Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

calu
14. čer 2007

ivett25: 😀 😀 dost dobrý

xbimbobl
14. čer 2007

margarita1: no já být tebou tak ybch to taky konzultovala u nějakýho jinýho doktora já takle vystřídala už 3 a konečně ten 3 je v pohodě a chce to něj řešit.Jde vidět že máme hodně podobný problémy....nakonec mě zjistili nedozdrávání vajíček ve vaječníku....proto žádná měnstruace třeba i 4 měsíce pokud mě nedal vyvolávačku nic nebylo....tak jsem takle 5 let přežívala na HA abych vůbec něco měla....když jsem měla HA tak všechno fungovalo takže jsem měla zblázněný hormóny....teď mám 8 měsícu po vysazení HA a všechno fungovalo až zase do těď....takže jsem dostala vyvolávačku abych do měla....no domluvili jsme se že uvidíme příští měsíc jinak říkal že nasadí hormonální léčbu a bude mě vyvolávat uměla ovulaci

margarita1
14. čer 2007

no jo, jenže já mám taky dost kilo navíc, což může být také způsobené tím. Jinak já taky až teď, uvidim, jinak pomažu k dr

xbimbobl
14. čer 2007

no kila nekila.....ale musí se to nějak řešit...já nejsem taky žádná modelka...ale problémy mám už dlouho a to jsem byla hubená...takže to třeba s tím vůbec neswouvisí....víš mě to zjistili až mě udělali ultrazvuk...tak se radši zeptej a zbytečně nestrácej čas nějakým čekáním.....

katarina82
14. čer 2007

ivet, oficiálně by ty teploty měly být od začátku ms nízké, ale já to tak neměla nikdy. Klesalo to postupně. Uvidíš jak to půjde dál.

Jinak já teda prskám ppppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssskkkkkkkkk
pppppppppppprrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkk
ppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkk
pppppppppppppprrrrrrrrrrrsssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkk
zatím stáčí ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jo a byla tu pošťačka s dalším minibalíčkem, tak jsem ji konečně dala tu bonbonieru, tak byla ráda, že takových lidí moc není... Tak a když jsem si to u ní tak pěkně vyžehlila, tak že bych zase něco objednala? 😀 😀

margarita1
14. čer 2007

xbimbobl - mě ho dělala ale aby zjistila, jestli v tom nelítám 🙂)) škoda, nelítala a vše ok,ale jak říkala kat, musíse před Ovu
Kat- šup šup, těď těhu mini šatičky, ať má manža odměnu za domácí práce 😀

katarina82
14. čer 2007

xbim-moje řeč, já tak do margarity hučím už dlouho. Chce to prostřídat doktory. Já to taky musela udělat, aby se začalo něco dít...

xbimbobl
14. čer 2007

holky nemáte někdo nějaký zkušenosti s ovu testama?

katarina82
14. čer 2007

xbim-jááá 😀

xbimbobl
14. čer 2007

katarina82- a pomůžeš mě? já vůbec nevím jaký si mám koupit a jak to funguje...jako kolik jich potřebuju....kdy mám začít testovat atd?dík 🙂

katarina82
14. čer 2007

marg-vzhledem k tomu nucenému celibátu bude odměna až po porodu... 😠

ivett25
14. čer 2007

No já z toho svého taky byla poprvé vyhukaná, nechápala jsem, co že se to na mě v noci sune, ale už jsme si zvykla! 😀 😀 Jen ho nesmím nechát spát v posteli ještě s někým jiným! Mohl by se splést! 😀 😀 Víte, jak chodí ty hromadné akce?! Chaty a tak! Člověk usne ani neví jak, a pak se může stát, že se ani neví jak, vzbudí na někom jiném! Mu vždycky musím udělat na lulánkovi mašličku! 😉

Holky, budu se s vámi muset rozloučit, mám spoustu práce a nějak vás nestíhám sledovat! 😠 Uvidím, jak ty teploty budou pokračovat!

xbimbobl
14. čer 2007

ahojky ivett25

margarita1
14. čer 2007

ivett25- držím palce 🙂)
katarina82
aspoň se má na co těšit

mufy
14. čer 2007

Margi 22 dní po ovu to je teda dost,to by se ti už mělo objevit na testíku.Ale víš co,nejlepší je zajít si na krev.Kolika holkám test neukázal nic a v krvi už měli vysoké HCG.Já počkám do neděle a když MS nepřijde,tak testnu a přinejhorším půjdu v pondělí na krev.Tak doufám,že to klapne.

Jinak mě když má přijít MS,tak mi teplota asi 3 dny před začne klesat až na 36,7,to vím,že přijde MS.

margarita1
14. čer 2007

36,7 - to u mě takhle teplota znaměná Ovu a pře ovulací mám 36,2

katarina82
14. čer 2007

xbim-mě dneska nějak stávkuje Koník. Furt mi to padá 😠 Ve snažilkách je diskuze ovulační testy, já jsem to tam už vysvětlovala, chtěla jsem ti to najít a hodit odkaz, ale jak říkám, furt mě to zlobí-prý, že server nelze najít 😠

margarita1
14. čer 2007

katarina82 - aspoň že mimi nezlobí

m.i
14. čer 2007

dobré poledne 🙂
Kat.: zase balíček..hoď nějaký odkaz odkud nakupuješ, já včera neodolala a taky brouzdila, moc se mi líbilo na cipiskovi a čáryfuk..
Mar.: držím palce aby vše bylo o.k. a čárky se objevily dvě..
mufy: jestli jsem dobře registrovala a opravdu jsem těhotná tak u mě se objevil hlen až jsem se lekla..jeden den ráno, pak už vše bylo ok a já čekala zda se MS objeví..už je týden po termínu anic, test pozitivní..

margarita1
14. čer 2007

m.i - objevil se heln vodový, nebo nějaký hustý? Já fakt nevim, je fakt, že u někoho se hormon může vylučovat později,ale ja nevim, u sebe tomu nevěřim

m.i
14. čer 2007

mar.: hustý a v něm takové jako kousky, no vypadalo to jako vaječný bílek na kousky..jestli vše bylo dle mých výpočtů, tak OVU byla ve středu 23.5. (nic neměřim,jen podle prav.MS) a to se stalo 25.5. v pátek ráno a strašně mě bolelo podbříško, ještě že jsem měla dovolenou..musela jsem se natáhnout do postele po asi 2 hodinách to přšlo a bylo i po hlenu..až teď si uvědomuju, že to bylo asi k tomu těh.

margarita1
14. čer 2007

m.i
hmm, zvláštní,ale co, máš prcka v bříšku 😀

m.i
14. čer 2007

je to zvláštní ju?? a co u mě neni..ale asi jo, dneska byl test dost přesvědčující, tak jsem zvědavá u doktorky, už se to dá i lépe vydržet, když je to takhle přesvědčující, ale stejnak chci vidět srdíčko 😉

margarita1
14. čer 2007

m.i- moc ti to přeji 🙂

Jo a jinak Len mi říkala, že yřejmě Ovu u mě proběhla asi o něco později, že se jí tam prostě neydá jen ten pokles

m.i
14. čer 2007

tady to ztichlo..
mar.: a už máš nějaké dítě?? vyčetla jsem, že skoro manžu: svatba bude?? A jestli to není tajné, kolik je ti?? Jé, to je otázek, co?? Možná to tu někde je..

margarita1
14. čer 2007

m.i - 24 a dítě ještě nemám a vdávám se v září

m.i
14. čer 2007

jé, tak to jsme si podobní, já se vdávala loni v září a je mi 24..jsem si to dítě asi spletla s rosal.. 😀

margarita1
14. čer 2007

jééééé, já sem blbka, min. pondělí mi bylo 25 😀

m.i
14. čer 2007

😀

mufy
14. čer 2007

m.i.tak to já mám spíš hlen vodový,takže to asi nebude těhu,protože prý bývá spíš hustý. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru