Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivett25
4. čer 2007

Já se taky za chvilinku chystám na kutě! Tak nám přeji, aby se nám zdálo, jak za 9 měsíců poprvé přitiskneme k sobě to malé klubíčko, které nás udělá tolik šťastným! 😵 😵 A jak se říká: "Ať se sny změní ve skutečnost!"
Dobrou noc a děkuji!! 🙂
😔 😔 😔

m.i
5. čer 2007

Teda koukám jak se ta diskuse rozjela 🙂 Já čekám dnes a další dny MS..tak jsem na ni zvědavá..břicho bolí jako by byla za dveřma :-/ Hele, a jak je to s tou teplotou, vím, stránek je tu dost..ale i tu padla zmínka..měřila jsem se včera i dnes a pořád 37 😕 Jinak přeji všem kráásný slunečný den..

rosall
5. čer 2007

m.i......37 je fajn...znamená, že by mimčo mohlo být uchycený....ale každopádně teplota je zvýšená od ovulace po menses.....a dál je-li teplota zvýšená víc jak 18 dní...jsi těhotná.........:o))))))))))))))...taky přeji krásný den bez jatek..:o))))))))

rosall
5. čer 2007

moje teplota je 36,9....jsem-li našťouchnutá 18.5, je to 19.den....jsem těhotná......:o))))))))))))))))))))))))))))))))...super teorie..:o)

m.i
5. čer 2007

Mám takové to nutkání jít z práce si rovnou pro test, chtělo by to, ale ten, co se pozná už po 7 dnu oplození, studovala jsem net, je tam o tom dost..tak nevim, asi ale počkám tak do čtvrtka..když to vydržím :-/

xbimbobl
5. čer 2007

Ahoj holky,tak já pořád čekám a nic ale příjde mě že asi možná dneska to příjde....bolí mě hrozně břicho...ach jo....já nechci jahodové dny ☹ .....

xbimbobl
5. čer 2007

Holky je tady někdo?

m.i
5. čer 2007

xbimbobl: ahoj, jsem tu..i já očekávám..ale snad se to povedlo

xbimbobl
5. čer 2007

m.i:ahoj jak se máš? Já jsem Zuzka a je mě 25 a momentálně jsem snažilka snaživá ale asi nic...

xbimbobl
5. čer 2007

KUK!!! tak holky nespinkejte ☹

m.i
5. čer 2007

Ahoj, i já jsem snažilka, je mi 25..a žádný nic, nikdy nevíš, co když jo..

jizu
5. čer 2007

Ahojky. Taky si připadáte divný? já se pořád pozoruju a přemýšlím, co kdyby .... Ale právě proto si říkám, že to tak určitě nebude 😉

cert..ova
5. čer 2007

ahoj holky, to, že vás bolí břicho a máte to dostat nic neznamená. s druhou dcerou jsem to měla dostat a najednou křeč jako, že jsem to dostala, to určitě znáte a pak se to opakovalo, měla jsem pocit, že jsem jako i otevřená, to zaky určitě znáte a to břicho, no hrůza, holky a nic a celých 9 měsíců nic 😀 , takže to nevzdávejte

cert..ova
5. čer 2007

ahoj rossal, tak jsem si dneska měřila bt a mám 36,6 nebo 36,7 ono to bylo tak mezi, tak já nevím, ale myslím, že je to ta ovulace, ale je pravda, že v noci jsem nemohla spát, protože se k tomu všemu přidala hrozná pachuť v puse, jako kdybych jedla něco železnýho, ach jo, tohle vůbec neznám, vždy to bylo bez problémů, tak fakt nevím

rosall
5. čer 2007

čauvec...holky....já se zrovna teď cítím tak dobře...že mi přijde, jako bych těhotná nebyla..::o(((((((((((((((((((((((............bůůůůůůůůůů........kurňa!!!!...ani hlad nemám,...ani špatně mi není......já bych chtěla zvracet....:o))))))))))))))))))))))))))))..............

cert..ova
5. čer 2007

neházej flintu do žita 😉

rosall
5. čer 2007

xbimbobl:..ahoj, ahoj.....prosím tě...na tom icq...jsi tomik?...:o)))))))))))))))..........jak to jinak jde?......furt nic?..:o))))))))))

rosall
5. čer 2007

m i:..držím pěsti jako blázen....jaké jsou příznaky?..:o))))))))))))))

rosall
5. čer 2007

cert..ova:....ty bláho....no vypadá to na to....o))))))))).....já už nespím několik nocí...vždycky se vzbudím kolem 2 a nemůžu usnout......

linka
5. čer 2007

Ahojte zienky,chcem sa vas spytat ci ste nemala niektora skusenost alebo ci nepoznate nejaku babenku,ze aj ked mala ms tak bola tehotna,totiz mne je nejak divne,ms som mala ale kratku ako zvycajne,mam vzdy hlad,ked sa zobudim len by so
m jedla,uz neviem co mam jest a dnes ked som sa najedla,tak mi bolo hrozne zle..

rosall
5. čer 2007

linka:...je to všeobecně známý fakt, že může být slabé krvácení. Osobně ale nikoho takového neznám...ale tady na foru...jsem četla jednu holčinu, která ano, měla slabé krvácení. Jen bacha na tu sugesci.........já tomu podléhám taky......:o)))).........držím pěsti...ať to dopadne, jak si přeješ...určitě dej vědět......:o))

linka
5. čer 2007

rosall-vsugeracie ovladam perfektne,mohla by som z nich robit aj skusku 😀 ,ale nie,jasne,ze to moze byt namyslanie aj stres

katarina82
5. čer 2007

ahoj rossal 🙂 Já jsem měla slabou MS a byla jsem už těhule 😉

linka
5. čer 2007

katka a kolko trvala?

katarina82
5. čer 2007

linka, asi tři dny. Ale nebylo to jen špinění, bylo tam trochu i normální krve.

xbimbobl
5. čer 2007

Ahoj holky všechny vás moc zdravím

linka
5. čer 2007

no ja tak isto 3 dni som mala ms,uvidime co sa z toho vykluje

xbimbobl
5. čer 2007

rosall:no tak dneska jsem to nevydržela a udělala si test a opět negativní...takže asi fakt žádný mimi nebude....jinak na icq jsem xbimbobl jak tady

katarina82
5. čer 2007

linka a měříš teplotu? Já ji měla furt vysokou a pak už jsem si z hecu udělala test.

linka
5. čer 2007

teplotu si nemeriam,pracujem na 3 smeny,takze to nejde

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru