Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
7. čer 2007

nemáš za co 😉

sroubek
7. čer 2007

hahaha skoromanžílek mě pozval na veřei k mým narozkám...tak se čuňátko musí dát rycjle do kupy...neb ta veeře je už dnes...loučím se a pa 🙂

margarita1
7. čer 2007

holčina jedna to včera koupila i v lékarně okolo 50 kč

katarina82
7. čer 2007

Jo, tak to je super, já ho v lékárně nesehnala. CHtěla jsem ho pro kámošku a nesehnala jsem ho. Až v tom bylinkářství.

katarina82
7. čer 2007

sroubek, tak všechno nej k narozeninkám 😵

margarita1
7. čer 2007

taky se připojuji ke gratulaci 🙂 😀

ljd
7. čer 2007

sroubek taky přeji všechno nej a do bříška malého vetřelečka 😀 😉

margarita1
7. čer 2007

stačilo by prej mimíska 🙂))))

katarina82
7. čer 2007

No tak já frčím ven. V sedm jsem tu jak na koníkovi 😀

ygreen
7. čer 2007

Simlenka: no HA jsem vysadila loni v květnu, tj. hned o svatbě, ale protože jsem dělala v srpnu 2006 státnice a pak jsme jeli na svatební cestu, chránili jsme se jinak. Takže volný průběh jsme tomu nechali až 10/11/12/2006. Ale pokaždý jsem měla pocit že jsem v tom - měla jsem snad všechny příznaky i spoždění a nikdy to nevyšlo 😖 Takže jsme už těhlech falešných březostí měli plné kecky a řekli jsme si, že si ve snažilkování dáme pauzu, No, ale mě to teď v létě zase chytlo a hodiny mi tikaj a tikaj - úplně je slyším 😀 😀

ygreen
7. čer 2007

Holky ještě jeden dotaz ohledně kontryhelu - chci si ho koupit ale nevím, jestli se dá pít i po ovu a tedy i po možném početí. Aby to mimísovi neublížilo 😕

rosall
7. čer 2007

ygreeen, a jak jsi na tom teď?....máš pocit, že jsi...nebo to máš dostat nebo jak?

rosall
7. čer 2007

..katarina psala, že kontryhel jako jedinej užívala celou dobu.....

domina
7. čer 2007

Tak já to poznala podle těhotenského testu-to dá rozum.Ale předtím jsem si všimla, že se mi po ránu točila hlava /asi 2x 🙂 /, pak že když jsem měla nějaký úraz /se třeba řízla/tak jsem z tej rány strašně krvácela a nešlo to zastavit a pak mě bolela prsiska a přešlo to až po 4 týdnech.A doteď mě stále bolí bradavky.No a klasika, že jsem přestala pít kafe-nechutná mi.

margarita1
7. čer 2007

ygreen - je dobré měřit BT

rosall
7. čer 2007

domina: .......hele, já mám všechny příznaky,...a měřila jsi se taky?

rosall
7. čer 2007

margarita:...vůbec se dnes nemůžu v práci soustředit.....jsem tak roztěkaná...a ospalá

luciakubista
7. čer 2007

ahoj holky,
neviete jesli je mozne,ze tehu test je pozitivny a nebudu tehotna?nechci se radovat dopredu,protoze se snazime pres rok a ted mne ceka laparka,ale mrcha neprisla
diky za odpoved

margarita1
7. čer 2007

rosall, tak jsem i dneska měla 36,5 😀

rosall
7. čer 2007

luciakubista: mozny to je, cetla jsem o nejakych pripadech...ale musim taky rict, ze velmi nepravdepodobne.....budu drzet pesti...at je to tak doopravdy...:o)))))))))

dibdonka
7. čer 2007

lucia: vetsina testu jsou spolehlive na 99%, zkus za dva dny dalsi....

luciakubista
7. čer 2007

ja uz ani neviem ci tomu mam verit,ale tie ciarky su tak silne 🙂
13.6. idem k doktorke,ta mi to potvrdi,dufam

rosall
7. čer 2007

margarita......no já jsem to četla...a taky říkám, nezbývá než vyčkávat.....katarina ti zhodnotila i na vědecké bázi..:o)...jak dlouho se pokoušíte?

simlenka
7. čer 2007

luciakubista: je možnost, že jsi byla těhotná, samovolně potratila a pak se test ukáže jako pozitivní, i když těhotná nejsi, ale jinak by se to stát nemělo...

i když v jedný knížce bylo i něco o tom, že je to nějaká nemoc s hormonama, už si nepamatuju přesně...

ale s největší pravděpodobností to znamená těhotenství 😎

margarita1
7. čer 2007

rosall - přes půl rok, já vím katarinka je skvělá, chudák se mi s tím počítala do grafu. Já jen, že jsme se o tom bavili a psala jsi, jaká bude zítra,tak jsem ti to jen písla

rosall
7. čer 2007

luciakubista...no kazdopadne po roce...fakt gratuluji....citis nejake jine priznaky, kdy jsi to mela dostat...teplotu měříš?

domina
7. čer 2007

No rosall, stát se to samozřejmě může.Nejjistější je stejně pak ultrazvuk, že si uděláš test, tak to neznamená, že jsi těhotná, nebo že je to v pořádku, ale je to jedna z pomůcek.teplotu jsem si neměřila, neřešila jsem to.Jinak ti samozřejmě držím palce a buď trpělivá, zbytečně se s níčím neunáhluj atd 😀

rosall
7. čer 2007

margarita: no čekala jsem, že třeaba by vyhoupla na 36,7...:o)...ale je to divný..nooo..ten pokles.......dívala jsi se na ty stránky na www.rodina.cz...o bazálních teplotách, jsou tam i příklady

rosall
7. čer 2007

domí:...jasný..já mám totiž všechny příznaky, co existují...ale jsou to i příznaky holek co vynechaly hak........ale naděje tu je.... a tý se držím jako klíště...o)..............................................................
..........................................a trpělivě čekám

ygreen
7. čer 2007

rosall: tak teď jsem 17DC a hodlám toho využít 😉 Takže manžela řádně a denně zneužívám 😀 Jinak dostat to mám někdy zhruba kolem 21.6.
Ale já už bych tááááááááák chtěla bejt těhule 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru