Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

monikachrudinova
6. pro 2011

@camelinka Tobě jediné věřím tak mi prosím věř taky 😒

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova tak mi odepis do IP 😉

anjelicek26
6. pro 2011

@monikachrudinova - v 16.tyzdni este ziadne babo nekope, a uz vobec nie pri prvorodicky, maximalne sa sem-tam - raz za par dni - pomrvi a to je vsetko.

Podla toho co pises, mozes mat problemy s hormonami, ale to je v puberte bezne. Aj nalady, aj spavost, aj vytok. Brusko zenam, ktore si vsugerovavaju tehotenstvo zvykne tiez rast, nenechaj to zajst tak daleko, to sa lieci uz u psychiatra 😖 Daj si skontrolovat stitnu zlazu u endokrynologa, mozno mas znizenu funkciu, na to treba nastavit lieky.

monikachrudinova
6. pro 2011

@camelinka a kde to je?

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova nahore ti musi svitit cislo u obalky 😉

strihalka
6. pro 2011

@monikachrudinova jiste ze to muze byt u zebe porucha, ale psychicka 😀

monikachrudinova
6. pro 2011

@strihalka Já jsem normalní

anjelicek26
6. pro 2011

@monikachrudinova - tak to myslim strihalka nemyslela- Ono psycika je silna vec a ked zena "uveri", ze je tehotna, zacne pozorovat symptomy, telo zacne simulovat tehotnost, rastie brusko, vytlaci si z bradaviek mlieko. Ono vsetko je to o hormonoch, hormony sa spustaju aj vdaka mysleniu, takze ak veris, ze si tehotna, telo moze "spolupracovat" a tehotenstvo ti "zahra".

Prosim neber to v zlom, tehotna byt nemozes, bez muza/nechraneneho sexu, to fakt nejde.

monikachrudinova
6. pro 2011

@camelinka Jak si mám udělat těhotenskej test když nemám peníze už jsem dnes otom přemýšlela 😒

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova berus budu si s tebou psat jen pres IP ju 😉

monikachrudinova
6. pro 2011

Jo 🙂

glock
6. pro 2011

To snad není možný..................čtu si to tu s otevřenou pusou a s cukajícími koutky 😀

tyrisa
6. pro 2011

@glock Vítej v klubu 😀

eficenka
6. pro 2011

@monikachrudinova no ono se vždycky v břichu něco hýbe 🙂 je to pulzující céva .... tzv. břišní aorta a je i vidět jak pulzuje, když se zadíváš na břicho :d

camelinka
6. pro 2011

@eficenka ja pres ten spek zadny pohyb nevidim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ☹

22beba
6. pro 2011

ja som to zistila tak že som si z ničoho nič začala pozerat v obchode vecičky pre deti 🙂 stale som len svojmu snubencovi niečo nosila že neh sa kukne ake je to krasne 🙂 potom jeden večer som z ničoho nič začala rozprávat že chcem syna a že sa bude volat matus 🙂 nechodila mi menštruácia ale ja som vedela že test a doktorka mi potvrdia to že tehotna som 🙂 mala som nejaku vnutornu intuiciu nejaký šiesty zmysel 🙂stale som sa hlatkala po brušku 🙂 no sranda 🙂a este som bola a aj som strááášne unavena spala by som aj týžden v kuse :P držte sa baby 🙂

zabula
6. pro 2011

@monikachrudinova doufám že brzy přijdeš na to co to je,ale bez toho oného to fakt nejde,to ti tu řekne stovky snažilek 😔

tyrisa
6. pro 2011

@zabula ono to bohužel někdy nejde ani s tím oným....další stovka snažilek ti to potvrdí ☹

eficenka
6. pro 2011

@monikachrudinova podle Tebe bych si teda skočila k doktorovi - s mamkou, těhotná 100% nejsi, takže možná zácpa a nebo jsou i horší věci, nechci Tě strašit, já si tím prošla v 16-ti letech!

maturantka
6. pro 2011

Pukám tu smíchy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....V 11 letech to je dobrej cvok ta holka 😀 😀 A bez chlapa a těhu ??😀 😀

zabula
6. pro 2011

je asi chudák zmatená,at si zajde k dokt.,řekne svůj problém mamce,ta jí snad pomůže,já bych to se svojí dcerou řešila,kdyby měla někdy problémy v životě...........

glock
6. pro 2011

@tyrisa Díky 😀 Tohle fakt není normální a jak si už psala dřív, třeba je to nějakej kluk, třeba je to 60-ti letej děda, nebo 2 malý a opravdu 11-ti letý holčičky.....tak aspon, že se zabaví a nejdou zkoušet v praxi, jestli se jim podaří z nechráněného sexu otěhotnět, ale když ta dívka nemá ani menstruaci, tak by spíš potřebovala psychologa, než gynekologa 😎

zabula
6. pro 2011

@glock tohle je taky možnost že to tak je....ale to se asi nedozvíme 😕

glock
6. pro 2011

@zabula To bohužel asi ne..........to nemá vůbec nikoho komu říct, že má asi zaražený prdy? A píše nám tu o těhotenství bez sexu.....kde to jsme.....

zabula
6. pro 2011

@glock má se poradit s mamkou,nebo dokt.když byla tak chytrá,že umí s netem a najít stránky koníka 😕

dadous
6. pro 2011

je zvlaštní, že si maminka ani nevšimne, že jí je špatně a je unavena 😖

tahia24
6. pro 2011

☹ ahojte,ja som bola 25.oktobra na laparoskopii,lebo sa snažime dlho o babatko,ale stale nič.No dochtor mi povedal že ja som v poriadku a ale že mam nižšie sliznicu maternice,no a po laparoskopii mi prišla menštruacia 27oktobra,trvala tyžden,a od vtedy mi neprišla,Mala som ju dostat 23-24novembra a neprišla.
😉 Ešte si nechcem robit testik,mam troška naliate prsia a dost citlive bradavky stale sa mi chce spat,no a som si všimla že chodim častejšie cikat,a nechuti mi vobec jest,a ak zjem tak mi je na vracanie,a mam porad kyselinu zo žaludka.
Beriem vitaminy asi mesiac- kyselinu listovu.Neviem či to može bit vdaka tym vitaminom. 😅 Noooo nevieeeemm,poradite?

zabula
6. pro 2011

to tedy jo, pokud je to někdo kdo si dělá srandu,tak se ti to jednou vrátí,a pokud je to neštastná malá holka s problémem,tak je mi jí líto

glock
6. pro 2011

@zabula Asi tak.....nebo mohla anonymně napsat nějakýmu gynekologovi.....kolik mají na netu stránek, kde rádí....ale tady je holt větší prča 😉

camelinka
6. pro 2011

@zabula
@dadous
@glock at uz to byl kdokoliv tak se mu to povedlo 😅 ,resime to,premyslime nad tim. Jestli to byla opravdu holcina s nejakym problemem,tak je smutny ze si toho nikdo nevsiml. a jestli to byli nejaci pubosi co se nudi tak furt lepsi nez 11.leta tehotna 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru