Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

jara
28. dub 2008

Kacenka, kez by to byla pravda...take jsem mela uz 37 tesne pred MS a ten den jsem to dostala....ale prišlo to v termínu...kdežto teď už mám 9. den zpoždění...což se mi nikdy nestalo...matou mě ty 2 negativní testy..poslední v patek....na další už nemám sílu.

dvojka
28. dub 2008

Jara -klidně se může jednat o těhotenství...Negativní test zatim nic neznamená.Taky mohla být ovulka opožděně.

kacenka25
28. dub 2008

jaro a co máš za test? mamatest? ty jsou hodně spolehlivé. Ovu taky mohla přijít později a tím se ti ještě nezobrazí //, je na ně brzo, ale tělo samozřejmě reaguje zvýšenou teplotou. Tu budeš mít v těhu prý pořád, je to taky jedna ze známek těhu. Dá se poznat ještě dříve, než pozitivním těhotenským testem.

jara
28. dub 2008

Dvojka - já vím, také se tím utěšuju. Četla jsem, že se jedné holčině ukázaly // až ve 3. měsíci...

Kacenko - měla jsem Mamatest....ale MS stále nikde...tak je pořád naděje. 🙂

kacenka25
29. dub 2008

Jaro 9 dní zpoždění je dost a stále jen /, to je divné. Každopádně pan dr. to z krve pozná určitě

jara
29. dub 2008

Kacenko, test jsem dělala 3. a 5. den zpoždění...pak už ne....radši...nechci tam vidět zas jen tu ošklivou osamocenou jednu /...

kacenka25
29. dub 2008

chápu, taky jsem to po dvou testech s / vzdala a MS dorazila o týden později

jara
30. dub 2008

Kacenko, a to jsi mívala normálně nepravidelnou MS?... Nebo to byla nějaká záhadná vyjímka??...Já právě mívám MS pravidelnou...tak mi je divný, že tak dlouho mešká.

tete
30. dub 2008

chcela by som sa vys nieco opytat:ked som si robila test mala som jednu/ silnu a druhu/ slabucku, medzi nimi bola machula....ked som ho pozrela o dve hodiny, tak ta machula zmizla a ostali tam //, jedna silnejsia jedna slabsia...co si mam o tom myslet????? dik

kacenka25
30. dub 2008

jaro, byl to můj první cyklus po vysazení HA,tak bylo chudák tělo zblblé. Objednej se k dr. píchnou ti Agolutin a do týdne by jsi měla MS dostat. Kdybys náhodou byla těhu, tak ti Agolutin neublíží, ani mimi. Některý holky tady z koníka holt musí na injekce, jinak jim MS nechodí.

tete nevím, co je machula po slovensky, ale jestli máš jednu / tlustou (tu kontrolní) a druhou / slabou, jsi těhotná. Ta druhá čárka bude sílit, každý den těhu se hodnoty hcg, který tělo vylučuje při těhotenství, zdvojnásobují. Proto je tvoje čárka slabší, jsi těhotná jen chvíli. Co je ta machula? Popiš to nějak, abychom to pochopily a líp ti odpověděly. Jestli machule je mezera, tak gratuluji, mamino 😀

kacka2
30. dub 2008

holky přesně si pamatuju jak jsem studovala tuto diskuzi když jsme si tak dlouho přáli mimčo.
Těhu příznaky jsem rozhodně nepoznala tak brzy jak tu někdo píše, ale poznala jsem je dřív jak 16 DPO, (dřív jsem nikdy podle Len netestovala 😉 ).
Boleli mě prsa, měla jsem divný pocity v břichu a všechno bylo trochu jinak než jindy.
Nevrlá ani podrážděná jsem nebyla, ani teď.
Otěhotněla jsem v jedné z nejbolestivějších chvil když mi umírala dvouměsíční neteř, takže opravdu věřím, že psychika dělá 90%! A to jsme měli už doporučení do CAR a špatný spermiogram.
A holky nebojte, až budete skučet nad mísou, tak se budete modlit aby to už bylo za vámi 🙂

Všem hrozně moc přeju ať se Vám to vydaří.

enell
1. kvě 2008

ahojka holky, minulý týden jsem si dělala testíik a negativní. MS dorazila, ale byla jen dva dny. Nedalo mi to a zašla jsem k doktorce.udělala mi ultrazvuk a ................ překvapení.

pavcik
4. kvě 2008

ahoj holky,prosím o radu. Měřím si bazální teplotu. Nejdřív jsem si jí měřila 6 měsíců a pak jsem vynechala a ted si jí měřim zas. Ještě nikdy se mi nestalo že jsem měla stejnou teplotu tři dny po sobě.Max 2 dny..ale ted poslední 4 dny mám 37 a dnes dokonce 37,1..neznamená to něco??? Vždycky jsem měla tak 36,6-36,8 ale teď se mě ta 37 nějak drží

bachcha
15. kvě 2008

Chci se zeptat, mám už asi 13 dní zpoždění, test negativní, už jsem objednaná k doktorovi, ale ode dneška silný nepálivý, nezapáchající výtok. Jinak píchání v podbříšku a bolesti prsou, ale to jsem měla občas i při braní HA. Co ten výtok??? :Nevíte, paní doktorky? 😀 😀 😀

bachcha
15. kvě 2008

Jo a ten výtok teda MEGA. 😖

estrellita
15. kvě 2008

bachcha: dneska jsem zrvna nekde cetla, ze jednim z priznaku tehu muze byt prave silny vytok bez paleni. ze se tak tvori ochrana plodu proti infekcim atd. ale jiste to neni 😉

evulinkab
5. črc 2008

Ahojte holky, pamatuju si, jak jsem chodila sem na tuhle diskusi a přestože jsem těhotenství neplánovala, často jsem si říkala, až jednou otěhotním, jestli budu mít nějaké příznaky ještě před vynecháním MS a celkově-jaké to bude, jak to budu snášet...No a ted jsem těhotná 🙂 , 12tt.A moje příznaky?Vždy jsem tak týden před MS mívala hodně citilvé bradavky a nafouklý podbřišek.Menstruaci jsem měla pravidelnou.Ted ale nic.MS měla přijít v uterý, já jsem dva dny před tím trošku špinila..myslela jsem si, že se mi MS rozjede, ale špinění trvalo pouze jeden den a ustalo.Už to mi bylo divné, protože mně obvykle měsíčky přišly hned...nerozjížděly se špiněním.V pondělí, den před MS mě začaly bolet prsa(ale celá, ne jen bradavky), v uterý menses nepřišla, ale pořád mě pobolívalo břicho jako by přijít měla.Stále jsem si říkala, že to je blbost, abych byla těhotná, protože jsme se ten měsíc s přítelem milovali jen jednou!!!!No stále jsem čekala, jestli MS dorazí a teprve až dalsí týden, tzn 10 dní po termínu očekávané menstruace, jsem dělala testy.Oba vyšly hned pozitivní.
Jinak prsa mě bolely dva měsíce, ted už ne, špatně mi bývá po ránu, ale nezvracím..no vlastně zvracela jsem, ale jen 3X...Tak se mějte hezky a držím palečky všem , kdo čekají na //!!!!

ivanalysonkova
14. črc 2008

ahoj holky, chci se zeptat, bolely vás prsa jakoby z boku?? díky 😉

olbramka
15. črc 2008

Holky, nečetla jsem celou diskuzi, ale je tu i některá, která žádné příznaky nezpozorovala???

kaculka26
15. črc 2008

Ahoj, jsem tu nová a ráda bych se zeptala na jednu otázku - zda s tím některá z Vás nemá zkušenosti. S manželem se snažíme o miminko již dva roky - menstruace nepravidelna a teprve letos v dubnu přišly na neprůchodnost jednoho vejcovodu a podstoupila jsem laparoskopii. Minuly měsíc (v červnu) jsem poprvé brala léky Clomhexal. Teď už mě přes týden bolí v podbřišku a mám citlivé bradavky. Ráda bych se zeptala zda někdo nemá zkušenosti s tím, že by to mohlo být po lékách nebo by se na nás konečně usmálo štěstí. Děkuju

wobludka
15. črc 2008

může to být těhotenství (test má smysl si dělat nejdříve v době očekávané MS), ale já tohle pociťuju v plodných dnech, tedy kolem ovulace. Každopádně je to signál, že potřebné orgány pracují a to je dobře 😉

welu
15. črc 2008

Ahojky holky všechny vás tady zdravím a chtěla bych se přidat mezi vás. Mám za sebou 2. měsíc léčby clostylbegytem, s přítelem se snažíme od listopadu 07, to jsem vysadila HA kterou jsem brala 10 let bez přestávky, je mi 24 a příteli 32 a máme dva měsíce a pár dní do svatby a oba si moc přejeme miminko. Na úpravu MS kterou jsem po vasazení HA nedostala mi píchli vyvolávačku a pak mi nasadlili Proveru kterou beru 17 až 24 den cyklu 1-0-1, pak beru 5 až 9 den cyklu Clostylbegyt 1-0-1,a ktomu všemu ještě 3x denně siofor a to nevím k čemu mi ho předepsali ale mám ho užívat pořád 3x denně. Ted v pátek 11.7 jsem byla 12 den cyklu na folykulometrii a měla jsem tam folykuly a jeden přímo výstavní přes skoro celý monitor UTZ a dr řekl že vypadá že každou chvilku praskne. tak mi píchl pregnyl 5000 a do 36 hod jsme se měli mazlinkovat s přítelem. Dnes je to 5 den od injekce pregnyl a jediné co na sobě pocituji tak je větší žízen hlavně večer, ráno se budím už o půl 5 a to jsem byla zvyklá vztávat denně kolem 9 až 10 hod (nemusím chodit do práce živí mě přítel) a další příznak co jsem na sobě zaznamenala je píchání a tlaky v podbřišku. Nevím zda to je těhu to se pozná až 28 kdy bych měla dostat MS ale myslím si že se nám to na poprvé nepodaří nedávám si žádnou naději abych pak nebyla zklamaná. Jen jsem se chtěla podělit s mou léčbou clostilbegytem a jak to máme my se snažením pa pa

gabiku
30. srp 2008

Ahojky , tak já jsem žádné příznaky nepozorovala. Zpozdění menstruace jsem přikládala tomu, že jsem v té době zrovna ukončila braní HA a že jí hold nebudu mít tak pravidelnou. Když už se mi ale MS zpozdila o dva týdny, tak mi to nedalo a udělala jsem si pro zajímavost těhu test a byl pozitivní 🙂.Nikdy nezapomenu na ten pocit štěstí, když jsem viděla ty dvě čárky.

hvezdicka05
31. srp 2008

Ahojky holky,moc vás prosím o názor,i když už mám 3kletého prcka tak teď nevím 😒 takže od začátku......29.7.08 jsem ukončila HA,9,11,14 jsem měla styk...ovu mi vyšla v rozmezí 14-20 podle nějakého výpočtu,pocitovala jsem bolesti v podbřišku nejdříve lehké a pak 16.17.a 18. šílené,takže asi ovu proběhla........no a MS jsem měla dostat 30.8. podle starého cyklu 28dní co jsem měla kdysi před braním HA...je zajímavé že v době ovu jsem měla testy pozitivní,asi 5testů různých značek,ale doktor říkal,že to mohlo být právě tou ovu,no a ted 4dny před MS pozitivní best2(citlivost20)minule mi u prcka vyšel pravdivě,a v den MS mamatest nic a den po očekávané MS pepíno z hypernovy jen stínek do limitu i dříve ale opravdu stínek ☹ je možné že pokud byla ovu později toho 17.18. jak mě to bolelo že je na test brzy?Díky moc za odpověď 🙂

usiaci
6. zář 2008

ahojte.
mam kovovu chut v ustach, stava sa ze to co chuti slano, mne chuti stiplavo. popri tom ma boli brusko ako pred menstr. a meskala mi styri dni. Sice menstr.prisla, ale je to proste ine, je slabucka. co myslite?

andykov
6. zář 2008

Já když jsem měal týden zpoždění, tak jsem si dělala test a nic 😒 . Tak říkám, no jo, zase zpoždění, budu si muset udělat svařáka..Nějak mi to, ale 14dní nevycházelo a pak mi přestalo chutnat kafe, cigarety, začala jsem mít chutě na nezdravý jídla a zvětšily se mi prsa, pořád jsem byla unavená a tak do mě ryly, že jsem těhotná... No a já, že ne. Nakonec to jedné mé kamarádce nedalo a koupila mi test a výsledek byly //. Jsem v 7tt a první test byl negativní, protože k ovulaci došlo až o 14dní pozdějc než mělo 😉

vendy05
14. zář 2008

Ahojda holky, mohu se zeptat jak dlouho po ovulaci se vám mírně nalili prsa???? Já jsem 13den po ovu pobolívá mě podbříšek od 4dne po ovu, mám citlivá prsa a včera manžel sám říkal že se mu zdají větší, sama to pociťuji.... tak zda je možné, že to je k těhu... ??? 😅

silente
14. zář 2008

Vendy - možné to určitě je 😉 Držím palečky 🙂

vendy05
15. zář 2008

silent děkuju moc 🙂

nelinecek
24. zář 2008

Ahojky. Mám prosbičku. Nevím si rady. Dnes jsem 38DC (teda 39DC , psala jsem to včera)
a do 22DC jsem měla BT max 36,5.
23DC stoupla teplota na 36,7, pak 36,9 a posledních 7dnů už mám teplotu pořád 37
nebo 37,1. (tzn. že dnes už je to 15dní, co mám teploty nahoře). Zkoušela jsem
36DC ráno mama-test a byl negativní, pak jsem se na něj podívala asi za 3hod a byla
tam úplně slaboulinká druhá čárka. Včera ráno jsem si zkusila jiný test-gravitest, po 5min
nic a po 15min úplně slaboulinká 2.čárka, ale nebyla skoro vidět. Dnes to stejné - úplně
slaboulinká téměř neviditelná 2.čárka. Myslíte, že jsem těhotná? Žádné příznaky nemám,
pouze mě bolí z boku na dotek obě prsa.
Děkuji za odpověď
tohle jsou teploty:
1DC menstruace
2DC menstruace
3DC menstruace
4DC menstruace
5DC 36,4
6DC 36,5
7DC 36,4
8DC 36,3
9DC 36,5
10DC 36,4
11DC 36,4
12DC 36,5
13DC 36,3
14DC 36,4
15DC 36,5
16DC 36,4
17DC 36,4
18DC 36,4
19DC 36,3
20DC 36,5
21DC 36,5
22DC 36,5
23DC 36,7
24DC 36,9
25DC 36,8
26DC 36,8
27DC 36,8
28DC 36,8
29DC 36,8
30DC 36,8
31DC 37,0
32DC 37,1
33DC 37,0
34DC 37,0
35DC 37,1
36DC 37,0
37DC 37,0
38DC 37,0
39DC 36,9

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru