Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
14. srp 2007

rosall, věnuj se práci, jo? Bereš za to těžký love a co by na to šéf řekl, že se od rána flákáš na oříkovi :o))))))))))))))))))))))))))))))))

rosall
14. srp 2007

....jojo..budu se vyskytovat jen sporadicky....o))))))))))))

když mě to nedá...o))))))))))....teplota je good..ale ...už by mohla začít stoupat, co?

margarita1
14. srp 2007

Ahojky holky, jak je?
rosall- no čučim , jak se máš? A co ty kat jak je?

katarina82
14. srp 2007

Už nad tím zas moc kutíš... Nemusí stoupat 😉

lucian
14. srp 2007

Rosall: vzhledem k mému věku, to ještě tak nehrotím, ale už bychom brali maličké. Nee, před MS mne maximálně mírně pobolívá bříško, ale jinak nic, prsa mne začal bolet až asi od minulého týdne. Přeji příjemnou službu v práci 🙂

katarina82
14. srp 2007

Ahoj Margaritko, tak co u tebe nového? Co teplotky, ovulace je?

margarita1
14. srp 2007

katy , díky za optání. Asi takhle, už jsem byla 2 krát na injekci MS sama vůbec nedorazí a ani po feminanu, možná za delší dobu by přišla. vypadá to, že tělo začalo ok fungovat jako před antkoncepcí,že se teprve teď vyčistilo, tak uvidíme. Ale v rodině bylo něco obdobného,a srovnalo se to po porodu, teď MS taky nepřišla,ale asni testík nedělám. Nechám to náhodě

katarina82
14. srp 2007

Margarita, a už ti doktorka aspoň brala krev na progesteron, jestli vůbec ovuluješ?

margarita1
14. srp 2007

nee, chce to nechat přes léto a pokud nic, tak začne něco dělat.Koukala ultr. , prý vše ok a jeden vaječník je prý vůbec moc pěkný, tak nevím

rosall
14. srp 2007

...katy: no byla bych radši..kdyby stoupla..:o))))))))).....hezky tři fáze ....aby se ji z té vejšky už nechtělo moc padat..:o)))))))))))))))))))

katarina82
14. srp 2007

A v které částí cyklu jsi na tom utz byla? Na začátku? A léto bude za chvíli končit, takže za chvíli už by se to mělo někam hnout, ne? 😉

rosall
14. srp 2007

nazdar margrit:.....já jsem zase v doufání...:o).....budu držet pěsti..už alespoň užíváš nějaké ty bylinky , co tady katy tenkrát doporučovala?

katarina82
14. srp 2007

rosall, já už měla třífázovek... A takových těch ukázkových... Sedm dní níž, po sedmi dnech krásný skok na 37.... A hov.. 😠 Na třífázovku se vykašli.

rosall
14. srp 2007

lucian:....mé třetí oko to vidí velice nadějně..:o)

margarita1
14. srp 2007

rosall- joo feminan, který obsahuje jeřáb a měla jsem potom akorát pr...... 😒 jinak nic, a přítel bere selen a zinek, tak uvidíme
kat- no vždy , když jsem to po očekávané ms tak 10 dní nedostala, tak říkala, že je zvětšena sliznice, jelikož Ms zatím nepřišla, a pak po injekci jsem to asi za 6 dnů dostala, jinak nic

rosall
14. srp 2007

katy:..ok kašlu na ní...úplně na ní kašlu...vidíš..jak na ní kašlu......:o))))....pohoda , klídek, tabáček....věším třífázovku na háček..:o)

rosall
14. srp 2007

margarita:...co jsi po tom měla???..:o))))))))))))))))))))))...prdy???????????...:o))))))))))))))...zaražený nebo otevřený..:o)))))))))
.....já tady svatosvatě slibuji....., že od příště už jeřába budu pít...a hlavně ten maliníííííííííík...na ten podělanej hlen..:o)

katarina82
14. srp 2007

magarit, pokud chce vidět, jestli je vaječník aktivní a produkuje folikuly, tak musí ten utz dělat v první polovině cyklu. Jinak uvidí tak maximálně kulový... No snad se teda začně činit po tom létě...

rosall, ty už mi z toho i básníš :o))))))))))

margarita1
14. srp 2007

rosall chtěla jsem říct průjem 😀
kat - uvidíme. Mamka měla to samé tak uvidíme.

katarina82
14. srp 2007

rosall, ty jsi říkala, že příští měsíc začneš se vším... Takže i mateří kašička 😉 Přinejhorším na hlen Robitussin...

margarita1
14. srp 2007

kat- co by jsi mi doporučila přírodního na srovnání cyklu?

katarina82
14. srp 2007

margarit, já nevím, já měla cykly docela pravidelné a ovulační, ale někdo tu jedl ten čistý jeřáb, ten co jsem jedla já a pomohlo to, tak nevím... Jenže u anovulačních cyklů může být příčin plno, takže to bych fakt nechala na doktorech...

rosall
14. srp 2007

katy..ty jo..to abych ráno vstávala...v 5...páč musím sníst zinek, hořčík, kyselinu, uvařit maliník, nakapat jeřába a dát si kašu...a to ještě nemluvím o kontryhelu..:o)

katarina82
14. srp 2007

rosall, jj, přesně tak 😀 Já to tak taky dělala. Maliník si můžeš vařit i v práci, koupíš sítko a jedeš 😉

rosall
14. srp 2007

margrit...ale srajda...je právě důkaz..že se tělo čistí....
jednou jsme byli s holkou u bylinkářky....měla ekzémy ..napsala ji takovou tinkturu...že se mi ve 2 letech tak brutálně posrajdila na ulici...žě jsem to u ní nezažila........ale ekzémy ji zmizely....
pak se samozřejmě zase asi za 2 roky vrátily.....ale v daleko menší míře.....vždycky jen v zimní sezoně

rosall
14. srp 2007

...katy...to bude sranda....budu furt na záchodě, už to vidím..:o)

katarina82
14. srp 2007

hele, mě to nic nedělalo... Já taky nebrala nic na pročištění, ale na podpoření... Našla jsi večer ten čípek? 😀

margarita1
14. srp 2007

ok, tohle byl feminan- Jeřáb ptačí, Měsíček lékařský, Kontryhel obecný , brala sem ho asi měsíc a když ms nedošla, tak jsem to přestala brát

katarina82
14. srp 2007

margarita, to je třeba brát déle než jeden cyklus, ne?

margarita1
14. srp 2007

u toho nic nepsali, jen 15 kapek 3krát denně, nic víc, tak nevím. Prostě jen nechci spát do organizmu zas nějaké léky apod
rosall a vy jste se k sobě vrátily, jestli dobře chápu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru