Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ljd
14. čer 2007

ahojky marg 😉

xbimbobl
14. čer 2007

Dobré ráno všem 🙂

margarita1
14. čer 2007

tak jak holky něco nového? U mě nic, testík negativ. tak brek brek ☹

ljd
14. čer 2007

marg: u mě zatím nic jen mě od ovu pobolívá v podbříšku 😒

Ty sis dělala další testík? A zase negativní 😠 Myslím si že už ti nezbývá nic jiného než zajít k doktorovi 😕 ať se na tebe pořádně podívá...

margarita1
14. čer 2007

ljd
to dělá pokaždé a pak mi píchne injekci, počkám do začátku příštího týdne a uvidíme.

ljd
14. čer 2007

Tak třeba zkus změnit doktora, pokud s tebou nic nedělá a nejsi s ní/m/ spokojená 😕 😉

margarita1
14. čer 2007

ljd •- jak jsem říkala, uvidím, co mi řekně na měření bazálky a uvidíme. Ona není špatná, jen toho má asi hodně. Jinak mám taky takové divné pnutí v podbřišku. Je mi divné, že jsem měla o víkendui červené víno a ani potom se to nerozjelo

ljd
14. čer 2007

To že toho má hodně přece není důvod aby zrovna tebe zanedbávala nebo odbyla jenom s jinekcí, když s tím máš už dlouhodobě problémy ☹

margarita1
14. čer 2007

ljd - jak se to vezme, ona jinak říkala, že vše je ok, a i cytolka a tyhle věci v nejlepším pořádku. Co se týká ms, TAK NEŽ JSEM TEĎ NA JAŘE SHODILA TĚCH 10 KILO, tak to chodilo asi týden se spožděním + - , takže jsem čekala, jestlki se to nesrovná

mufy
14. čer 2007

Holky těhulky, jaký jste měly hleník,když jste otěhotněly?Byl spíš hutný,hrudkovatý a nebo řídký jako voda?Já ho mám spíš řídký a MS mi jeden den mešká.Pozná se to podle toho? 🙂

margarita1
14. čer 2007

mufy •
já nevima,el snažila jsem se také ptát, jelikož ho mám také vodovatý a okolí hodně zvlhlé

mufy
14. čer 2007

Margi já tomám také tak,čekám každou chvíli,jako by měla přijít MS,však to znáš takový ten pocit.No tak musíme ještě vyčkat,snad se dočkáme. 🙂

margarita1
14. čer 2007

mufy , NO JÁ JSEM 22 DNÍ PO oVU, TAK SE OBÁVÁM, ŽE BY MI TO TEST UKÁZAL. Teda doufám, že Ovu byla, podle teplot by to odpovídalo,ale MS nikde, test nic, tak já nevim, no uvidíme. Spíš to vidím na nějakou hormonální nerovnováhu

ivett25
14. čer 2007

Ahojky holky, potřebuju názor! BT si měřím od úterka, ale nějak se nemůžu pořád dobrat nějakých stálých hodnot! 😀
v úterý jsem měla teplotu 36,5
ve středu - 36,6
dneska - 36,7
Je to normální, abych ji měla každý den o desetinku vyšší! Měřím ve stejnou dobu! Takovým tempem za chvilku umřu na 42C teploty! 😀 😀 😀
Margarita, pořád nic? To taky není normální! 😠 Ať už se ti tam to semínko uhnízdí sakriš!

margarita1
14. čer 2007

ivett25
ale ty máš MS ne? Newbo už ne? Já po MS měla stejnou na 36,1 a nebo 36,2, tohle mi přijde nějak moc vysoké!
V kolik měříŠ?

katarina82
14. čer 2007

Ahoj holky 🙂
Margarita, vidíš už i Ijd ti říká, že ta tvoje doktorka je nějaká divná 😒
Mufy, já to podle hlenu nepoznala vůbec. Byl úplně stejný jako každý jiný měsíc, takže hustý bílý a den před očekávanou mrchou trochu hustého bílku... Prostě jako vždycky.

ivett25
14. čer 2007

Marg, más MS. Můžu měřit, ne?! Nebo se při MS neměří? 🤐 Já už jen vlastně 3 dny špiním! 😠 No právě, pořád mi stoupá! Měřím v 5 ráno! 😕

margarita1
14. čer 2007

katarina82 • ¨však sem říkala, že počkám do pondělí

calu
14. čer 2007

ahoj holky, preji krasne rano a moje novinka je ze NIC 🙂 MS jsem mela dostat vcera, zatim teda nic ale dnes mi klesla teplota, takze vecer jsem jasna ☹

ivett25
14. čer 2007

Jo a když jsem si zkoušela minulý týden, kdy jsem ještě tak trošku doufala, že těhu jsem, změřit jeden den BT, tak jsem měla 36,9! O víkendu se pak ale dostavila MS!

ivett25
14. čer 2007

calu 😢 😢 😢 😢

calu
14. čer 2007

holky ja nechapu, jak nekdo muze otehotnet náhodou, kdyz my na tom tak makame a nic 🙂

calu
14. čer 2007

asi se prejmenuji ze snazilky na ZOUFALKU 🙂

katarina82
14. čer 2007

ivet, já to tak měla vždycky, těsně po MS jsem měla teploty okolo 36,7 a pak jak se blížila ovu, tak mi to postupně klesalo...

katarina82
14. čer 2007

calu, tak to je přesně moje řeč. Nechápu jak někdo může otěhotnět nedopatřením... Člověk se snaží, chlap zmordovanej a nic.

calu
14. čer 2007

zatim se snazim na tom najit neco pozitivniho, jako ze si uziju leto a tak, ale co na to manjdu pozitivniho na podzim to opravdu nevim 😒

margarita1
14. čer 2007

no jo holky, ze nažilek, zoufalky, děsná představa 😖

xbimbobl
14. čer 2007

Ahoj holky....no souhlasím s názorem že to je pěkná dřina....

ivett25
14. čer 2007

Ahoj Kat, ale holky mi včera psaly, že po MS by měly teploty klesnou a ne jít nahoru! Jsem z toho vykulená! 😕
Sakriš, asi taky začnu praktikovat taktiku "obden"! Dneska v noci na mě mužíček hupsnul, takže zase zítra! 😀 😀 On je děsný! Nevím, jaké má sny, ale on se někdy (1x do týdne) v noci vzbudí až na mě! 😀 😀 😀 Se ho vždycky ptám, co se mu zdálo a on mi odpoví, že nic, že jsem ho určitě k sobě přitáhla já!!!! 😠

margarita1
14. čer 2007

no, uvidíme, jak to pujde dál. Kat koukej na nás naprskat těhu bacily, šup šup

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru