Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ljd
12. čer 2007

margarita: my už se snažíme od ledna 07...ale teprve měsíc si měřím BT 🙂

margarita1
12. čer 2007

ljd
a jak?

ljd
12. čer 2007

no jak, kdykoliv máme chuť tak jdeme do toho kdykoliv v měsíci (teda aspoň těch prvních pět měsíců to tak bylo)bez ochrany a HA...a pořád se nic nedělo tak jsme si řekli, že to začneme řešit a půjdeme na to trošku jinak 😉

margarita1
12. čer 2007

😀 já myslela - si měřím BT 😀

margarita1
12. čer 2007

jako jaké máš teploty přesněji řečeno 😀

ljd
12. čer 2007

aha 😀 😀 to má říct hned....
Tak asi takto nějak vypadá můj první a doufám že i "poslední" graf 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

margarita1
12. čer 2007

no teda,male ty teplůtky, jak se drží na hoře vypadaji jako mimísek v bříšku!!! V kolik hodin měříš? A kdy jsi měla dostat MS?

ljd
12. čer 2007

Měřím každé ráno v šest, ale mám jaksi prodloužený cyklus, protože Ovu proběhla až 26DC takž MS mám dostat až v neděli nebo v pondělí...
Je to divné, protože jsem cyklus měla vždycky pravidelně 28 dní a z ničeho nic se jaksi protáhl, ale snad všechno bude ok a teplotky už zůstanou nahoře 😉

margarita1
12. čer 2007

a kdy byla OVU? Připadá mi, jako 31.05. Jinak já Ovu 23,5., pak se mi drželi týden nahoře a pak klesli asi na 4 dny,ale treď zas týden nahoře. Ms nikde a tets negáč, tak já nevim

calu
13. čer 2007

ahoj holky, asi tu jeste nikdo neni...ja se dneska vzbudila ve 4 a uz jsem nezabrala, coz je u me naprosta rarita, jinak jsem medved.. jinak mam depku, vsichni kolem jsou tehotni (nekteri ikdyz nechteli🙂 a ja furt nic...a to na tom fakt makam, merim bt jak diva🙂)) jeste ze vim, ze existuji i jine snazilky, kterym to nejde hned🙂

ivett25
13. čer 2007

Ahojky calu! Nic si z toho nedělej, jsme dvě, kterým to nejde! Doufala jsem, že se to minulý měsíc povedlo, příznaky tomu nasvědčovaly, ale o víkendu jsem zase začala být beznadějná ! 😢

margarita1
13. čer 2007

Ahojky
calu •- no sama rozhodně nejsi
ivett25 - a co ty? Jak to vypadá u tebe? Já pořád nic, teplotu mám stále 36,5 a MS nikde,a předevčírem TT negat.

ljd
13. čer 2007

Margarita OVu byla 26 DC jak zaznamenal graf 😉 je to datum posledních nízkých teplot...

Jinka všem přeji dobré ráno 🙂

margarita1
13. čer 2007

aha. 😀 A co testík? Já měla OVU 23.05.

calu
13. čer 2007

já už příznaky raději neřeším, protože mám pocit, že je mám každý měsíc 🙂)jak dlouho se snažíte ivett?

ivett25
13. čer 2007

Margarita,já se rozhodla měřit BT! O víkendu jsem to dostala, takže veškeré příznaky byly buď vsugerované nebo na tom opravdu nezáleží! 😒
Holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli má zdárné otěhotnění vliv i dostatečná strava. Já totiž strašně málo jím, tak se bojím, jestli kvůli toho nebudu mít problém otěhotnět?! Jím takhle málo už hodně dlouhou dobu a vůbec to na mě nejde poznat. Jsem fest baba! 😀 Ale v práci mě starší ženské straší, že musím jíst! Ale když nemám pocit hladu, tak proč bych do sebe něco rvala, že?! 😕 Co myslíte?

calu
13. čer 2007

ivett: myslim, ze telo si samo rekne kolik jidla potrebuje, podle me je spis dulezity co ne kolik jis, takze pokud nedrzis nejaky diety a nejis vylozene nezdrave tak ja bych v tom nevidela problem 🙂

ivett25
13. čer 2007

calu, od září loňského roku, takže .... začínáme 10 měsíc! 😀 Minulý měsíc jsem měla mít OVU 19.5., tak jsme do toho 3 dny před OVU a 2 dny po OVU bušili jak králíci a zase nic! 😀 😀 😀 Já jednou už těhu byla, bylo to v červenci 2005, ale po měsíci jsem samovolně potratila! ☹ 😢 😢

calu
13. čer 2007

ivett: ty jo tak to se skoro stydim, ze si stezuju, my teprve 4 mesic 😔 na druhou stranu, aspon vis, ze otehotnet muzes🙂 coz je pozitivni 🙂

ivett25
13. čer 2007

calu, no tak můj jídelníček se skládá ráno z jogurtu s BEBE sušenkami a k večeru si udělám nějakou zeleninku. Včera jsem měla rajčata s mozarellou nebo si dělám vařenou brokolici s nivou! Tím pro mě strava končí! Je to zdravé, ale vím, že je toho hodně málo! Ale když já mám pořád pocit plného žaludku. Mám sedavé zaměstnání, takže to nemám ani kdy a kde vyběhat!

margarita1
13. čer 2007

ivett25 - já ti klidně pár kilo přidám od sebe 😀

ljd
13. čer 2007

Margarita: testík přijde na řadu jedině až mi vynechá MS, parkrát jsem si ho totiž dělal už před a bylo to naprosto zbytečné a zklamání bylo ještě větší, takže tentokrát to nechávám času, který ukáže 😉

ivett: já si myslím, že pokud jíš alespoň pravidelně a aspoň trochu zdravě tak tam problém nebude...základ je snídaně, oběd a lehká večeře a něco mezitím jen tak na zakousnutí (jabko,...)možná se to nezdá, ale strava v případě snažení se o mimi je hodně důležitá...

ivett25
13. čer 2007

calu, jj, pozitivní to je, to jsem ráda, ale začínám si tak nějak říkat, jestli jsem schopna v sobě ten malý zárodek udržet?!
Jinak 4 měsíce už jsou taky na psychiku! Teď jsem si prohlížela album holčiny, která když se v dubnu vdávala, už byla těhotná!!!! 😵 😵
A kdy jsi přestala brát HAK?

calu
13. čer 2007

ivett: tak to ja proti Tobe vyslovene "zeru" 🙂 ale kazdy mame jiny metabolismus, tak kdyz se netrapis hlady, taky je to asi OK ne? 😉

ivett25
13. čer 2007

ljd, tak to nevím, jestli bych přes poledne do sebe narvala oběd a mezi jídly ještě něco drobného! 😀 😀 Já mám i večer problém s tou lehkou večeří! Ale samozřejmě, že ji zbaštím! 😉

calu
13. čer 2007

ivett: HA nejim od unora, pak se zblaznily hormony, bylo to strasny, bylo mi blbe, delaly se mi sliny, bolelo me bricho, myslela jsem si ze jsem tehu, ale po 35 dnech jsem to dostala, ted uz se to trochu uklidnilo, ale cyklus mam furt delsi..

ivett25
13. čer 2007

calu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Díky, kila sice potřebuju, ale úplně z jiného důvodu, než je vychrtlost z nejezení! Já bych je brala, jen kdybys byla těhu a nějaké to darované kilečko, by se na mě přeneslo i s dalším mimískem! 😀 😀

ivett25
13. čer 2007

No jo, HA dělá sviňárny!! Stejně to nechápu, když HA bereme, tak se všude píše, že se musí brát pravidelně a i jedno zapomenutí může způsobit těhotenství. Ale když HA vysadíme, tak se zase říká, že se 6 měsíců tělo čistí a to těhotenství ne a ne přijít! 😖
Mě ale vysazení HA problémy nedělalo. Jediný problém byl ten, že 2 měsíce trvalo než se mi srovnala MS!

calu
13. čer 2007

no pokud jde o moje okolí tak dvě kamarádky otěhotněly první měsíc po vysazení HA a to jeste tvrdily, ze se nijak nesnazily, ale asi je tp různý jak u koho po vysazená naskočí normální režim 🙂

margarita1
13. čer 2007

to já po vysazení jsem si připqadala jak tři měsíce v přechodu, asi se srovnávali hormony, děs. No a pak MS s týdením až 10 ti dením spožděním chodila a teď jak jsem zhubla asi 10 kilo, zas probléím. Sice přišlo aspoň špinění, aspoň malinko, tak jsem si min měsíc zašla na vyvolávačku a MS pdorazila v poho a te%d opět nic. Tak já už nevim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru