Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

leniik1
5. zář 2006

ivuš můj cyklus je pravidelný asi jak.. 😖 Ale tentokrát jsem to tak nějak cítila že je něco jinak.Ale brala jsem léky na to abych měla sliznici pro uchycení vajíčka v děloze a po 3 měsících to zabralo. 🙂 Zrovinka mi Dr říkala že sliznice je už téměř v normě a ujalo se to a to neuvěříte cca 2 dny po ms krvácení. 😉 Tak tomu říkám ovu uprostřed cyklu.Nějaké pomatené. 😀

marinka
5. zář 2006

Leniiku, tak to je vážně zajímavé, ale slyšela jsem, že někdy může být ovu i v době MS 🙂 A jak jsi to poznala? Cítila ses nějak jinak?

ivusenka
5. zář 2006

Leníku a ti jsi dřív tu sliznici měla nějakou špatnou ?? nerozumím tomu moc, ale nevím že jsou na podobné problémy prášky. Moje kolegyně z práce zase otěhotněla 5 dnů před MS a my jak šílené stále počítáme BT a ovu 😲

leniik1
5. zář 2006

Ne.Necítila já jsem nikdy nevěděla kdy vlastně mám ovu, prasklo to jak to je s mým cyklem až když jsem podstoupila vyšetření kde se zjistilo, že i když mám třeba oplodněné vajíčko sliznice nedorůstá a to vajíčko se nemá kde uchytit takže bych nikdy asi neotěhotněla, navštěvuji endokrinologii protože ve všem hrály úlohu hormony.Ovu mám pokaždé jinak vše mi paní doktorka upravovala.Podáváíním hormonů.Já jsem právě ten extrém co má ovu ale asi kdy se jí zachce rozhodně ne uprostřed cyklu.

babyna
5. zář 2006

Leni, jeste jednou gratuluju !!! uzjsem to psala "v nad veci".
chtela jsem se zeptat jak vis ze jsi otehotnela presne ty 2 dny po MS ? blby dotaz ze. ale my se ted snazime obden tak nevim jak bych urcila ktery den to je/byl/bude 🙂

vero
5. zář 2006

Leniiku, to máš teda opravdu ohromné štěstí, že se to zadařilo tak brzy. 😉 Znám manžele, kteří dlouho nemohli mít děti. Ona brala hormony a asi po třech letech se jim narodil krásný klouček. 😉 V dnešní době, kdy je věda tak pokročilá, se dá téměř při každém problému nějak otěhotnění pomoc. 🙂

ivusenka
5. zář 2006

Leníku, tím větší je to štěstí, že se Vám to povedlo 😵

marinka
5. zář 2006

Leniku, já jsem spíš myslela, jestli jsi nějak poznala, že jsi těhu, jestli ti to třeba nějak řekla intuice, že jsi to vnitřně cítila..

leniik1
5. zář 2006

Baby protože jsme se milovali toho 11.8. a jinak až teď v sobotu a to je blbost že by se to tak rychle ukázalo, takže. 😉 Co jsme si dovezli pejska a spala s námi v ložnici nic nebylo. 😉
Vero přesně tak.My to zkoušeli už dávno před svatbou po jednom nezdařilém těhotenství a pak mi začali ty problémy už nám to nešlo a já měla krvácení x krát za cyklus pak třeba žádný a řekla jsem si dost, chci vědět co mi je tak jsme podstoupila řadu vyšetření a zjistila se ta nedorůstající sliznice.Chodila jsem na injekce a brala prášky.A až minulý měsíc to bylo lepší.No a ujalo se to. 😅

babyna
5. zář 2006

teda leni, 4 tydny bez sexu a jak to jde 🙂 to si nedelam legraci jen me to prekvapilo. to ma nekdo stesti.

lauriem
5. zář 2006

Leníku, moc Ti blahopřeji a tak trochu závidím, ale ne ve zlém 😉 Vždyť i já se zase dočkám, napotřetí už to snad vyjde.

marinka
5. zář 2006

Neboj Lauriem, povede se to!!

ivusenka
5. zář 2006

Lauriem, taky si myslím, že všechny jak tu jsme se nám poštěstí a budeme všechny maminky 🙂 , musíme být trpělivé.
Marinko, už se loučím, musím se vypojit, takže hezký zbytek úterý a krásné tuleníčko 😉

marinka
5. zář 2006

Měj se krásně, ivusenko!!

puketka
5. zář 2006

Ahoj holky, koukám, že to tu dost frčí, účast velká. Já jsem na tyhle stránky narazila úplně náhodou, už ani nevím jak, ale jsou SUPER! Mi jsme se s manželem brali vloni v létě a od dubna se snažíme o mimi(zatím nic 😢 ). Tak nám držte palečky, ať to brzy vyjde. Mějte se, papa 😎

lauriem
5. zář 2006

Já také věřím, že se to přece musí povést. O to otěhotnění nejde, to mě se povede hned, ale udržet ho. Musím vymyslet nějaký fígl, jak mimi rozmazlovat aby se příště rozhodlo zůstat 😉
Přeji vám ostatním úspěšné snažení až do samého konce 😀

marinka
5. zář 2006

Lauriem a víš, čím to je u tebe způsobené, že se mimi neudrží?

lauriem
5. zář 2006

Marinko, nevím, měla bych být v pořádku. Ale je pravda, že jsem hrozný nervák a v obou případech jsem se docela dost stresovala ať už v práci nebo doma. Takže teď si naordinuju pohodu a v práci ať se klidně strhají sami 😉

marinka
5. zář 2006

Lauriem, mimi je přece nejdůležitější, na práci se vykašli!! 😉

lauriem
5. zář 2006

Já vím, Márinko, jasně, že to vím. Ale v tu chvíli si člověk neuvědomuje, že ten stres malému uškodí. A když ano, stresuje se z toho ještě víc. Některé věci se těžko ovlivňují. Ale teď to bude jiné. Mám pohodu doma a to je základ. V práci už to nějak půjde. Už tu nebudu sama, přijímají se další 2 kolegyně, tak to snad půjde snáz.

vero
5. zář 2006

Puketko, držíííííím. 😉
Lauriem, já Tě chápu, taky se někdy zbytečně stresuju. Ale když vás teď bude v práci víc, tak budeš mít trochu volněji. 😉 A určitě se zadaří. 🙂

marinka
5. zář 2006

Já vím, je to těžké.. Některé věci se ovlivňují moc těžko!! Ale teď už máš nějaké zkušenosti, víš, co je na prvním místě a už to dobře dopadne!!

puketka
5. zář 2006

Vero-děkuji mooooc. Holky, myslíte, že bych mohla být těhotná, i když jsem to několikrát dostala? Někde jsem slyšela, že to jde. A já teď dost přibrala-i když mám teprv 30-den po ms(cyklus36 a více). Tak nevím, nechci zbytečně doufat 😖

leniik1
5. zář 2006

Lauriem určitě se to povede!!! 🙂 Já o jedno taky přišla teď se bojím a budu doufat že tohle se už povede...
Baby před malou jsme nechtěli a manža měl pravdu a věděl proč ne.Když jsme se k tomu dopracovali tak v nejlepším Kiruška vyskočila na postel, asi se jí ty zvuky nezdály 😅 začala nás olizovat tak jak jsme byli na sobě do toho manža na ni křičel ať sleze a já dostala záchvat smíchu.S kiruškou se to vážně nedá, ale zase spí s námi v ložnici jen má deku na zemi a jsme tak zvyklí. 😅

vero
5. zář 2006

Puketko, v tomhle Ti neporadím. Testík sis asi nedělala, viď?

puketka
5. zář 2006

Nevím jestli je to srozumitelné-snažíme se od dubna a už jsem to mezitím 3x měla, ale slabě a hrozně rozházeně(47,36,44). Tak co myslíte? Poraďte, please 😒

len
5. zář 2006

Puketko, radím ten test. Pokud neměříš BT, z těchhle informací fakt nikdo poradit nemůže 😒

vero
5. zář 2006

Puketko, bralas předtím HA?

Leniiku, jo, to už jsem slyšela z více zdrojů, že pes je přirozená antikoncepce. 😀 😀 😀

puketka
5. zář 2006

Testík zatím nee, nemám moc šancí ho koupit-jsem z malýho města(každej každýho zná) a do velkýho se dostanu málokdy.

leniik1
5. zář 2006

😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru