Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

cert..ova
16. srp 2007

a bereš ještě nějaké vitamíny, já zatím jen listovku, ale asi si teď koupím calibrum

rosall
16. srp 2007

margrit: ukaž grafík, prosím.....

katarina82
16. srp 2007

Já se cpu od začátku Gravitalem, plus k tomu mám Ascorutin-ze začátku na špinění a teď mi to pomáhá, aby mi nekrvácela sliznice v nose a Magnosolv na tvrdnutí břicha...

cert..ova
16. srp 2007

margarita1, nesmíš na to tolik myslet, najdi si něco, co tě baví a zkus se nehlídat, neměřit, prostě na to kašlat a počkej, jak rychle otěhotníš 😉

rosall
16. srp 2007

katys:....to je dobře, že baštíš něco tučnýho...z čeho se ti asi bude jinak tvořit mlíko...když sama si jak z prduduch..:o)))))..jako že v nanukách je..:o)
8,5kg..je přeci v pohodě........já tenkrát měla 50 kg..nabrala jsem 11..a už se jich nikdy nezbavila..:o)))......spíš naopak....ale holky, co nabraly 20-30 kg..to měly dole snad hned pár měsíců po porodu...:o(

margarita1
16. srp 2007

rosall - nemám, fertil se mnou nekamarádí, držela se mi asi 14 dní +3 až 4 stupně nad Ovul teplotou a teď asi po 14 dnech spadla na 36,3 a má ovul teplota je 36,1

cert..ova
16. srp 2007

margarita1, vždycky, když jsem chtěla, tak to nešlo a pak jsem tomu nechala volný průběh, tak jsem byla těhotná, to je i pro rosall 😉

katarina82
16. srp 2007

rosall, 8,5 je sice v pohodě, ale ještě nejsme u konce, že jo? 😠

cert..ova
16. srp 2007

tak já jsem vždycky zhruba z 67kg ztloustla na 90 no a vždycky jsem to zhubla během roku, teď mám výchozí váhu 80kg, takže jdu rodit tak ze 150 😖

cert..ova
16. srp 2007

katarina82, to je super, že jenom 8,5
rosall, kolik vážíš?

katarina82
16. srp 2007

certova, jenom? Vždyt mám před sebou ještě deset týdnů... 😖

margarita1
16. srp 2007

jediná věc je asi ta, že za poslední 2-3 dny se můžu učůrat a nevim proč 😀 . Jinak jsem se 14 dní neměřila, měli jsme dovku, tak jsem se nedonitila po páté se měřit, chodily jsme spát hodně dlouho 😒

rosall
16. srp 2007

á čertovka...radílek......otřel se o ní trenkama a otěhotněla......ale my to prostě musíme vzít na vědecké bázi...:o))))))..
a já se na to zas tolik nesoustředím...nene..fakt ne ...moc se na to nesoustředím..:o)))))))))))
a jak se cítíš..a co taťka jak reagoval?

rosall
16. srp 2007

čertova:....ehm...fakt chceš slyšet moji váhu...ehm..ehm..teď je to 64...ale je to jenom kvůli tomu, že jsem po dovolené..a to víš, halušky, strapačky...knedle s uzeným...kapustnica s klobásou...

cert..ova
16. srp 2007

rosall, já nechci radit, jen nechci, abyste byly smutný, když to třeba nevyjde, víš
jinak taťka je super, hrozně se o mě stará, do práce nechodím, takže dělá za dva, všichni jsou na mě hodní, jen ty ženský, co mám doma, to je hrůza, zlobilky 😀

rosall
16. srp 2007

katy:....váhu asi neřeš....mám jediné období, kdy si můžeš dopřávat, co je libo..:o))))))))))))

cert..ova
16. srp 2007

rosall, tak to je super váha, jé a halušky bych dala 😅 váha neváha 😅

katarina82
16. srp 2007

certova, jj, taky nechci, aby rosall hledala nějaké příznaky. Pak je člověk o to víc zklamaný ☹

katarina82
16. srp 2007

rosall, ty máš období nebo já mám období???

cert..ova
16. srp 2007

rosall, vidíš, jsme na tebe dvě 😀

rosall
16. srp 2007

katy, čertova:..no vy jste tak ohleduplné, dámy..:o))))))))))))))))))))))))))........
já už myslím , že už příznaky mám...:o))))))))))))...píchalo mě v břiše, bolí mě jedno prso...a už od června se mi chce každé ráno zvracet 😀

katarina82
16. srp 2007

rosall, píchá tě v břiše ze zaražených prdů, zvracet se ti chce ze starouše a jedna koza? To že bys byla těhule napůl???

rosall
16. srp 2007

katy:..no ty máš období..:o))))))))))))))))))....se můžeš přejídat...až se hory můžou zelenat...:o)

cert..ova
16. srp 2007

rosall, s tím jedním prsem mě fakt dostáváš 😀

katarina82
16. srp 2007

rosall, já se přežírám celej život 😀

rosall
16. srp 2007

katy:áááááááááááááá..no to je hrůůůůůůůůůůůza...já se zase musím celej život hlídat...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

rosall
16. srp 2007

certova:..jao mě bolej obě..ale obě bolej jako týden pře krámama...:o(.......ale to jedno ještě ke všemu bolí....jako by mu dal někdo pěstí....:o)))))))))))))))))))))))))

katarina82
16. srp 2007

rosall a nedal ti někdo pěstí? 😉

cert..ova
16. srp 2007

hm, já jsem se jednou nehlídala a jak to dopadlo 😀 , ale je to díky skoromuži, to bylo pořád, dáme tohle a dáme tamto, jsme tady jen jedno a já žrala a žrala až jsem se vyžrala 😀

margarita1
16. srp 2007

cert..ova - jak se ti to podařilo dát dolů?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru