Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
6. čer 2007

margarita, každopádně si kup nějaké těhu vitamíny, probírali jsme to tu včera večer. Ečko obsahují taky, ale hlavně obsahují kyselinu listovou, to je moc duležité. Já nechci nic doporučovat, fakt nevím, jestli by to pomohlo, třeba to je jen shoda náhod, že po tom všem, co jsem do sebe ten poslední měsíc nacpala, otěhotněla, ale třeba taky ne.

katarina82
6. čer 2007

Ten pán, co mamině prodal ten ptačí jeřáb jí říkal, že mu hodně párů přišlo poděkovat, že ani nespotřebovala celou flaštičku a je těhotná. Já jsem se jí tenkrát vysmála do ksichtu, že věří takovým kecům... No a teď... Asi bych se jí měla omluvit, mám totiž taky ještě půl lahvičky ve skříni 😅 Na příště 😀

katarina82
6. čer 2007

calu, to já se cítila taky 🙂 Pokaždé... Měla jsem vždy všechny příznaky, co existují a přitom nic. Měla jsem to asi vsugerované.

margarita1
6. čer 2007

katarina82 a ten je tedy dobrý konkrétně k čemu?

katarina82
6. čer 2007

ten jeřáb? Na srovnání cyklu, vyrovnání hormonální hladiny, na léčbu neplodnosti, klimakterické problémy... Koukni na ty odkazy, je tam napsané k čemu je. A calu ho taky bere a píše, že jí pomohl, tak na tom asi fakt něco bude.

margarita1
6. čer 2007

já jsdu dneska do lékarny, tam bych to mohla koupit že? A jak to mám říct? ŽEchci jestřába ? 😀 😀 😀

katarina82
6. čer 2007

margarita, nevím, jestli jeřáb bude v lékárně. Spíš si myslím, že neee ☹ Mamina mi ho koupila v nějakém bylinkářství a na netu je většinou taky jen v nějakých bylinkových obchodech.

calu
6. čer 2007

jj můžu potvrdit, v lékárnách ho nemají, spíš v prodejnách se zdravou výživou, bylinkářstvích a nebo ten web, akorát že poštovný stojí skoro tolik co ta tinktura 🙂

katarina82
6. čer 2007

calu a tobě to srovnalo cyklus?

calu
6. čer 2007

nejen to, mívala jsem dřív docela silný PMS a dlouhý cyklus, coz se po jeřábu výrazně zlepšilo, pak jsem ale jedla HA, to jsem jeřáb nepotřebovala, no a když jsem ji vysadila tak to byl docela mazec🙂 ted mám ještě objednaný GYNEX, což jsou prý skvělé bylinné kapky (http://www.001shop.cz/Gynex-koncentrat)ale zatim nedorazil 🙂

katarina82
6. čer 2007

Jj, o gynexu vím, myslím, že taky obsahuje jeřáb.

margarita1
6. čer 2007

calu - to je mazec, co stojí ten gynex.

apet
6. čer 2007

Margarita, já jsem si Gynex koupila v pondělí a má se brát 3xdenně 3 kapky..Tak poctivě dlabu 🙂 Stojí cca 380,- ... Kamarádka ho taky brala, nedařilo se jim 2 roky a po něm otěhotněla hned další cyklus 🙂 Jo a koupila jsem ho normálně v lékárně v Č. Budějovicích.

Holky, ještě mám na vás dotaz...Stalo se některé z vás, že měla pozitivní TT a pak začala krvácet, a přes to pak zjistila, že opravdu je těhotná? Třeba jen 1 den a pak špinění? ☹ Já měla minulý týden // a druhý den jsem začala špinit a krvácet. Měřím si BT a první den špinění teplota 36,8 a dnes 5DC taky 36,8..Teplota se vůbec nezměnila 😨
Děkuji za rady.. 🙂

katarina82
6. čer 2007

Apet, já jsem měla slaboučkou mrchu. Asi tři dny, špinění a trochu i normální krev. Ale já si dělala test až třetí den té podivné mrchy.

cert..ova
6. čer 2007

ahoj holky, tak jsem si to přečetla o tom gynexu a obsahuje jestřábí něco, nevít, jestli to můžou kuřáci?

katarina82
6. čer 2007

certova, já myslím, že určitě.

cert..ova
6. čer 2007

tak to je fajn, já vždy přestanu kouřit až zjistím, že jsem těhotná, ale to s tím praštím hned, jak se tam objeví 2 čárky, no a pak začnu, hrůůůůzaaa

margarita1
6. čer 2007

katarina82 - myslíš,. že můžu toho jestřába k éčku? Aby mi zas nevznikl nějaký vitamínový blbok 😀

katarina82
6. čer 2007

margarita, já jedla JEŘÁB ne jestřáb 😀 k tomu mamavitu a nic se nestalo. Ten jeřáb neobsahuje vitamíny, je to jen výtažek z bylinky.

cert..ova
6. čer 2007

ale v gynexu je jestřáb, tak já v tom mám bordel 😀 😀

calu
6. čer 2007

jestřáb je pták ne? 🙂))

katarina82
6. čer 2007

Koukala jsem na složení gynexu na nějakých stránkách a jestřába 😀 jsem tam nenašla. To je fuk. Gynex pomáhá, jeřáb taky.

calu
6. čer 2007

mate nekdo zkusenosti s ovulacnim testem? funguje to?

cert..ova
6. čer 2007

tak já si to přečtu znova, jo a dám vědět 😉

katarina82
6. čer 2007

calu, já 😵 Asi tě to nepřekvapuje, co? 😀

katarina82
6. čer 2007

Ovu test funguje, ale je třeba předtím než si ho děláš fakt aspoň ty čtyři hoďky pít minimálně. Každopádně nepočítej, že ti bude stačit jeden na celý cyklus, já na první vypotřebovala 12-dílnou sadu, ale zase jsem aspoň zjistila, že ovu nemám 11 DC jak mi to ukazovalo na FF, ale až kolem 18DC.

cert..ova
6. čer 2007

tak holky, je to jestřabina lékářská, tak hlavně, že to začíná na j.... 😀

katarina82
6. čer 2007

Jo a záleží kdy si ho děláš, někdy abys viděla tu testovací silnější než kontrolní, je třeba ho udělat dvakrát za den, ale na druhou stranu, když už vidíš, že je ta čárka hodně výrazná, tak se ovu blíží a už bych se snažila.

katarina82
6. čer 2007

certova, na tom mojem je napsaný Jeřáb 😀 To je jedno 😀

margarita1
6. čer 2007

katarina82- já je mám doma taky a jeden stál pade, docela drahá zábava

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru