Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

lnella
7. čer 2007

Mám 5 dní od očekávané MS, teplotu si neměřím, snažíme se první měsíc a vůbec by mě nenapadlo, že by nám to hned mohlo vyjít. 😨

m.i
7. čer 2007

Ahojka,tak po delší době se přidávám..očekávaná MS zatim nikde, ale chodim na záchod každou chvilkou a čekám..Včerejší ranní test měl / a než jsem šla do práce taki slabou druhou /, ale psali tam, že po 10 minutách už je "neplatný" tak nevim..měla jsem GS mamatest..se z toho čekání zbláznim..

ivett25
7. čer 2007

Holky, nevíte, proč se v prvním měsíci těhotenství hubne? Nešlo by to takhle po celou dobu těhu? 🙂🙂🙂

cherub
7. čer 2007

jen jsem zabrousila mezi vás snažilky a přeju hodně štěstíčka všem 😵

Inella, mě vyšlo asi 5 pozitivních testíků a pak na ultrazvuku nebylo nic vidět a dokonce ani z krve to nebylo rozeznatelné, ale nakonec se těhu prokázalo!

Takže věřte testům holky, když je mimís malinkej tak prostě na tom ultrazvuku není ještě vidět 😉

lnella
7. čer 2007

Nemám moc zkušeností s Mamatestem a v návodu jsem si přečetla, že se nejdřív má zobrazit čárka u T, apak až ta kontrolní u C. Mně se vždy zobrazila nejdřív C, ale hned začala prosvítat i T. Nemáte s tím některá zkušenost?

ivett25
7. čer 2007

m.i, to nás je už více! Myslím, že tady kromě katariny blázníme všechny! :D:D:D:D
lnella, ty jsi 5 dní od MS? Já 4, ale test se mi ukázal pořád jen negativní! ☹

ivett25
7. čer 2007

cherub, jak to, že mimísek není ještě venku? 😨

rosall
7. čer 2007

ivet25: kéž by tomu tak bylo....kartářka mi řekla, že on teď bude rok poustevník a sám pro sebe....pak se nám narodí syn....a nastane totální obrat, štěstí, bohatství....a tak...:o))))))))))..byla jsem u ní v březnu......tož uvidíme....ověřovala si to ještě u druhé kartářky....:o))))))))...a pak jedna numeroložka mi řekla taky, že on má teď etapu jedičky a rok jedničky...takže je totálně zaměřenej na sebe.....a jestli bude říkat, že miluje, tak to jen předstírá....:o(((((((((((((((((((((((((((..až prý příští rok..tam má dvojku

simlenka
7. čer 2007

Ahoj - jak by mělo být velké mimčo na 7tt??? protože doktor mi na ultrazvuku nenašel vůbec nic, ale mám dva pozitivní testy a nakonec podle krve mi řekl, že těhotná jsem, ale na ultrazvuku neviděl absolutně nic ☹ je možný, že je mimísek někde schovanej nebo je prostě tak maličkatej, že není vidět?

cherub
7. čer 2007

ivett25 no to nevím, nějak se nechce vyklubat 🙂 ale přesně za týden, už to určitě bude, protože mi to budou vyvolávat, pokud do pondělka nevyklouzne samo 😵

dibdonka
7. čer 2007

ivett i kdyz nechas test delsi dobu stat neobjevi se ti tam ta druha /, nejlepsi je kdyz zajdes za doktorkou na krev.....
🙂

katarina82
7. čer 2007

margarita, kolikátýho jsi měla posleslední MS?
tohle jsi psala včera:MS byla si 9 dní a pak teploty 36, a 36,2 a pak najdenou 23.05. 36,7 a pak se drželi 36,4, min st 36,7 pak 36,4 a pak už 36,2 a najednou dneska 36,5. Znamená to, že toho 23.5. byla ta teplota tak vysoká jen jeden den?

rosall
7. čer 2007

katarina: myslíš?...že je to nadějné...ale břicho mi už docela splasklo....i když zatvrdlé je.....no hele, kateřino veliká, já ti důvěřuji...:o)))))))))))

margarita1
7. čer 2007

katarina82 - na dubna, tuším od 25 -27 dubna, mám to doma napsané

ivett25
7. čer 2007

rosall, no vidíš, takže teď si hezky užívej a mysli jen na sebe, do ničeho ho netlač a příští rok si ho hezky obmotej kolem prstu! 😉 😉 😉
Já jsem taky jednou byla u kartářky a myslím, že mě hezky odhadla a trefila se i do blízké budoucnosti! 😉

lnella
7. čer 2007

Ivett, zkus si zajít na krev? Já byla dnes ráno a zítra si mám zavolat, jak to dopadlo, tak uvidím.

katarina82
7. čer 2007

Inella, tak to je super, že začala prosvítat hned 😉 Je úplně jedno, která se zobrazí dřív, zaleží to na množství hcg v krvi.

simlenka, jsi si jistá, kdy jsi měla ovulaci?

Dibdonka, to není pravda, třeba Besty někdy po delší době ukazují i druhou čárku a přitom to není pravda. To se stalo hodně holkám.

Rosall, já neměla nijak zvlášť nafouknutý břicho...

ivett25
7. čer 2007

cherub, takže nejpozději příští čtvrtek bude velká sláva! To je krásné! Ale je zvláštní, jak se těm miminkám u maminek líbí a nechce se jim na svět! Asi vědí, že je tady nečeká lehký život! 😉

dibdonka, když já právě chtěla s návštěvou doktorky počkat, až co mi ukáže test! Ale zase si říkám, že všechny testy nejsou spolehlivé, tak abych nezjistila, že jsem těhotná až na porodním sále stejně jako rosall! 🙂🙂

simlenka
7. čer 2007

já nevím, kdy byla ovu - poslední MS 18.4. a cyklus mám nepravidelný, takže... proč? myslíš, že nejsem těhu? ☹ HCG jsem podle krve měla víc než 1000

rosall
7. čer 2007

ivet25:..cha cháááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá....:o)))))))))

katarina82
7. čer 2007

margarita a to jsi měla až do toho 23.5 furt teploty 36-36,2?

lnella
7. čer 2007

Ivett, já Ti můžu říct zítra, jestli jsou testy spolehlivé, protože doktorka se na to, že jsem měla pozitivní test (slabší čárku, než kontrolní) moc netvářila, navíc když nebylo nic ani na vnitřním ultrazvuku. Asi si říkala, že plaším, ale na krev mě poslala 😕

katarina82
7. čer 2007

Simlenka, to ne, ale právě tím, že máš nepravidelný cyklus, tak třeba nejsi v 8tt, ale míň a proto to ještě není vidět. Kolik dní po vynechání jsi měla to hcg 1000?

ivett25
7. čer 2007

lnella, já na krev? bojím, bojím 😢
Já si zkusím asi doktorce zavolat, počkám co mi řekne a domluvila bych se s ní! Je problém, že kolegyně je na dovči, takže tady musím být a doktorka je tam zase jen dopoledne. ☹

rosall
7. čer 2007

cherub, simlenka:....a jaké byly příznaky první týdny?...vzpomíná te si na to?.....z hlediska výzkumu...o)))))))))))

katarina82
7. čer 2007

inella, teď se v tom zas trochu ztrácím, ty jsi 5 dní po vynechání, jo? A kdy byla ovu nevíš, jo? Na vnitřním utz je něco málo vidět až při hcg vyšším než 900... A taky záleží na kvalitě přístroje. Já měla hcg vyšší než 900 19DPO a to se doktor sám trošku divil, že už váček vidí hezky.

ivett25
7. čer 2007

rosall, bychom se pak obě dvě potkaly na porodním sále s vyhukaným obličejem, protože bychom nevěděly, co se s námi děje?! Pořád bychom nevěřily, že jsme těhotné! :D:D:D

lnella, určitě napiš! Zajímá mě to! Jen u mě je problém ten, že já na testu neměla žádnou druhou /! ☹

rosall
7. čer 2007

katarina:....nechceš přidat nějaké nové fotky, jak ti roste pupík?..:o)))))))))))))))))))...ať se pokocháme.....:o))))))))

ivett25
7. čer 2007

katarina, joooooooo! Foto, foto, foto! 😵

simlenka
7. čer 2007

Kat - no včera jsem byla u doktora, takže když to vezmu, že cyklus mám zhruba 30-40 dní, tak to bylo cca 11 - 20 dní po vynechání

ale abych řekla pravdu, tak se třeba v tom HCG a tak nevyznám, jen mám pocit, že jsem někde četla, že do 500 se to nepočítá jako těhotenství, ale nevím, kecala bych... - no on mi doktor nejdřív řekl podle menses, že jsem v 7tt a pak podle ultrazvuku, že max ve 3-4tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru