím, když se na to soustředím, tak na sobě těhu příznaky pozoruji, mrcha má ale přijít až za 4 dny, a nezdá se mi, že by se nám to tak rychle povedlo (do 3 týdnů od vynechání HA). Možná to budou jen příznaky vynechání HA 😀

alcatko.j
3. dub 2007

Barci, ja nemela zadny priznaky 😉 Az asi od 7.tydne mi zacalo byvat po ranu spatne a zacaly me bolet bradavky.Jinak nic, ani unava, zaha, prezravaci naldy, nechutenstvi, nic 🙂

divabara
3. dub 2007

Ahojky alcatko.j,
moc dekuji za odpoved...vis,ja mam za sebou 4 nezdarena tehu, a ted jaksi jsem zase tehu,ale proste uz pres tyden spinim (jsem asi 5tt) a k doktorovi pujdu az za tyden.Me prave boli prsa jakoby z boku a jsem unavena,ale proste ja nevim,jestli jsou to tehu priznaky nebo nervy.JInak mne se prsa zatim nijak nenafoukla,tak mam trosku obavy,ze to zas nedopadne.Bohuzel se uz presprilis zkoumam.
JInak moc preji hodne zdravicka!

mikulka
3. dub 2007

Vždyť máš tlustici, Baruško, tak jaképak nedopadlo. Jak vidíš, někdo neměl žádné těhu příznaky hodně dlouho. Moc držím palce, ať je to v pořádku. Jen se zkus tolik nestrachovat. Třeba schválně mysli na něco jiného, prostě se snaž odreagovat. Já vím, je to těžké.

sroubek
3. dub 2007

tak holčiny všem gratuluju :o)

iris gratuluju ! :o)

mě by měla mrch přijít zítra nebo ve čtvrtek...jsem nafouklá jako balónek a ta žízeň !!!! myslete na mě :o)

iris
3. dub 2007

díky 😵

bzunda
3. dub 2007

Ahoj holky, já se musím přidat, už to nemůžu vydržet. MS má přijít až za dva dny, jsem po stimulaci a plánované koncepci a s nervama v háji. Nějak se moc pozoruju. Taky mě bolí prsa z boku, jak píše divabara, jinak nic moc, akorát jsem v neděli zničehonic dostala chuť na zavináče a včera na kokos, což mi přijde divný. A nechutná mi víno, i když ho miluju. Bojím se udělat test, abych nebyla zklamaná. Minulý cyklus jsem týden před MS špinila a teď nic, tak si dělám naděje. Ach jo.. 😖

divabara
3. dub 2007

Mikulko,
je to opravdu tezke...Chvili jsem v pohode a pak zaspinim a jsem totalne na dne.Asi taky hormony.Vim,ze to mimisku moc neprospiva,ale ja na to musim porad myslet.Momentalne se citim trosku lip...Asi jsem divna,ze si tu stezuju,kdyz mam pozitivni test.Tusila jsem,ze az to prijde,budu se bat,ale takto moc ☹ . No vsak to musim nejak vydrzet a ten pristi tyden budu uz chytrejsi.Treba to opravdu do te doby prestane spinit.

Ahoj holky,jinak vsem tehulkam i snazilkam drzim mooooc pesti at to vyjde a vsechno je OK!!!!!!! 🙂 🙂

laifa
3. dub 2007

ahoj vsem! jsem tady nova. chci se vas zeptat,jestli,kdyz tyden a neco po skonceni ms znamenaji bolava prsa,prudke zmeny nalad a bolesti bricha jako by mela prijit ms jsou priznaky tehu a jestli je mozne je mit tak brzo? a za jak dlouho muzu udelat tt?
dekuji predem za odpoved.

kachnik
4. dub 2007

Laifo, zrovna jsem si dělala průzkum internetem, zda je možné menstruovat při těhotenství...psali,že to možné je i první třeba 3 měsíce... tak pokud jste na tom pracovali před MS, tak si udělej test, tím nic nezkazíš. Určitě nedošlo k oplod. po MS, to by bylo moc brzy... většinou je to tak 14.den od prvního dne MS.. ale to si přečti v jiných diskusích.. jsem teprve začátečník.. poprvé to nevyšlo.

mikulka
4. dub 2007

Báro, je jasné, že máš strach, když máš za sebou špatné zkušennosti. Ale myslím, že to bude tentokrát dobré. Snad ano.

smisek.ajinka.don.
4. dub 2007

ahojky,mam doma krasnou dvouletou princeznu a chteli bychom druhe mimi.Pri male jsem mela do druheho mesice spineni a poznala jsem to jen diky tomu ze mi zaclo byt spatne z jidla ktere jsem predtim normalne jedla,take ze mi boleli prsa.Ted mam zpozdeni 3dny a priznaky zatim zadne tak uvidim pockam aspon tyden a pak si udelam tehu.test.kamaradka mi rikala ze pokazde to muze byt jine ona pri prvnim mimi priznaky mela a u druheho uz ne.

kuzelka
9. dub 2007

Ahoj tak já mám zpoždění dva dny a těhutest jsem si dělala dva dny před očekávanou MS a druhá čárka tam byla ale hodně slaboulinká. Tak doufám že bude sílit 😕 Jinak něco mi naznačila bazální teplota a po každém jídle se mi chce furt brkat 😀 a večer mám skoro vždy strašný hlad a přes den mě tlačí žaludek. Doufám že mi to dr v pátek potvrdí.

romana27
9. dub 2007

kuzelko gratuluji ke dvěma čárkám, určitě jsi moc šťastná a je to opravdu parádní, užívej těhotenství 🙂

smisek.ajinka.don.
9. dub 2007

☹ Tak jsem to dneska dostala,jsem z toho docela spatna.Uz jsem doufala ze jsem tehotna ale bohuzel,kdyby jsem to mela aspon slaby tak bych si myslela ze mam jen spineni jako pri maly.No pokusime se snazit dal,ja vim vy si mozna myslite ze jsem uplne prastena ze po dvou mesicich se mi nedari ale docela jsem z toho hotova.

snehurka11111
9. dub 2007

ahojky holky, jsem tady úplně nově, tak Vás teprve dočítám....každopádně spíš patřím mezi snažilky - i když - nevím....třeba už mezi těhulky...tak bych ráda načerpala nějaké rady a zkušenosti

smisek.ajinka.don.
9. dub 2007

ahojky snehurko,my se z manzelem taky snazime a rada bych aby jsme se dockali.Drzim ti palecky aby ti to co nejdriv vyslo.Jak dlouho se pokousite o mimi?Nam se to pri prvnim podarilo po 2mesicich.Ted tomu musime nechat volny prubeh a uvidi se,ja sem se ted na to hodne upla a proto si myslim ze to nejde.

janulik08
10. dub 2007

smisek...ahojky.....ja som bola na tom tak isto.....bola som po mesiaci znicena ze sa mi nic nedari..ze uz asi nikdy nebudem mat deti...cas leti a ja stale niesom tehu......
ale nejako som sa s tym vysporiadala a snazim sa uzivat si to takto....ved ako mi niekto povedal.....deti si same vyberaju kedy sa maju narodit..a pridu vtedy..ked su obaja rodicia pripraveni....tak cakam kedy bude ten moj pripraveny.... 😀

kachnik
10. dub 2007

smisek, nesmutni, uvidíš že to vyjde až bude ten správný čásek 😉 mě to také poprvé nevyšlo a i jsem si říkala, že by to byl fakt zázrak a moc jsem s tím nepočítala... teď se snažíme opět a snažím se na to nemyslet a neprohlížet se.. budu chodit normálně cvičit.. pokud prcek bude chtít, tak si poradí. Myslím si, že by ženská měla být hotová až třeba po roce snažení, kdy už podstupuje různá vyšetření a jste oba zdraví a stále se nedaří... to je pak k uzoufání. Jistě se vám to povede, uvidíš... zaměstnej se právě dcerou a uvidíš.. jak na to nebudeš tolik myslet, tak to vyjde. Papa a držím palečky.

smisek.ajinka.don.
10. dub 2007

holky jste uplne skveli,zkusim na to nemyslet a moc se na to neupnout.ja jsem se taky moc hlidala a vsugerovavala jsem si ze jsem a o to vic me pak mrzelo ze jsem tehotna nebyla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru