Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

blondynka400
29. bře 2009

martinka, mně teprve teprve tento týden přijde ovu, tzhn, času mám ještě dost 🙂

m.p.. taky bych si udělala testík a uvidíš 🙂

martinka2000
29. bře 2009

aha a ty mas uz nejake deticky????
m.p. urcite udelej zitra testik a pokud budes spinit i presto ze bude pozitivni sla bych na gyndu daji ti leky aby to prestalo a naridi klid je to bezne myslela jsem ze ne tolik ale opravdu tech holek je mraky takze klidek a podle testiku se zarid dal

m.p.
29. bře 2009

no ja som maminou malej 18mesacnej Majki a ked som bola s nou tehotna aj s nou som lezala kuli spineni v nemocnici a toho zvraceni do 4 mesiaca o boze len to nie

martinka2000
29. bře 2009

pro deticky se musi trpet 😀 ja taky zvracela jak blazen nic jsem nemohla snist a kdyz jsem to pod tlakem snedla slo to ven!!!!!!a lezela jsem v nemocnici taky skoro porad i na stedry den des a hruza ale nelituji ani minuty

blondynka400
29. bře 2009

m.p., může to být nidační špinění , neboli to jak ti embryjko nahryže tepnu 😉

martinka, ty dětričky byly na mne? 😕

martinka2000
29. bře 2009

původne ano 😀

m.p.
29. bře 2009

no to ani ja ked sa na tu moji teraz kuknem som rada,ze ju mam a ake to bolo ked sa ti narodilo druhe nebolo prve tak viac odstrcene?

martinka2000
29. bře 2009

jasne ze bylo mimi potrebuje vic pozornosti ale me prvni zacala hrozne zlobit jak zarlila tak jsem ji ukolovala aby pomahala a byla taky jako mamina ale je to jine jsou od sebe presne sest let myslela jsem si ze to bude lepsi kdyz budou od sebe vic let ale je to jeste horsi nez mit dve za sebou

blondynka400
29. bře 2009

marinka, nene, ještě žádní děti nemám. Vždycky bylo něco důležitějšího než mimi, le to se teď změnilo.... 😵

martinka2000
29. bře 2009

to je moc dobre to je to nejhezci co v zivote je teda kdyz zlobjej tak si to nemyslim 🙂 a kolik ti je jestli se můzu zeptat???
ja bych uz taky mimi radeji nechtela jsem mlada na to abych mela 3deti ale doma mame boj 😝

m.p.
29. bře 2009

toho sa ja bojim,ze mala Majka bude odstrcena,ze sa jej i ja tak nebudem venovat ako kedysi je dost na mna naviazana,pretoze manzel jazdi s kamionom tak je viac casu somnou ako snim

blondynka400
29. bře 2009

martinka, no snad to není ještě tak hrozné.... 27 😒 . Tobě je kolik? Ségra má tři děti a to je jen o rok starší než já a mylsím že je v pohodě 😉
Tak musíte si to vyjsnit. ale je zajímavé, že druhé nechtě a třetí chce 😀

martinka2000
29. bře 2009

me je taky 27 ted mi bude 28 takze stejne jako ty nevim je starsi o devet let pred par lety byl jeste jinej nebyl pro rodinu bylo to peklo ale me tikaly hodiny ale ted malou miluje to je jasny a ted rika ze tikaji hodiny jemu 😀 bude mu 37 takze asi dospel nebo co 😀 taky jsme to nemeli lehke taky jsem si s nim uzila pekny peklo ted rika ze rodinu chce tak snad osum let snazeni se o to aby se zmenil k necemu bylo i kdyz to nekdy dost bolelo a taky mi moc ublizil takze se bojim jit do tretiho vim ze dve zvladnu jak financne tak i jinak byt je můj prace se nebojim chodim i ted takze to neresim ale jinak se bojim ze bych zustala sama ze si najde jinou a necha me a ja ??kdo bude chtit zenskou se trema detma????

martinka2000
29. bře 2009

m.p.na me jsou obe zavisle ale tak to je bohuzel kdyz se narodi druhe bude na prvnim miste bude mladsi proto si myslim ze kdyz jsou hned za sebou neni to tak znat a to dite to tak nevnima jako ta moje kdyz byla sest let sama a mela vsechno a najednou je to jinak a jeste k tomu jde do puberty takze mazec!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝

blondynka400
29. bře 2009

No ženská se třema dětma to má hold už špatný.... Ale vždycky to nějak jde 😎 Ty s ním žiješ tak musíš vědět jestli ano nebo ne.... Teda jsme stejně staré a už máš takov dvě cácorky a já nic ☹ . Ale bylo to moje rozhodnutí, chtěla jsme to takto a nelituju..... No snad se jednoho dne zadaří 😅 Jinak chlap nedospěje nikdy, vždycky ro bude puberťák 😀

martinka2000
29. bře 2009

hlavne je blbost se na to soustredit jinak to nepůjde ale urcite se zadari brzy uvidis pokud uz to jednou bylo i kdyz to dopadlo spatne tak aspon vis ze otehotnet můzes to je důlezite!!!!

sssimi
29. bře 2009

Ja som mala od začiatku pálenie záhy každý deň až doteraz a to som pred tým nemávala... Potom neprišli krámy... 3 testy mi vyšli negatívne a keď už som mala dostať ďaľšie test bol pozitívny... Zle mi bývalo od 10tt do 12tt... Viac nie 😉

martinka2000
29. bře 2009

sssimi a kdy ti vysel test pozitivni???jako kolikaty den od vynechani ms

dadous
30. bře 2009

ahoj holky 😉 ve čtvrtek měla přijít mrcha a dnes jsem si udělala test a jen jedna čarka ☹ myslíte si ,že je ještě brzo aby se ukazaly dvě?

kaciska
30. bře 2009

dadous-to by ti už mělo ukázat ale nezoufej třeba se ještě objeví mě se objevily // 2 dny před menstruací 😵

kaciska
30. bře 2009

a cítíš na sobě neco nezvyklého...? 😉

dadous
30. bře 2009

kaci mam to nějaky rozhozeny, cyklus mam 26-28 dní. Minuly měsíc jsem to dostala po 22dnech a ted je to už 32 den a nic 😠

dadous
30. bře 2009

necítím nic občas pobolívaní jako na mrchu ale jen tak jednou za den

kaciska
30. bře 2009

no tak počkej jeste tak týden a pak jdi k dr,budto vyvolávačka a nebo jsi těhu a test byl nákej divnej a nebo je jeste málo hcg....držím palečky at to výjde 🙂

kaciska
30. bře 2009

to já měla taky bolesti jako při ms ale byla jsme těhu...no uvidíš... 😵

dadous
30. bře 2009

dík zkusím testnout ve středu 😉 ale ty nervy 😀

kaciska
30. bře 2009

jj já vím já to nevydržela právě do mrchy a testla se o 2 dny dřív a vyšlo to...pak už to jen sílílo budu na tebe myslet...šetři se 😵

murynka
30. bře 2009

mě 7DPO začali bolet prsa a bolí do ted 😝 😝 ale prostě nějaký pocti mi řekl vždy že jsme těhu 😵 a to se mi stalo podruhé napoprvé to nevyšlo ☹

dadous
30. bře 2009

no to jam mam pocity, že jsem těhotna každy měsíc 😀

murynka
30. bře 2009

tenhle pocit byl ale vyjímečný a jedinečný 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru