Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
8. čer 2007

ljd:..no tu jak máš tady v tom okýnku..:o)).....ty tady album nemáš,ne?

ljd
8. čer 2007

Mám ho na této adresa na stránkách beremese 😉 Tak se můžeš kuknout i na ostatní, ale jinak díky...to malé dítko je moje sladká neteřinka Lucinka 🙂
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

margarita1
8. čer 2007

rosall •- sem na tom podobně

rosall
8. čer 2007

ljd:..super fotky...manžel se jmenuje jak? johnek?...........hele, v mutěnicích jsem byla jednou na prodlouženém víkendu....:o))))))))))))))))))))))))))))).....

ljd
8. čer 2007

Ne jmenuje se Jan, Honza, ale všichni mu říkají Johnek 😉
A u koho jsi tam byla ... 🙂

rosall
8. čer 2007

marg: taky tě bolí?.....no ale ty máš naději příště...ně ten zmetek-přítel včera řekl, že žádný děti zatím nechce.. ☹ 😢

ljd
8. čer 2007

Holky moje...dneska a na celý víkend se s váma musím rozloučit...všem vám přeji krásný víkend a hodně sluníčka 😉 🙂 papapapa Lenka

rosall
8. čer 2007

ljd: v nějakým penzionu....naproti fotbalovému hřišti...nevzpomenu si na jméno...a ve sklípku jsme byli u příbuzného-strejdy majitele toho penzionu.....jedli jsme v pajzlíku "mutěnka"

margarita1
8. čer 2007

rosall - no ale ty máš naději příště
Jak to myslíš?

margarita1
8. čer 2007

ljd
paaaaaáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

rosall
8. čer 2007

marg.: včera hádka...řekla jsem mu, že jak by vůbec reagoval, kdybych byla těhotná....otočil se o 180° a začal, že by pochyboval , že to je jeho.....takovej nesmysl..totální krávovina......a pak jsem mu řekla, že jsem si myslela, když mi šeptal, jak moc chce dítě, že bychom se mohli pokusit...a on na to, že by mi řekl, že NE.....hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůza

margarita1
8. čer 2007

rosall
a vy jste se vzali?
To by si měl ale rozmyslet, než takhle žvanit

rosall
8. čer 2007

...ne , nejsme svoji.....rozešli jsme se po dvou letech v prosinci...a v dubnu jsme se dali zase dohromady..........

fakt...do huby si nevidí...taky jsem mu říkala, co to tedy bylo za manipulativní kecy...nebo co....a on jen..no jistě, no jistě...:o((((((((((((((((

margarita1
8. čer 2007

tohle nemá smysl, aby jsi se s ním takhel dohadovala, ignoruj ho a uvidíš jak za tebou bude běhat

rosall
8. čer 2007

margri: ........hmmmmmmmmm....když ho ignoruji...ptá se mě hned, jestli je to konec....ach joooooooo

margarita1
8. čer 2007

rosall- tak bych ho ignorovala dál, prostě si musí uvědomit, co je pro něj důležité a pokud on chce takto mluvit, tak tě nneí hoden, konec debaty a žádný průtahy 😀
já sem stějně hrizná chi

rosall
8. čer 2007

margri:..........do hajzlu, kdybych ho alespoň tak nemilovala.....ale jo..půjdu si po svém........

margarita1
8. čer 2007

rosall •- vem to jinak, jsi krásná ženská, a proč je s tebou, protože tě má rád. Tak mu dej na jevo, že by se měl ten hoch taky trochu snažit. A víš co mi řekl ten můj, to bylo to , proč jsis mě uplně získala, nebyla jsi pro mě až tak jednoduše dostupná. Prostě jsem muselá o tebe bojpvat a to je to nejdůležitější, že víš, že je ochoten pro tebe něco takového udělat

rosall
8. čer 2007

margr:..dobrá , stahuji se..........ani se nechci nervovat do té doby než bude jasno....díkas za podporu...

budeš se testovat o víkendu?

margarita1
8. čer 2007

rosall • - to víš žře joooo, to nevydržím 😀
A ty nevěš hlavu, podle komunikace s tebou jsi super ženská a nenech si ubližovat vnitřně 🙂)
Moc bych ti miminko přála. Však už možná přeju k mimískovi 🙂

rosall
8. čer 2007

margr:...já se testovat nebudu...hezky vydržím..:o)))))))....možná se bojím zkaženého víkendu..:o))))))))))))..můžeš se připojit i z domu o víkendu?

díky za chválu....ty jsi taky super...:o)

jojo ...vyřizuji přání...:o))))

rosall
8. čer 2007

domečku, domečku, kdo v tobě přebývá..:o)))))))))

katarina82
8. čer 2007

Já žábá kuňkalka 🙂

rosall
8. čer 2007

katy..no neke..:o)))))))))))..zdaaaaaaaaaaar

rosall
8. čer 2007

jak bylo na zahrádce?..:o))))))))))))))

katarina82
8. čer 2007

fajn, jahody, třešně... Dokonce jsem vlezla do bazénu, ale ne celá 😝

rosall
8. čer 2007

....třešně?..vy už máte třešně????...nebo koupený?.....já přijela z práce...vyzvedla dcéééééééru....jely jsme nakoupit.....a teď opět u kompu..:o))))))))))))))))))

katarina82
8. čer 2007

třešně koupený, ale prodával to soused a byly už dobrý 🙂 Trochu jsem si připálila kozy 😒

rosall
8. čer 2007

katarina:..jééééééééééžiši...ty děláš koniny...hlavně že ti dávaly holky instrukce...ať se nespálíš........já si o tobě myslím, jak jsi chytrá a zodpovědná....a prdlajs...spálí se jak malej jarda..:o)))))))))))))))))))))))))))

katarina82
8. čer 2007

Rosall, zas tak hrozný to není. Já se opaluju dobře, takže se to ani nesloupe. Byla jsem furt ve stínu, ale asi jak jsem courala po tom bazénu, tak se to stalo... 😠 Já jsem chytrá a zodpovědná joooo? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru