Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

mikulka
1. bře 2007

Měřím druhý cyklus, teploty mám teď kolem 37, 37.1, ale to jsem měla i minulý měsíc (36.9, 37...) a těho jsem nebyla.

katarina82
1. bře 2007

Podle té teploty to usuzovat nemůžeš, navíc když jsi měla minulý mesíc podobné. Kolikáty den dpo jsi?

lenciatko
1. bře 2007

Mikulka, vsak to je spravne, ze lutearna faza ma zvysene bazalne teploty, ale ak budes mat teplotu aspon tak 14,15dni zvysenu, mozes sa pomaly tesit na prcka. Ale za smerodatne sa bere az 18 dni zvysenej bazalnej teploty. To je uz jasne tehu. Inak ti s MS klesne. Ale to sa ti,dufam,nestane. 😉

mikulka
1. bře 2007

Podle grafu jsem 8. den DPO. Ale může to být plus mínus den.

bobina27
1. bře 2007

Mikulka, tim ze mas 37 teploty se neda jednoznacne rict, ze jsi tehu, mrkni se na muh graf, ja jsem ani 37 nedosahovala a presto vysel pozitivni test 🙂 , dulezite je aby se teploty drzely nahore a jak psala lenciatko 18 dni uz by mohl byt indikator tehu 🙂. vloz sem tvuj graf 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/171b84

katarina82
1. bře 2007

Já měla těhu příznaky každý měsíc 😀 No a teď když jsem opravdu těhotná, tak jsem to ani nepoznala 😀 Všechno totiž bylo tak jako vždy, takže jsem to těhu vůbec nepřisuzovala a vidíš 🙂

bobina27
1. bře 2007

mikulko vydrz 8 nebo 9. DPO je brzo delat zavery, sice jsou holky ktere mely priznaky i tak brzo a dokonce i test jim to potvrdil, ale to je mizive procento 🙂 , vydrz tak 14DPO 😉 drzim pesticky 🙂

mikulka
1. bře 2007

Já vím, Bobi, že je brzo. Mně jen zarazilo, že tři dny jsem měla to s tím hladem a teď nic, spíš mě začalo bolet břicho. V lednu se mi vajíčko vyplavilo, příznaky jsem měla od 5. DPO. Teď mám spíš strach, aby se to neopakovalo.

Moje křivka:
http://www.fertilityfriend.com/home/184ca0

mikulka
1. bře 2007

Aha, nezobrazily se mi celsia, poslední dva dny jsem měla 37.1, vím ale, že to nic nemusí znamenat.

bobina27
1. bře 2007

osobne si myslim, ze 5dpo je brzo na nejake priznaky, v idealnim pripade by se teprve oplodnene vajicko dostalo do deloho 😉. hladove priznaky vetsinou prichazeji az pozdeji - 5tt - 6tt. zatim je na zkoumani priznaku brzo 🙂 vydrz, cyklus mas dlouhy 28 dni a dnes jsi teprve 20dc. Pokud jsi nedockava, tak zkus testovat nejdriv 14DPO, ale aby si pak nebyla moc zklamana ☹ ,.......trpelivost ruze prinasi 🙂, drzim pesti 🙂

marfinka
1. bře 2007

Ahoj holky, jsem tu nová, ale koukám na vás už dýl. S přítelem se snažíme o mimi a teď jsem měla dostat MS podle výpočtu 26.2.Ale nic,ani dneska ještě nic. Už jsem si dělala test, ae byl negativní.Jsem z toho trochu zklamaná 😖 . Pobolívá mě v podbřišku jako před MS, ale když to mám dostat, tak mám vždycky ještě migrénu a teď nic.Tak doufám, že to bude těhu.Za jak dlouho to tak může být poznat na testu??

mikulka
1. bře 2007

Bobi, nejsem nedočkavá, mně je zatím jedno, jestli otěhotním teď, nebo jiný měsíc, snažíme se krátce. O tohle mi nešlo. Mě pouze zarazilo, že jsem zkrátka měla 3 dny hladové příznaky a pak nic, jak když utne. Už jsem těho byla a skutečně 5. den u mě začaly nepatrné příznaky, které se den ode dne zvýrazňovaly. Myslím, že to není až tak neobvyklé, stačí prolistovat tuto diskusi.
Já se však jen ptala, zda se vám to nestalo - nějaké příznaky a pak najednou z ničeho nic žádné?

mikulka
1. bře 2007

Marfi, někomu test ukázal dvě čárky až týden po očekávané MS. A co teplota, měříš, je vysoká?

nika.f
1. bře 2007

Ahoj všetkým.
Ja mám dnes tiež 8 DPO ako Mikulka a tiež som mala divné príznaky.Ráno mi nechutilo jesť a poobede až do večera som do slova žrala. 😀 Keď som sa najedla zostalo mi ťažko od žalúdka ale od včera je to už v poho.Mrchu mám dostať v sobotu tak uvidím ak nič tak si v pondelok urobým test.Mám tých príznakou viac,ale nemám ešte istotu,tak uvidím ako to bude vyzerať neskor. 😉

mikulka
1. bře 2007

Niko, držím pěsti, ať už mrcha nedorazí!!!!

bobina27
1. bře 2007

Mikulko, to je mi lito, ze uz to jednou nevyslo, tak to se ti nedivim, ze ted patras 🙂 , tak drzim pesti at to tentokrat vyjde 🙂

len
1. bře 2007

Jé Bobina už je zase těhu, to je super, gratuluju! 😵
A Mikulka nám experimentuje s fotkama, tahle je fajn 🙂

mikulka
1. bře 2007

No jo, furt zkouším měnit fotky 🙂

nika.f
1. bře 2007

Mikulka aj ja ti držím palce aj na nohách. 😀

hanne
2. bře 2007

Cauky baby. Muzu mezi Vas? Uz skoro rok se snazime o mimi. Naposledy mi doktorka dala nějaké léky na úpravu hormonů a když to nezabere, tak mám jít na rentgen dělohy. Napište mi někdo jestli to bolí. Docela se bojím....jsem teprve 16 den cyklu a je mi porad nejak divne, takovy divny tlak v podbrisku, ale rikam si že je to ještě brzy na nějaké příznaky....jo Niko a Mikulko taky držím palečky ať už ta mrcha nedorazí!!!!

koubina
2. bře 2007

Budu asi vypadat jako debil, ale... Nevadí sex při zahnizďování vajíčka? Nebo když už vajíčko sestoupí do dělohy a je sex, nevadí to, nemůže se vajíčko nějak poškodit, nebo ten proces zahnizďování? Já vím, že je to asi hloupost, to bych vždy po ovulaci musela mít asi půst! 😕 😨 ale stejně na to myslím 😅

hanne
5. bře 2007

Marfinko tak jak jsi na tom? Už jsi si dělala testík???

mikulka
5. bře 2007

Marfi, jsem také zvědavá...

nika.f
6. bře 2007

Ahoj babenky.
Tak mne sa podarilo otehotnieť a už čakám len na teba Mikulka.Teraz niečo k tým príznakom.Pár dní po ovu mi bolo divne.Ráno mi nechutilo jesť poobede som stále bola hladná a keď som sa najedla,tak mi zostalo ťažko.Po trech dňoch bolo zas všetko OK s mojím trávenim.Zvačšili sa mi prsia ,vybehli na nich modré žilky a červené fliačky čo tiež vyzerali ako žilky.Strašne mi masneli vlasy a stráááášne som bola unavená.Najvačší rozdiel som pobadala v tom,že ma neboleli prsia ako obvikle a nenafukovalo sa mi bruško.Dúfam že to niekomu pomože.Pa holky a držím vám všetkým palčeky a pastičky. 😉 😀

sroubek
7. bře 2007

ahojky tak ja mam 28deni cyklus a dnes je 24dc a priznaky jak menstruace...auau au..a 0 chut k jidlu
a BT klesla z 37,.1 na 36, 7

ja su zmatena

ladyx
7. bře 2007

Holky...hrozně se mi líbí jak máte už zažitý určitý výrazy...takovej vlastní jazyk...jako těhu...chci být těhu, jsem těhu...super a těch zkratek..HA chytám, ale BT, PD, MS, ...nad tím jsem musela chvíli přemýšlet...skvělý!!!

mikulka
7. bře 2007

Nika - OBROVSKÁ GRATULACE!!!!! Juchu, super a hurá!
Já ještě nevím, v pá mám dostat MS, hlad se mě drží pořád, prsa bolely šíleně, ale poslední tři dny míň. Což je divné, mělo by to být naopak, měla by bolet spíš víc..., tak si myslím, že asi nic. Ale kdo ví... Jsem hodně unavenááá.

Lady - taky jsem zezačátku tápala 🙂

hanne
7. bře 2007

Ahojky! Jsem tu jen na skok, za chvíli jdu domů. Nika taky moc gratuluji!!!! Mikulko teď jsi na řadě Ty 😉

nika.f
7. bře 2007

Tak holky zo mňa si príklad neberte nevyšlo to. 😢

bielanevesta
7. bře 2007

Neboj Nika, bude to dobré a nabudúce to určite vyjde. Držíme ti z Natálkou všetky palce aj pesti 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru