Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

macc
26. zář 2008

nelicek: JE TO DOST MOŽNÝ, JÁ BYCH SE OBJEDNALA K DR. NA KREVNÍ TEST 😉

alcatko.j
26. zář 2008

Neli, ja si myslim, ze jsi v tom 😵

alcatko.j
26. zář 2008

A negativnima testama v limitu si nic nedelej, ja jsem mela pozitivni test az 40DC, 5 dni po dni, kdy mela prijit MS 😕

p.e.t.u.l.k.a
26. zář 2008

Ahojky mám dotaz. Snažíme se o mimíska a MS mám pravidelnou, takže normálně by měla přijít až příští týden, tak útery-středa.Ale už od středy mě strašně bolí prsa, to mi dělává vždycky před MS, ale dostanu hned MS na druhý den.A dneska odjíždíme na celý víkend do vinného sklípka, tak nevím jestli nemůžu být těhotná, abych tím vínem nemohla uškodit 😖

fifinka31
26. zář 2008

Neli,taky bych to videla nadejne🙂Ovu byla pozdeji,takze aji // budou pozdeji.Kamoska co je tehu taky koukla na test s/ az vecer a byla tam slaba druha/.A nakonec je tehu🙂)Tak drzim palce.Ty teplotky jsou taky pekne,mas peknou trifazovou krivku,9dpo(to se obvykle vajicko usazuje v deloze)ti este stoupla a drzi se🙂

fifinka31
26. zář 2008

Petulka,ja mela cykly ze me vetsinou bolely prsa tak 2dny pred MS,pak me jednou bolely uz od ovu.-a to dost,a ted me snad poprvy nebolely vubec ani pred MS ani pri MS-a ani v jednom pripade neslo o tehu.Samozrejme ja to povazuju jakoukoli zmenu na tele za tehu priznak 🙂 To ma asi spousta z nas.Takze tehu byt muzes a nemusis.Klidne si dej vinko,kdybys byla tehu,tak by to este nemelo vliv na zarodek.A pokud nebudes,tak pak budes o to nastvanejsi,ze ses nepobavila a nedala si vinko-a to uplne zbytecne.Tim uz sem si taky prosla ze jsem nepila, apak nic a byla jsem nastvana.Ted uz to prdim,a dam si-s mirou 😉 Az bych videla //tak pak bych prestala a to aji s kavou.

andreahrbacova
26. zář 2008

Ahojky,chci se zeptat,když jsem si dělala dva těhotenské testy,a oba mi vyšly pozitivně,je možné aby mi na gyndě řekli že těhotná nejsem,no že by ty testy nebyly stoprocentní?
Dneska jsem byla na odběru krve, v úterý budou výsledky,tak sjem zvědavá

blondy12
24. říj 2008

ahojte babenky,

mam dotaz,asi po 5-6 dnoch odkedy mohlo nastatm ze by som otehotnela, tak som ochorela, no skor som vracala jeden den dva krat a na druhy som mala hancky,a potom zvysene teploty,brala som aj antibiotika ale iba tri ale zo strachu ze by som mohla byt tehotna som prestala (aby som nejako neublizila babu), no mam take divne pocity,v podbrusklu,je to skor take ako na hnacky a zas po tyzdni co som bola chora mam tie hnacky, mozu byt aj hnacky priznakom ze som tehu?uz fakt tomu nechapem,citim sa tak zlvastne (akoby nie vo svojej kozi),alebo to bude nejaka viroza?aj cigareta mi nechutila.no nefajcim kazdy den, a ked si viem zapalit tak prva nikdy nechuti ale teraz mi nechutila uplne inac, musela som ju zahasit,do menstruacie mi chyba takych 5dni a od mozneho)oplodnenia uz ubehlo pomaly 2tyzdne,myslite ze by mi to test ukazal keby som bola tehu?dik

ivetka85
26. říj 2008

Ahoj holky, chtěla bych se na něco zeptat. 16.10 jsem měla dostat MS, ale do teď jsem ji nedostala. Dělala jsem si 4 testy, ale byly negativní. Byla jsem také na odběrech krve a výsledek byl hraniční hodnoty Hcg. Myslíte si, že můžu být těhotná?

barborecha
26. říj 2008

ahoj holky...jsem tay prvne a mam na vas dotaz...muze to byt tehu...moje teploty..1-4 dc menst. 5 dc...36,6 6 dc...36,6 7 dc...36,5 8 dc...36,6 9 dc...36,6 10 dc...36,5 11 dc...36,6 12 dc...36,7 13 dc...36,7 14 dc...37,0 a teplota 37,0-37,1 se mi stale drzi...uz 12 dnu....dnes ocekavana mens.a tehu test negat.Poznate ,kdy probehla ovu....11.10.nebo 14.10.Nevim,zda se muze jednat o tehu...dekuji za vasi odpoved...Barborecha

kotenko
26. říj 2008

boleli ma prsia a mala som tlaky v podbrusku.. akokeby som mala dostat menstruaciu, ale ta stale nechodila a nechodila...

makka
27. říj 2008

Ahoj holky, dnes jsem měla dostat mesíčky a zatím jsou v nedohlednu. Už od OVU mě děsně bolí prsa a mám je větší. Je mi špatně od žaludku a motá se mi hlava. Teplotka 37,3 a dokonce jednou byla i 37,5. Co mě zaráží, že už tak nevyspávám a ráno se už ženu z postele ještě než mi zazvoní budík. Testík jsem dělala včera a nic. Vím, je to ještě moc brzy.

len.z
27. říj 2008

Tak já to na sobě nepoznala vůbec.... až to 7 tt. kdy jsem šla na testy HCG. Ale až do 12tt jsem neměla žádné příznaky 🙂

vladimura
18. lis 2008

já jsem až do vynechání MS nevěděla nic,pak padlo podezření že jsem nachlazená protože jsem vstávala v noci asi 5x na malou a až jakoby mi končila MS tak už jsem testla a byly už //. 🙂

sima08
18. pro 2008

Ahoj, já jsem vynechala HA v listopadu ( v půlce plata ), dostala jsem MS a dnes jsem 37DC a MS ne a ne přijít. Těhotenské testy asi negativní, nevím, mám tam slaboulinkou čárečku, ale po limitu... Nevím, jak mám vědět, kdy si dělat těhotenský test, když ani nevím, kdy byla ovulace, jestli teda byla...Jestli nepřijde MS, budu muset asi k doktorce 😒

singid
25. led 2009

Ahojky Děvčata, chci se jen zeptat, jak dlouho po zmeškané MS by měly přetrvávat bolesti podbřišku (ne píchání, ale klasické, jakoby měla přijít normální MS???), mám týden zpoždění, i na testu se už něco ukázalo 😀 , ale stále mě děsí ty bolesti, nejhorší jsou při vstávání, nebo když si třeba zavazuju boty.... jsem z toho docela vyplesklá, protože už jsme začali dojíždět do Pronatalu, kde narazili na imunitní problém, takže nám dělali složitější testy a z těch ještě nemáme výsledek.... ☹ tak se docela bojím, snažíme se o mimi už přes rok a půl....

hukan
31. led 2009

Ahojky,

mohly byste mi prosím poradit? Zítra mám termín menstruace. Vždy před menses mě přestávají bolet prsa, teď ale bolí dále a snad ještě víc. Před dvěma dny jsem slabě zašpinila. Před menstruací mě vždy bolí břicho, teď vůbec. V týdnu jsem měla velký stres. Je možné, že jde jenom o spoždění.....nebo?

Moc díky!

robin154
31. led 2009

Ahoj, tak já jsem měla ještě před vynecháním MS citlivý prsa a taky se začly zvětšovat 😕 Jinak žádný jiný příznaky nebyly...

saronka
31. led 2009

hukan- to špinění může být klidně mimi, jak se uhnizduje... udělej si test..můžeš být klidně těhu

hukan
3. únor 2009

No....všechno nasvědčovalo tomu, že bych mohla být těhu, dokonce už jsem s tím tak trochu i žila a cítila se tak nějak "jinak". Aspoň vidíte, jak je psychika mocná a nemůžete věřit vůbec ničemu, protože těhu nejsem!!😀 Další den přišla menses, extra silná a bolavá, jak bývá u mne zvykem!

bettynka222
3. únor 2009

Ahoj Hukan, ja osm vysadila HAK asi pred styrmi nesiacmi a pred poslednou menstruaciou som mala tiez to spinenie. Tiez som dufala ze by to mohlo byt uhniezdovanie vajicka....ale v pondelok som bola na preventivnej u mojho gyn. a z ultrazvuku som sa dozvedela, ze mavam ovulaciu tesne pred menstruaciou. Takze zrejme to spinenie znamena ovu...co myslis?

kolienko
27. únor 2009

ahojte. neviete mi náhodou niekto poradiť, aký má byť krčok pri prípadnom tehotenstve? má byť uzavretý, tvrdý ako špička nosa, ale neviem, či vysoko, alebo má trčať do posvy???

kolienko
27. únor 2009

to sa fakt nikto nevyzná v krcku?

prosímm

monja
28. únor 2009
labradorik
28. únor 2009

tak na pr. ja som nemala ziadne priznaky a ani teraz neviem ze som tehu ,len vdaka tomu ze sa vo mne vrtulka hmyri si uvedimujem situaciu.ale zo zaciatku to bolo asi len to ze som mala pocit ze uz uz dostanem asi 2 tyzdne,naliali sa mi prsia.ale inak nic a mavala som to vzdy pred mrchou ak som to nepripisovala tehu.

lauritka
28. únor 2009

kolienko pri tehu je krcok nizko a je tvrdy a uzavrety, lahko si ho nahmatas. pred mrchou sa zvykne posuvat hore.. tak ako pred ovulkou.

martinka2000
29. bře 2009

ahoj muzete mi prosim nekdo poradit???menstruace mi meska 4den bricho boli uz tak 8den jako kdyz to mam dostat a nic prsa taky asi sest dnů ale docela dost jen ta ms nikde a bazalni teplotu jsem mela vyssi po ovu pak v dobe kdy mela prijit ms klesla dva dny sla dolů myslela jsem ze ms prijde ale dnes sla opet nahoru test dnes negativni nechapu poradte diky martina

blondynka400
29. bře 2009

Martinka, kolikatá den DPO jsi? Nemohla se ovu zpozdit? A nebo těhu jsi, le hldnia HCG ještě není taková, aby se na testu projevila

martinka2000
29. bře 2009

ahoj blondynko jsem 17den DPO ovulka podle bazalni teploty prisla 12DC jen nechapu proc mi zacala dva dny teplota klesat a ted zas stoupat ke 37 je mozne aby ovu probehla normalne v terminu a ms meskala aniz by se ovulace opozdila???

blondynka400
29. bře 2009

martinka, tím poklesem teploty bych se netrápila, to je naprosto normální.... Teoreticky to možné je, že by se ti prdloužila LF, le já bych síše řekla že těhu jsi, ale ještě máš nízkou hladinu HCG, na to by se projevila n testu. Někdy to hold trvá.... Uvidíš jak teplota a jestli neklesne, tk bych v úzerý zkusila testík 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru