Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
17. srp 2007

sis: jak jsem pochopila...tak se s jeho mamkou moc nemusíš?

sisstin
17. srp 2007

rosall: já nemusím celou jeho rodinu, protože nikdo z nich nic nedělá..až na výjimky teda..a on do nich tlačí furt prachy..a to nejsou jako jenom tisícové částky..ale deseti tisícové 😠 😠 nikdo mu nic nevrátí ani nedá..a ještě držkujou 😠 😠

rosall
17. srp 2007

..sis:.jak je to mozne?

sisstin
17. srp 2007

rosall: on je takovej bulík, že prostě jak je to jednou jeho rodina..tak on se stará.. 😒 😒 😒 a všichni toho využívaj, jak můžou 😠

rosall
17. srp 2007

sis..víš, co se říká....že když si někoho bereš..nebereš si jenom jeho ale celou rodinu...
stýkáš se s nimi?

rosall
17. srp 2007

sis: na fotce vypadá jako drsnej chlapík..ne jako bulík..:o))))

sisstin
17. srp 2007

rosall: no on je policajt atd, tak se tak tváří... 😅 😅 😅 ale jak jde o děti nebo o rodinu, tak je měkkej jak houba 😅 😅 😅 my jsme se o tom bavili, že u něj je hlavně důležitá práce a rodina..jestli jsem ochotná to respektovat..tak jsem samozřejmě byla..jenže jen proto, že jsem zamilovaná jak blázen 😔 😔 😔 s jeho rodinou se moc nestýkám..třeba minulej rok jsem byla chvíli bez práce..tak jsem tam byla..ale nemám je ráda 😔

rosall
17. srp 2007

sis:..no...věděla jsi, do čeho jdeš..to je jasný..jednal fér....
jen nechápu, jak to že nic nedělaj???....

sisstin
17. srp 2007

rosall: to by bylo na dlouho a nechce se mi to psát na veřejný diskuzi 😒

rosall
17. srp 2007

sis..jasný chápu......
..jsou některý lidský osudy..nad kterýma rozum zůstává stát.....
.....tobě držím pěsti, ať až se to malý narodí..přehodí priority a stanete se jedničkami....vy...pak dlouho nic , pak práce...a rodiče..:o)

já dnes už budu končit...jedeme do brna do kina....tak na mě taky mysli...ať jsem na toho svého drahouše milá a hodná..a okouzlující...páč...mě poslední týden pěkně štval..:o)

sisstin
17. srp 2007

rosall: tak jo..tak myslím.. 😀 😀 😀 a hodná buď, jenom, když si to zaslouží 😀 😀 😀

rosall
18. srp 2007

halo, halo.....svolávám ovečky...

katarina82
18. srp 2007

rosall?

rosall
18. srp 2007

katy?

katarina82
18. srp 2007

jj

rosall
18. srp 2007

jak jsi se měla?

rosall
19. srp 2007

katy...jak se daří dnes?

katarina82
19. srp 2007

Ahoj rosall, pořád nic moc, ale je to asi lepší, večer jsem si pobrečela, ale byla jsem trapná sama sobě, protože jsem nevěděla proč brečím 😀 No a teď trochu uklízím...

rosall
19. srp 2007

katy....sákryš...já fakt doufám , že je to jen hormona...že v tom není nic jiného

sisstin
19. srp 2007

já jsem taky řvala 😀

rosall
19. srp 2007

..:o))))))))))...u tebe taky hormony

petronelie
20. srp 2007

Ahoj holky,poraďte mi.Jak brzy po úspěšném oplodnění můžu mít příznaky? Je možné že po týdnu????Bolí mě v kříži,podbříšku,bradavky a pořád se mi chce spát, v noci jsem ale spát nemohla. Pořád se mi chce na malou i velkou....může to být něco vážného? Může to být těhu? Please help. Děkuji moc 🙂

rosall
20. srp 2007

petonelie:...od uhnízdění vajíčka....což nastává podle některých knih už 4.-10. den......takže je možné po týdnu..:o)

sisstin
20. srp 2007

rosall: kuk...tak já dneska ráno měla osly jak vyšitý 😲 🙄

rosall
20. srp 2007

sis: zdar...nakukuji jen sporadicky...
jaké jsi měla osly????????????????????????????????????????

sisstin
20. srp 2007

rosall: MS bolesti jak svina..ale sprcha to jistí 😵

rosall
20. srp 2007

....a nebyly to zaražené prdy..:o))))))))))))

sisstin
20. srp 2007

rosall: no tak to poznám 😅 😅 😅

katarina82
20. srp 2007

rosall, na ty bolesti neříkal nic. Jsem ti říkala, že to je normoš 😎 Jinak nálada už lepší. Nic extra, ale ujde...

rosall
20. srp 2007

...zdarec.....není to třeba tím, že jsi tak často bez drahouše?...dnes jsi s ním byla..tak je to lepší?...co?...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru