Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivusenka
5. zář 2006

Leníku, vždyť tady to chceme s tebou prožívat, i když víme, jaké je to riziko, jsme tu pro TEBE

leniik1
5. zář 2006

ivuš 😵 Jste fakt moc fajn a pomáháte mi vaší podporou a přáním aby to bylo všechno dobrý.Moc mi to pomáhá.Když jste tu teď mé jediné vrby.. 😵

barad
5. zář 2006

Leniik prostě nádhera 😵 Tečou mi slzy.Musí to být krásné.

ivusenka
5. zář 2006

Leníku, ty to opravdu vydržíš tajit před manželem ? Až dnes přijde domů ??? Já bych to asi nedokázala, chtěla bych se s ním podělit, i když je to riziko, ale on to přece ví nejlíp 😉

leniik1
5. zář 2006

ivuš já se budu snažit nic nezaručuji pokud to půjde neřeknu ještě ne. 😀 Ale hlavně ať nejsou v tv nějaké dojemné scény např. až se budem večer dívat na ordinaci.. 😉

ivusenka
5. zář 2006

Leníku, taky sledujeme Ordinaci a až uvidíš začáteční znělku a ty bříška, tak se to určitě bez dojmů neobejde 🙂

leniik1
5. zář 2006

Ivuš to abych se raděj ani nedívala to máš pravdu bude to těžké a pokud to vydržím bude to stát velké sebezapření. 🙂

ivusenka
5. zář 2006

Tak to ti držím palce, aby bylo vše v pořádku 😉 a aby tohle těhulkovství bylo zdařilé a přineslo krásný plod vaší lásky 😵

vero
5. zář 2006

Ivusenka má pravdu. Já sice těhu nejsem, ale už jsem si pořídila knížky o těhotenství a předevčírem jsem se jednou prokousala do konce - až k porodu. Tam byl ten příchod drobečka na svět tak krásně emocionálně popsaný, že jsem se u toho málem rozbrečela - u odborný knížky. 😀 🙂 Tak Leniiku, ať to vydržíš to nikomu neříct. 😉

ivusenka
5. zář 2006

Vero já taky těhu nejsem, ale už se nemůžeme s manželem dočkat až budeme těhu, proto také bych mu to s radostí oznámila, vím, že by měl neuvěřitelnou radost

jarcik
5. zář 2006

asi od 2.týdne mě začaly hrozně bolet prsa a od včera mi začalo být nevolno od žaludku 😒 , tak jsem si dnes udělala test a vyšel! 🙂 Manžel si to myslel taky, protože abych si dala k večeři chleba s marmeládou??? Normálně to nejím, ale měla jsem na něj hroznou chuť. 😝

ivusenka
5. zář 2006

jarciku, hrozně moc gratuluju, jak dlouho jste se snažili ?

marinka
5. zář 2006

To je legrace, jak se mění chuťe, co? Já jsem zvědavá, co budu jíst já.. Teď jsem na sladké a na buchty, tak počítám, že dostanu chuť na maso 🙂 Předevčírem mi dala sestřenka velký pytel obleček na mimísky po jejích dvou dětech, tak se tím pořád probírám, je tam spousta úžasnách věciček, jako nových.. Už se nemůžu dočkat, až je jednou obleču svému broučkovi..

ivusenka
5. zář 2006

Marinko, přesně vím, o čem mluvíš s těma věcičkama. Já už mám u mamky celý kufr věciček, je to také sesbírané, pokupované, ale hlavně roztomilé 😀

marinka
5. zář 2006

Je to fakt krásné, někdo se bojí kupovat věci dopředu, je to nějaká pověra, ale já na to nevěřím, už mám toho doma hromadu 🙂 A je to na holčičku i na chlapečka a většina věcí je v neutrálních barvách - bílá, žlutá, zelenkavá..

ivusenka
5. zář 2006

taky máme většinou neutrální, ale já přežiju i chlapečka ve fialovém a holčičku v modrém 😀 . Marinko, jak dlouho se snažíte o mimčo ??

marinka
5. zář 2006

Už několik měsíců, ale u nás je to komplikované, já beru hormony, protože jsem měla po HA problémy s MS, ale zdá se, že ovu už probíhá normálně, dopadla nám špatně ještě jiná vyšetření, tak kdo ví, jestli se mimi podaří přirozenou cestou :(( Máme ještě tak dva měsíce do zopakování vyšetření a pak se uvidí.. Ale znáš to, osud je nevyzpytatelný a věřím, že se stane co se má stát, tak to nevzdáváme. A co vy??

leniik1
5. zář 2006

Všem novým těhulkám z celého srdce gratuluji 😵 je to krásné

ivusenka
5. zář 2006

Marinko, snažíme se to nevzdávat, ale strašně na to myslím a snažíme se aby to vyšlo a to je asi to špatné. Prostě jsem v takové pohodě a bez starostí, že na nic jiného než na mimčo nemyslím. Teď půjdu ve čtvrtek k doktorovi, tak se teprve dozvím jestli jsem v pořádku, ale nikdy jsem žádné problémy neměla. Snažíme se přes 3 měsíce

marinka
5. zář 2006

Ivusenka, to je úúplně normální, na mimi myslet.. U mně je to tak, že jak dostanu MS, tak na mimi myslet přestávám a vydrží mi to do půlky cyklu, jak se přehoupne ovu, tak na to myslím pořád, i když vím, že ta šance je teď opravdu dost malá :( Vždy ale počítám s tím, že to nevyšlo, už ani nebývám moc zklamaná, obrečela jsem asi první dva měsíce. Jestli se snažíte teprve tři měsíce, tak to je ještě chvilička, to se nemusíš vůbec znepokojovat, určitě se vám to povede!!

leniik1
5. zář 2006

ivus 3 měsíce je krátká doba, doktor s tebou něco začne dělatpo 1 roce pravidelného stýkání cca 3 krát do týdne, dřív leda že by tě něco bolelo či jsi měla zdravotní problém.Takže držím palečky nevzdávejte to.IKvuš a máte pejska?

leniik1
5. zář 2006

Nebo něco čím by jsi vyplnila volný čas a myšlenky by se tím ubíraly, víš..Ono to asi vážně pomáhá.

ivusenka
5. zář 2006

Leníku, pejska nemáme, psala jsem už , že jsem alergik, nějaké odreagování bych potřebovala, možná mi pomůže to dnešní cvičení, jdu poprvé po dlouhé době na aerobik. Já vím o tom roce, ale nějaké holky tu psaly, že jim doktorky řekly, že s nimi začnou něco dělat už po půl roce, kdy to nejde.

marinka
5. zář 2006

Ivusenko, záleží jak kde, ale třeba v CARu až po roce, i když - kdo ti dokáže, že se nesnažíte celý rok, pokud jim to řekneš? 😉

leniik1
5. zář 2006

ivuš držím .. 😉 palce ať to je dobrý a bude uvidíš i bez návštěvy Dr.

marinka
5. zář 2006

leniiku, moc ti závidím!!!!!! Ale v dobrém.. 😉

ivusenka
5. zář 2006

Marinko, přesně tahkle spekuloval můj manžel, snaží se to také uspíšit, ale to nejde. marinko i Leníku, moc vám děkuju, ty pěstičky budu potřebovat 😉 . marinko mám to přesně jako ty, do půlky cyklu jsem vyrovnaný člověk a nemyslím na to tolik, ale druhá půlka je hrozná a dost často se mnou není k vydržení 😀

marinka
5. zář 2006

Ivusenka, já obdivuju všechny, kdo na to dokážou po několika měsících snažení nemyslet, myslím, že to snad ani nejde.. A nejlepší to mají holky, kterým se to povede hned napoprvé, to je neuvěřitelné štěstí!!

ivusenka
5. zář 2006

Už někde jsem se o tom bavila, říkaly jsme si se snažilkama, že takhle to miminko bude strašně vytoužený a daleko víc se na něj těším a budu za něj vděčná a na sebe víc opatrná než kdyby se to povedlo hned.

marinka
5. zář 2006

To máš pravdu, člověk to pak bere jako samozřejmost, a neumí si představit, co každý měsíc prožíváme my, které se snažíme tak dlouhou dobu.. Ale zase mám strach z toho, že pak budu přehnaně úzkostná a vystrašená a budu se strašně hlídat a bát se potratu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru