Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

dvojka
15. dub 2008

Enell-tak zkus zítra test a pokud bude negativní zkus ho znova za 3 dny a pokud by byl stále negativní zkus ho za týden...Pak už jedině jít na odběr HCG

dvojka
15. dub 2008

Jinak já na sobě nepoznala poprvé vůbec nic....První příznak byl pozitivní test a ten další až v 8tt,kdy jsem nepřetržitě zvracela...
Žádná bolavá prsa,žádné bolavé bříško-prostě nic.Jen jsem byla malinko nervní,vlastně trochu víc nervní 😀

enell
15. dub 2008

dvojka - tak malinko nervní, to jsem pořád, testík jsem zkusila už dnes, ale byl negativní, si říkám že to bylo brzy, no uvidím

foogy
15. dub 2008

Ahoj holky, tak jsem vás tak pročítala a říkám si, že se vám tady taky vypovím. Dneska jsem 16DC a už mě tak týden bolí podbřišek, o víkendu jsem měla křížové bolesti v zádech, bylo mi špatně v autě, mám hroznou žízeň. Co myslíte?

poletucha
15. dub 2008

foogy- a jak mas dlouhy cykly? nevim,jestli jsi nemyslela 16DPO...to bych rekla ze si jasne tehu 😀

foogy
16. dub 2008

poletucha - cykly mám tak 32-45. A teď jsem 16 DC, t.z. 16 dní od prvního dne MS

dvojka
16. dub 2008

Foogy - to by mohla být taky ovulace...Měříš BT?

foogy
16. dub 2008

dvojka - neměřím, ale když jsem měla jindy ovulku, tak mě bolel jeden vaječník tak 3 dny a dobrý. Ale tentokrát je to fakt jiný. Myslela jsem, jestli jste se tady s tím nějaká nesetkala nebo tak...
dvojka - křížové bolesti to bývá taky u ovulky?

dvojka
16. dub 2008

Foogy - tak s těmi křížovými bolestmi nevim,ale jelikož jsi teprve 16 DC,tak mi to spíš sedí na tu ovulku,ale tím nechci říct,že by to nemohlo být i těhotenství-jen mi přijdou příznaky celkem brzy,ale je možný,že i ovu byla o něco dřív....Být tebou tak čekám a až budeš mít termín MS a ona nepřijde zkus testnout..

Je fakt,že jsem slyšela nebo spíš tady četla,že křížové bolesti klidně ze začátku těhu být můžou...

Si vyber viď? 😀

foogy
16. dub 2008

dvojka - právě, si vyber... A úplně nejvíc mě baví to, že příznaky MS a těhu jsou podobné!!! Nechám to být, jen jsem včera brouzdala po netu a chtěla si popovídat. A příznaky by byly hodně brzy!!!

vrana
16. dub 2008

Přidám i svojí zkušenost. Mně poprvé bylo tak nějak "divně" zhruba týden po ovulce. Začal se mi zvedat žaludek, neměla jsem na nic chuť a zhruba týden mě bolelo v podbřišku. Pojala jsem podezření, ale na test bylo ještě brzy. Po týdnu už mi bylo zase dobře, tak jsem si říkala, že jsem si to prostě vsugerovala. Asi 5 dní před očekávanou MS jsem zkoušela testovat, bezvýsledně. Pak měla přijít MS a začalo mě bolet v podbřišku, tak jsem si říkala, že je to v háji a že MS přichází. Den po očekávané MS, kdy nepřišla, jsem znovu testla a byly tam //. Jinak jsem zpozorovala, že mi už ze začátku začaly vadit určité chutě a vůně, a to tak, že hodně. Docela dlouho mě bolelo v podbřišku jako na MS.

Tak držím všem palečky 🙂

enell
16. dub 2008

ahojky, nedá mi to a tak zkusím testík. držte mi palečky, doufám že to tam bude

foogy
16. dub 2008

enell - držíme!

miri33
16. dub 2008

Ahoj holky, mohu se přidat? Je mi 36, mám 15 letou dceru.

vrana
16. dub 2008

enell: za pokus nic nedáš 🙂 Hodně štěstí. PS: Zkoušela jsem víc testů a nejcitlivější byl mamatest.

dvojka
16. dub 2008

Enell: držíme palce.Mě vyšel pozitivní test až 7 dní po vynechané MS...

Ahojky Miry33 🙂

enell
16. dub 2008

holky díky, no testík sice vyšel nega, ale MS nikde, tak zatím neztrácím naději, zkusím to za pár dnů.

dvojka
16. dub 2008

enell - určitě ano,ale nedělej ho zítra zkus až tak v pátek-to by už mohlo být pozitivní

babka
25. dub 2008

Ahojky holky, nemám čas pročítat všechny diskuze, protože mám v práci (jak jinak) pořád "fofr" 😝
Asi si řeknete, že jsem cvok, ale fakt mi to vrtá hlavou. S manžou se chceme začít snažit o mimi v květnu. V druhé polovině jedeme na dovolenou na 14 dní do Řecka. Já jsem momentálně 9 DC. Strašně bych se chtěla začít snažilkovat už teď, ale moje dilema - kdybych náhodou otěhotněla už tento cyklus (pravděpodobnost 0,nic - ale co kdyby 🙂 ), od kdy jste na sobě pozorovaly nějaké příznaky? Nerada bych měla v řecku nějaké problémy ☹

rintintyna
25. dub 2008

babka, asi takhle, jestli si chceš dovču užít opravdu v klidu, tak bych se snažila až tam, příznaky jsou hodně individuální, to je těžké radit, ale z vlastní zkušenosti, taky jsme se snažili už před dovčou, a já se pak celou dovolenou hlídala a i trochu strachovala, no samo, že zcela zbytečně, mrcha dorazila sotva jsme sedli do spátečního autobusu 🤐

babka
25. dub 2008

nojo, asi to budu muset ještě chvíli vydržet 🙂 Pro klid duše, abych se nemusel apořád pozorovat a v klidu na dovolené relaxovat...

aliva
25. dub 2008

Ahojte baby! Môžem sa pridať?
Ja som tiež manžela nahovorila, že si "prestaneme dávať pozor" ale až od leta..Ale tento mesiac sa stalo, že sme sa do toho už nechtiac pustili...A tak tiež čakám ako " na ihlách" Je tu niekto, kto cítil oplodnenie hneď ? 😕 Kolegyňa mi hovorila, že vedela, že je v tom deň po styku..že to proste cítila. ...JE TO MOŽNÉ? Lebo ja necítim nič.... zatial.

kapunka
25. dub 2008

ahoj aliva - já jsme na tom podobně..sice mě občas píchne v bříšku nebo zabolí jako před ms..taky mám občas slabý nohy a bílej výtok..ale nevím, jestli to taky není sugesce...kdy máš dostat ms?? 😎

aliva
25. dub 2008

MS by mala byť 6. alebo 7. 5. Takže ešte času dosť 🙂 ... Bojím sa, že si akýkoľvek príznak nahováram, ale čakanie je také ťažké.. ☹ ☹
A ty Kapunka? Ako si na tom? Ktorý deň dc?

kapunka
25. dub 2008

já to mám díky revizi a laparoskopii ted dost rozházené..ale je cca týden po ovu..ms pravděpodobně kolem 3.5. :-
(tak uvidime....ten výtok me trápí, ale prý i to muže bát jeden z příznaků..jinak necítím vůbec nic.... 😖

aliva
25. dub 2008

No, tak to nám neostáva nič iné, ako čakať.. 😖 ale snáď to výde! 😉

jara
27. dub 2008

Ahoj holky, my se už snažíme také "nějaký ten pátek". Vždy mám před MS výkyvy nálad, bolí mě prsa, různé chutě na kyselé...ale tentokrát NIC!!! Tedy něco přeci: vyrovnanost, vnitřní klid, občas píchne v levém tříslu, tento celý týden jsem se probouzela okolo 3 hod ranní, ve 4 jsem musela vstát a jít něco dělat, protože jsem nevydržela ležet, teď se to usadilo a vstávám zase jako normálně. Jinak zpoždění mám 8. den, test jsem se dělala 2x, ale stále negativní. Utěšuju se, že je hladina HCG stále nízká....)) Bazální teplota kolem 37°C...To vypadá nadějně, co myslíte???

linda2
27. dub 2008

jara...to vypadá opravdu nadějně...

kapunka
28. dub 2008

ahoj, tak já mám mírný zánět mořčovách cest,,už se to lepší...trochu výtok, ale bílý a bez zápachu a dneska pocit jakože chřipka, ale bez teploty..ráno byla 36,6....MS má přijít pravděpodobně o víkendu.. 😝 tak fakt nevím... 😔

kacenka25
28. dub 2008

Jaro, BT kolem 37 to jsou teploty pro těhu 🙂 měla jsem je taky, jen jsem to nepoznala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru