Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
14. srp 2007

katy:..no máš doma veselo, co??....:o)))))))))))))))))))))))))))).......už máš nějaký nápad..jak bude dětský pokojík vypadat?

katarina82
14. srp 2007

Ani ne... Je to ještě daleko... Teď je to fakt zbytečný.

rosall
14. srp 2007

katy:...jsem si jela pro jídlo..zase tu budu trávit své mládí..:o)

rosall
14. srp 2007

katy:..ty jo..jdi si přečíst do "měření bazální teploty" jeden příběh..holčina taky z Ostravy...no hrůůůůůůůůůza....

rosall
14. srp 2007

..no s tím pokojíkem...hlavně malý nekupujte žádnej papírovej nábytek...hezky bytelnou postel z masivu...když to bude takovej macek..:o)))))))))

katarina82
14. srp 2007

rosall, já nikam pěšky nechodím... 😉
A hele, moje malá nebude žádný vepř... Jí nasadím dietu 😀

rosall
14. srp 2007

...neboj..babičky se o to postaraj...ani nemrkneš..:o))))))))))))))))..chacháááá..:o)

katarina82
14. srp 2007

tak to teda néééééééé......... Já si to pohlídám, navíc máma taky nesnáší vyžraný děcka, není to přece zdravé...

rosall
14. srp 2007

..ale když tomu drobečkovi..tolik chutná...:o)))))))))) ..a je radost se na něj dívat, jak jí..:o)

katarina82
14. srp 2007

Ne, ne, ne... Já pak nechci mít dítě, kterému se budou děcka ve škole smát. Navíc nemá být po kom tlustá 😉

rosall
14. srp 2007

cha chááááááááááááááá....:o)))...už po narození..se na něj budou chodit dívat.....:o))))))))))...kde se to v tobě vzalo...:o))))..že takového špekounka ještě neviděli....:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
14. srp 2007

hele, běž radši pracovat 😠 Jinak tomu tvýmu miliardářskému šéfovi asi písnu maila, aby věděl, z co tě platí... 😠 😀

rosall
14. srp 2007

...ááááááá..kybic....vždyť makám..:o)))))))).....jsem právě na 39.stránce ze 72..:o))))))))

katarina82
14. srp 2007

kdybys blbě nekecala, tak už jsi u konce 😉 😀

katarina82
14. srp 2007

Uvidíme, jakého buřtíka budeš mít ty 😀

rosall
14. srp 2007

bléééééé...41 z 72

to jo to máš pravdu....ale to víš..tak to prožívám...jsem vytáhla z mrtvejch galerii vítězných grafů...dej tam taky svůj, hm???.....

pche, já a buřtíka..já rodím rovnou modelky a modely..:o)

katarina82
14. srp 2007

Mě se teď nechce ho zas hledat a na příznaky si už nevzpomínám... 😀 Já teď žehlím, tak když tak zítra...

rosall
14. srp 2007

42 z 72

katarina82
14. srp 2007

72 daleko...

rosall
14. srp 2007

45.s
je to hrůůůůůůůůůůůůůza....zítra sem ani nepáchnu...:o))...a bude ti smutno..uvidíš....:o)

taky dost, že něco děláš..:o)

rosall
14. srp 2007

46.

rosall
14. srp 2007

48.

katarina82
14. srp 2007

rosall, jestli soutěžíš, kdo bude mít víc příspěvků, tak mě už nedoženeš 😀

katarina82
14. srp 2007

No nic, balím to. Dobrou 😵

rosall
14. srp 2007

....jéééžkovy oči...to věřím.....:o))))))))))))))
..54.s......

rosall
14. srp 2007

72 s...fujtajbl..a jedu dom....:o(

katarina82
15. srp 2007

Čau Rosall, vím, že jsi říkala, že sem ani nepáchneš, ale kdyby "náhodou", tak nebýt té poznámky v tom tvém grafíku, tak by se mi ta dnešní teplotka moc líbíla.

rosall
15. srp 2007

pách...
jojo..vzbudila jsem se ve 3 a měla 36,9...pak jsem nemohla usnout..ale probudila jsem se až v 4:45 a to jsem měla 37
mám to teď jak přes kopírák s ne předchozím grafem..ale s tím květen/červen..to jsem 24. den poprvé měřila a měla taky 37

katarina82
15. srp 2007

Já to říkala, že sem páchneš 😀 Ty vole, ty vůbec nespíš? Přijedeš domů o půlnoci a tak brzo vstáváš? A každý den, to by mě zabilo 😠 To bych se asi úplně ztratila, když nespím, tak hubnu...

rosall
15. srp 2007

...no mám hoňky..:o)))...to já pak ještě spím do půl sedmé.....ale budím se sama pravidelně kolem 5

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru