Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
5. čer 2007

katy:.....jsem z toho celá rozňahňaná..:o))))))))).....holčička bude jako panenka......o kolik že bude starší od mého kluka?..:o))))))).....můj kdyby kdyby se narodil , tak v únoru 08

katarina82
5. čer 2007

rossal, tak to asi tak o tři měsíce 😉 Jen teď bude problém, když to bude kluk, když jsem nakoupila tolik růžového 😀 No co, přinejhorším to schovám na další mimčo, to už musí být holka 🙂

rosall
5. čer 2007

...:o)))))))))))..no to je dobrý, když nevíš jistě..:o))))))))....ne..to bude holčička..určitě......:o))))))))))))))))...potřebujem nevěstu..:o)

katarina82
5. čer 2007

Rosall, ono to není jistý až do porodu. Doktorka sice říkala, že tam vidí stydké pysky a čárku 😀 , ale kdo ti to zaručí, že? Kámošce až do porodu tvrdili, že to bude holka a narodil se Honzík 😀

rosall
5. čer 2007

katarina:...vidíš..to a já si myslela, že dnes už jsou na takové úrovni, že se neseknou...:o)))))))))))).....hele..ale mě to řekla kartářka....a ta má vždycky pravdu...:o)))))))))))))))))))))))))))

cert..ova
5. čer 2007

mně to první předpovídali kluka, no a byla to holka, na ult. viděli pupečníkovou šňůru 😀 , ale byla jsem hrozně ráda, chtěla jsem holku a i druhý dítě holku a teď by mi kluk vůbec nevadil, hlavně, že by bylo mimi 😉

katarina82
5. čer 2007

Nooo, to bych zas tak netvrdila. Kámoška měla být podle třech kartářek už dva roky těhotná a nemá už ani chlapa, natož mimčo... No co, tak bude můj malej chodit doma růžovej 😀

rosall
5. čer 2007

cert..ova:....mně to ale řekly..tři kartářky.....:o))))))......a zdarec, jak se vede?

rosall
5. čer 2007

katarina: no neblbni, mu zkazíš orientaci..:o))))))))))))))

linka
5. čer 2007

tak som tu zas
rosall-bt nemeriam ani kyselinu listovu nejem,neskusala som este nic kvoli mimi urobit 😒

rosall
5. čer 2007

linka:...tak šup......nakoupit..a baštit..:o)))))...když to nejde...musí se tomu pomoct...:o))))))))))))))))

linka
5. čer 2007

a co je to ta kyselina listova to su tablety ci co?

katarina82
5. čer 2007

rosall, tak malý to snad nepozná, ne? 😀 Nebo že by ho to mohlo už tak brzo ovlivnit? No, tak to radši schovám pro to druhé. V pondělí jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli se doktoři shodnou nebo jestli malé do pondělka něco nepřiroste... 😀

cert..ova
5. čer 2007

rosall, jo je to v poho, tak jsme to dneska zkusili a teď bude půst, aby se spermiiky nepobily 😀 a jak se vede tobě?

cert..ova
5. čer 2007

linka, já jsem začala brát calibrum-babyplan, je to pro plánované rodičovství a první trimestr

linka
5. čer 2007

a ako dlho ho beries?

katarina82
5. čer 2007

linka, kyselina listová jsou tabletky a jsou moooc důležité. Mají se jíst už před otěhotněním aspoň pár měsíců, zabraňují až z 80% rozštěpům a taky trochu potratům. I když to spolu vlastně souvisí.

rosall
5. čer 2007

cert..ova:..ja ti nevim..je mi ted ouzko......pritel je ve meste...ale vubec mu nechybim a nechce me videt nebo co........ajaj...jeste k tomu vsemu partnerske problemy......:o((...jsme mu psala, ze dnes dcerka bude spat..u taty...a nic..zadna reakce......pritom.....dnes mi psal mejla..jak me miluje........miluje..a fyzicky me videt nechce....jezisi....padam, padam..padam

linka
5. čer 2007

takze pre mna to je uz asi neskoro ich brat?

cert..ova
5. čer 2007

linka, tak měsíc, mělo by to pomoci i k otěhotnění

katarina82
5. čer 2007

rosall, nepřeháněj 😉 To jsi měla vidět u nás po roce snažení, v době ovulace to byla normální noční šichta, pro oba ☹

cert..ova
5. čer 2007

linka, můžeš začít kdykoliv

cert..ova
5. čer 2007

rosall, tak to mě mrzí a co tak najednou?

katarina82
5. čer 2007

linka, presne jak pise certova, lepsi zacit ted nez vubec 😉

cert..ova
5. čer 2007

a člověk má aspoň dobrej pocit, že pro to něco dělá, teda já to tak mám

linka
5. čer 2007

dakujem vam za radu,tak ja ich asi skusim,ale nedavam tomu velku nadej

cert..ova
5. čer 2007

linka za zkoušku nic nedáš a hlavně ti to neublíží

katarina82
5. čer 2007

linka, ono to není ani tak o naději, ale o tom, že když už fakt otěhotníš, tak dáš miminku to co je třeba aby bylo zdravé. A ono to nejvíc potřebuje v době, kdy to ani nevíš, že jsi těhule, protože to se zakládá nervová soustava a páteř. Já je třeba jedla víc než rok před otěhotněním. Kup si je, tím si jen pomůžeš 😉

linka
5. čer 2007

katka-tak dobre,presvedcila si ma, hned zajtra ich pojdem kupit a uvidime 😉

cert..ova
5. čer 2007

není to o naději, ale já jí mám o to větší, taková psychologie 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru