Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

leniik1
7. zář 2006

děkuju já ti držím palce 😉

puketka
7. zář 2006

leniik-já na tebe taky budu myslet a tiše závidět 😉. Já jsem spolikala algifen a celý odpoledne jsem prospala-i když je to hřích, když je tak krásně. Ale nemohla jsem ty mens. bol. vydržet ☹ .

lauriem
8. zář 2006

Holky, vy mi to nebudete věřit. 😎 Nejsem cvok, nic si nevymýšlím. Dnes jsem měla pozitivní test. 😀
Samozřejmě to neznamená, že jsem těhotná, ale šance tu je. A hlavně nejsem hysterka. 😉

vero
8. zář 2006

Lauri, že by přece jenom? 😕 😅 Tak držím palce, jak jen to jde. 😉

Puketko, já si včera taky vzala prášek, abych se v noci trochu vyspala. Ty menstruační bolesti jsou nesnesitelný. ☹

lauriem
8. zář 2006

Vero, drž, co můžeš, ať to není choriokarcinom z pozůstatků po potratu - tahle myšlenka mě děsí. V po si udělám první krevní testy a uvidíme. Zatím se budu chovat jako těhotná.

puketka
8. zář 2006

lauriem-držím ti palečky, aby se to povedlo 😉

leniik1
8. zář 2006

Lauriem no držím moc palečky ať je to tak 😵

marinka
8. zář 2006

lauriem, to by bylo úúžasné!!! Je to možné? Že to fakt vyšlo?? Cítíš nějaké těhu příznaky?

lauriem
8. zář 2006

Márinko, právě, že cítím, jinak bych si test ani nedělala. U postele mám kýbl a všude cestuji s blicím pytlíkem. Únavu a ospalost nepočítám 😉
Také mi to připadá neuvěřitelné, ale zázraky se dějí, ne? 😀

marinka
8. zář 2006

Lauriem, nechci to zakřiknout, ale má chuť napsat, že je to u tebe jasné!!! 🙂 Stašně držím palce, bylo by to skvělé!!

lauriem
8. zář 2006

Márinko, nebýt toho, že jsem o víkendu údajně potratila, by mi to také připadalo jasné. Takhle u toho kroutím hlavou 😕

vero
8. zář 2006

Lauri, držííííííííííím. 🙂
Jinak doporučuju kontryhelový čaj. Prý pomáhá udržení plodu v těle maminky. 😉

lauriem
8. zář 2006

Vero, díky, zkusím sehnat čajík. Už to tu v té fabrice nesnáším, člověk je úplně odtržený od světa a domů se dostane v 8 večer. I pro těhotenský test jsem posílala včera manžela, prý si ho lékárnice vychutnala 😀

fotografka.z.hulina
2. lis 2006

Ahoj, v pondělí jsem měla křeče v podbřišku, na wc jsem viděla jen slabounký výtok, vzala si Algifen kapky a čekala na menzes a ono nic, v úterý taky, nic jen prostě kapka na intimce, a od té doby nic, jen mě trošku pobolívají prsa, když na ně sáhnu, a v podbřišku taky pobolívá.
Ráno sem si dělala test a jsem netěhotná 😒 , ale zítra jdu raději ke gynekologovi, protože není normální menzes nedostat, tak uvidíme, co bude či nebude....Romana 😵

januskaababoo
2. lis 2006

Fotgrafka...drzim palecky, at je to ono.... 🙂

kukuluna
2. lis 2006

ahojky holky - nejste tady nějaký v 6tt? já jsem zjistila těhu až testama při vynechání MS - jediným příznakem teď jsou bolavá prsa - a to fest - a hrozná spavost.. a občas mě pobolívá vaječník (mi připadá) tak chci jen konzultnout, jestli s tim nemá nějaká těhulka cca v 6tt zkušenoust 🙂

macu.k
2. lis 2006

Ahoj, tak me teda vubec nenapadlo, ze bych mohla byt tehotna. Normalne jsem jeste mela menses, az ten druhy mi vynechal, takze jsem to zjistila az nekdy v 8. tt par dni po vynechani menstruace, kdyz jsem si udelala test. Vubec nic mi nebylo, akorat zpetne jsem si uvedomila, ze jsem vetsinu vikendu prospala... Ale to me teda vubec nenapadlo cim to muze byt.

lilourich
2. lis 2006

🙂 Ahoj holky, tak u mě to bylo asi týden po oplodnění tak, že jsem šíleně lítala čůrat, a to skoro pořád, a navíc jsem byla hrozně ospalá, normálně jsem si po práci nelehla, ale to jsem musela, bylo mi z toho až špatně 😒 Jinak bylo všechno jako obvykle a pak když mi vyšel test, tak jsem měla asi tři dny tak čtyry hodinky denně pocit, že to jako by dostanu, jen takový to první lehký bolení bříška, kdy si člověk řekne: a je to tu.....tak jsem ležela a naštěstí nic 🙂 ale už nevím, vaječnik mě myslím nebolel.....i když každá to má jiný... 😉

fotografka.z.hulina
3. lis 2006

😉 Tak jsem byla u doktora, ten se na mě podíval, řekl, že je ještě brzo, že asi menzes dostanu a kdybych nedostala, tak že test mám dělat až tak za týden po tom, co menzes nedostanu. Jen se mě ptal, jesli co prsa, já řekla, že trochu bolí a on řekl o.k. 😎 Každopádně jsem ráda, že nejsem nemocná. V těhotenství moc nevěřím, i když bych chtěla....tak uvidíme 😕

kukuluna
3. lis 2006

nic si z toho nedělej... 😉 já jsem si dělala test první den, kdy jsem to měla dostat... byla tam druhá čárka - ale straaašně slaboulinká...další den mě hrozně moc bolelo břicho - jako zánět vaječníků...musela jsem na gyndu na ambulanci (byl to víkend)tam mi vzali krev a druhý den, když jsem šla na kontrolu říkali, že podle krevních testů jsem těhu... ale to bylo tak 2 týdny po oplodnění, takže to taky nic jistého není... ☹

fotografka.z.hulina
4. lis 2006

Hezké ráno, dnes jsem si dělala test znovu, z druhé ranní moči, protože jsem byla netrpělivá, a mám tam svoje první // sice je docela slabá, ale v limitu...normálně jsem naměkko 😲 Další testík si udělám až příští týden a pokud tam fakt budou znova dvě, tak holky, já budu asi "v tom" 😵 😵 😵

xctij01
4. lis 2006

Fotografka, tak to je skvělé!! Držím pěstičky, aby i další testík ukázal //🙂)

groowy
7. lis 2006

Ahojda holky! Doufám, už dva týdny mě dost bolí břicho a jsem hrozně utahaná. Dnes jsem si dělala těhu test a objevila sem tam druhá slaboulinká čárečka. Tak si myslim, že jsem v tom 🙂 . Volala jsem k doktorce, ale sestra mě objednala až na 27. 11., i když sem jí říkala, že mě to břicho bolí. Píchá mě na pravé straně v třísle, ale i celkove celý břicho, občas mám jakoby křeč. Jsem z toho celá vyplašená. Myslíte, že je to normální?

larinka
7. lis 2006

Ahojky, já si test dělala včera, hned jak mi vynechala MS a byl pozitivní 🙂 . Hned jsem volala doktorovi a jdu tam příští pondělí, tak uvidíme. Už mám za sebobou dva zamlklé potraty v 8tt, tak ještě nejásám. Jinak mě už týden bolí prsa a motá se mi hlava. Snad nám to dobře dopadne 😉

kukuluna
7. lis 2006

larinko, jak se ti projevilo zamlklé těhotenství? je to poznat jen na u-zvuku nebo jsi to i nějak pociťovala na sobě??

larinka
7. lis 2006

Jéé, úplně jsem zapomněla napsat, že mě taky občas chytají křeče do podbřišku a vůbec mě trochu bolí, jako bych to měla dostat. Doktorka mi ale říkal, že je to normální a ať hodně odpočívám...

mori
7. lis 2006

Mě bylo fur špatně, ale nejdřív jsem to přisuzovala vedrům (byl červenec). Ale když to trvalo už asi 14 dní, tak to bylo už divný - koupili jsme test a vyšel pozitivní. Moc jsme tomu ale furt nevěřili, tak jsem šla na gyn. a tam mě poslali na UTZ. No a tam mi potvrdili, že miminko tam opravdu je a už 8 týdnů 😀

kukuluna
7. lis 2006

já asi 2 týdny po oplození taky měla děsný křeče... ale myslim, že to byly zaražený větry.. to v těhotenství taky bývá 😀

larinka
7. lis 2006

kukulunko, poprvé jsem začala špinit, ale nebyla to jasná krev, jen takové hnědé kousky a trošku mě píchalo v podbřišku, tak jsme jeli do Podolí, tam mi řekli, že mimčo je v pohodě, dali mi Utrogestan a jela jsem domů.Pak jsem začala krvácet ještě víc a za 2 dny na UZ zjistili, že nevidí žádnou srdeční akci, tak jsem šla na revizi. Za půl roku jsem znovu otěhotněla a cítila jsem se skvěle, ale pak jsem šla na běžnou kontrolu UZ a dokktor mi řekl, že zase nevidí pracovat srdíčko a za dva dny jse šla zase na revizi. Takže se to s určitostí poznat nedá...

kukuluna
7. lis 2006

tak to je mi líto... a ani příčina se asi neví,viď? ... já jsem o tom v prvním těhotenství ani nevěděla, že něco takového existuje, tak jsem se nad ničím ani nezamýšlela, ale teď jsem starší a mam větší dostupnost ke všem informacím, tak se všeho začínám bát 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru