Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
15. srp 2007

No do půl sedmé, to taky není žádný extrém... 😠 A budíš se proto, protože se těšíš na měření 😀

rosall
15. srp 2007

dnes jsme z toho na prašky...auditoři, finanční úřad, exmanžel..michal už zase zlobí....to je zase období...

cert..ova
15. srp 2007

ahoj holký, tak jak se máte?

katarina82
15. srp 2007

Ahoj čertova 🙂 Tak se nám to tu slejzá ve staré sestavě, co? 😀

rosall, co zas starouš zlobí? Nechce na noc?

cert..ova
15. srp 2007

katarina82, tak to je hustý, jen tak kouknu a fakt čumím 😀
rosall, ahojký, tak jak je to s tebou?
tak si představte, že jsem zítra podle ms 12+0 a v sobotu podle ult 13+0, tak co si mám vybrat, ach jo 🙂

katarina82
15. srp 2007

certova, tak to je super, ne? Lepší když mimčo roste rychleji, než aby rostlo pomalu, ne? 😉 My jsme taky nějací tlustější než ostatní v tomhle týdnu 😀

cert..ova
15. srp 2007

katarina82, ty jo, já mám pupek jak v 7 měsíci, ale prej je to normální, že takhle vylezlo, hold 3 těhotenství, já budu krasavice vesmírná, ale aspoň můj skoromanža říká, že je to perverzní 😀 , čuně 😀

rosall
15. srp 2007

certova:..zdaaaaaaar...prej tlustejší...:o)))))))))....doktoři z celého okolí si prohlížejí ultrazvujkové fotky katys....protože takovéhohle špekounka ještě neviděli....

rosall
15. srp 2007

čertova:...tobě gratuluji..tak ti to vyšlo, co?..a vlastně hned na poprvé, ne?

katarina82
15. srp 2007

rosalllllllllllll, neser 😠 😀
Co ten Michal?

certova, ty jo, ty už jsi ve 12tt. To letí jak blázen, co? Nedávno jsi tu zkoumala příznaky a už máš skoro třetinu za sebou... Co bys teď radši? Holku nebo kluka?

sisstin
15. srp 2007

čau ženský..jdu rozvířit diskuzi 😀 😝

rosall
15. srp 2007

katy:...michal mi psal, jestli se dnes uvidíme...napsala jsem, že jsme se nedomluvili..tak napsal ok...a tak není nic...stve me, zmetek.......tri dny jsme nebyli spolu..dnes vlastně čtvrtej....kurňa, fakt si připadám jak využívaná zneužívaná ......

katarina82
15. srp 2007

sis, ty vlezeš všude 😀 😀 😀

rosall
15. srp 2007

siss:...no tak viř..je to potřeba...akorát nevím..., co s tak velkým balonem chceš vířit..:o)))))))))))))).....gratuluji k miminku...a jaké byly první příznaky?

sisstin
15. srp 2007

kat: vole..můžu za to, že se nudim..a téma mně přímo určené stojí za hovno 😅 😅 😅

cert..ova
15. srp 2007

katarina, jsem 13 😀 😀 😀
rosall, ahojky ženská 😀 , naporvý ne, trvalo to půl roku a co ty, vy jste se k sobě vrátili?

katarina82
15. srp 2007

rosall, vždyť jsi mu napsala, že nejste domluvení, tak co bys chtěla?

sisstin
15. srp 2007

rosall: v noci jsem žrala popcorn a diskito hvězdičky..ale fakt mě nenapadlo, že jsem těhu 😕 😅

cert..ova
15. srp 2007

holký, já jsem tak ráda, že jste zase tady 😅

katarina82
15. srp 2007

sis, no jo... Vždyť já si dělám sradnu. Už mám toho Hanibala, tak za chvíli půjdu asi koukat...

katarina82
15. srp 2007

certova, copak? V v tvém společném termínu se ti nelíbí? 😉 Stejně jako Sis?

sisstin
15. srp 2007

katarina: mrkni, je to guuut..já zkouknu asi Wolf Creek..ale spíš dám Horákovi 😀 jak jsem těhotná..tak mě nejak baví seriály české..haha...hele..jinak na tu matriku...tam už musím mít ten papír se jménama? Já ho totiž ještě nedostala od doktorky 😕 😕

rosall
15. srp 2007

katy:...když tři dny na mě sral?..a já poběžím hned jak si vzpomene....?...ani náhodou.....ví, že mě tím trápí a dělá to furt dál...

rosall
15. srp 2007

čertova: jo vrátili...a střídavě je to super...a byli jsme teď týden no dovči..a možná se zadařilo..uvidím..........
a jak se ty cítíš?...nějaké mdloby a tak?..

katarina82
15. srp 2007

sis, nemusíš, teda aspoň to nikdo neříkal a ta baba mi v pondělí řekla, že kdybych měla sebou rodné listy, tak mi to vyřídí hned. Oni na to mají nějaké lejstro, ale musíš tam napsat i chlapecké i holčičí... My se na tom klučičím furt nemohli dohodnout... 😀 A přitom je to zbytečný, když čekáme holku 😀

rosall
15. srp 2007

sis:..takže nebyly žádné před těhopřípravy....jako měření, bylinky a tak..jsi do toho tak náhodou přišla, jo?

cert..ova
15. srp 2007

katarina82, jak kdy, ale spíš ne

sisstin
15. srp 2007

katarina: voe..já nemám jméno ještě..no..mám..ale furt se mi to tam nechce napsat 😅 😅 😅 😅

katarina82
15. srp 2007

rosall, a kdy by s tebou jako měl být, když se vracíš z práce o půlnoci???

sisstin
15. srp 2007

rosall: jak slepej k houslím 😅 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru