Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ladunka
20. črc 2006

Ahojky - těsné kalhoty v pase, lehká a stálá nevolnost, mírné bolesti prsou - ty se pak rozjely fest 🙂 ale to už pomalu ve dnech, kdy jsem podle bazálních teplot něco tušila 🙂 v pátek jsem čekala MS a nepřišla, teplota neklesla a v pondělí byl pozitivní test 🙂

marki
20. črc 2006

ahoj mejviz, vůbec nijak, resp, takovou "klasickou" cestou....pařila jsem s kámoškou, povídala jsem jí o tom, že jsem měla dostat MS a pořád nic, ale že to mám asi rozhozený hormony po vysazení prášků po 8 letech...no, její památná věta.."někdy je to, jako když pohnojíš.."...byla pro mě klíčová...druhej den jsem si v mírné opici šla koupit test a v práci jsem zjistila, že jsem těhu.... 😉 jinak mi nebylo vůbec nic, ale mně vlastně nebylo vůbec nic celý těhu...kdyby mi nerostlo bříško a pak jsem ke konci nezačala přibírat, tak bych ani nevěděla, že jsem těhu.,.... 😀

mobina
20. črc 2006

marki "jako když pohnojíš" to je krásné 😀 řechtám se tu, až se za břicho popadám

kristi
20. črc 2006

mne natekly prsa a zpozdila se mi mestruace, takze jsem si pak koupila test...

marki
20. črc 2006

no, mobi, to mi řekla ta kámoška a já to mám prostě spojený se zjištěním mýho těhu....hezký, co.... 😀 😀 😀

cecetka
20. črc 2006

já to taky poznala podle bazální teploty. Jinak jsem první 2 měsíce na sobě nepozorovala vůbec nic. Kromě toho teda, že MS nedorazila.

mejviz
autor
21. črc 2006

aha 🙂 tak to jo 🙂 takže hned se asi nepozná nic, známá mi tvrdila že to poznala od prvního dne, prostě to poznala 🙂 ale asi to je sugesce že jo 😉 tak jsem myslela že bych to věděla ještě před testem 😉

gedren
21. črc 2006

bolavy prsa, nafoukly bricho, extremni spavost 🙂

zany
25. črc 2006

Já jsem se cítila strašně ospalá a přešla mě hlavně chuť na vínečko 😎 Nemohla jsem ho ani vidět 😎 Jinak mě bolelo břicho jako by MS měla přijít... A nakonec nepřišla 😀 Švagrová to měla stejný jako já...

gedren
25. črc 2006

Ja zas od ty doby, co jsem tehotna, nemuzu ani videt rohliky 🙂 (ale tyhle (ne)chuti se objevily az v ty dobe, kdy jsem to uz vedela...)

mejviz
autor
26. črc 2006

a kdy začaly ty bolavý prsa gedren? když jsi měla dostat jakoby MS nebo už dřív?
vínečko mi chutná tak asi nic nebude 😀

peta.cz
26. črc 2006

Já bych to asi nevěděla do teď 😉 😀 Bané, bolelo mě bříško a prsa jako při menstruaci, ale uvědomila jsem si to až když jsem zjistila, že týden uběhl a menstruace nikde. Taky se mi začali příšerně mastit vlasy, musela jsem si je mýt každý den. Naštěstí už je to v pohodě 😉

gedren
26. črc 2006

mejviz, urcite uz pred terminem, ale ja mam extremne dlouhy cyklus (6 tydnu) s ovulaci uprostred, takze termin jsem mela vlastne az tri tydny po oplodneni. Jinak nebolely porad, ale na dotek (nebo kdyz jsem bezela), a ne bradavky, ale ten zbytek hmoty 🙂 Ale u kazdyho je to jinak, nekdo zase zacne bejt nejdriv citlivej na tech bradavkach...

mejviz
autor
28. črc 2006

gedren - a pak to přešlo nebo to trvalo celý těhu? 🙂 to jsou otázky co? 😀

zany
28. črc 2006

Mě pak začaly svědit bradavky a trochu mi narostla prsa. Ale někde jsem četla, že začínají nejvíc růst až od 16 tt...
A kdy jste začaly cítit pohyby a jaké to bylo? Na to už se docela těsím! 🙂

gedren
28. črc 2006

mejviz, ty priznaky se porad menily, jediny, co zustava zatim cely tehu, je postupne se zvetsujici bricho 🙂

To je na tom na druhou stranu uklidnujici, ze u vsech problemu vis, ze prejdou. Bliti prejde, spavost, bolesti vseho mozneho, proste se to stehuje, jednou boli bricho, jednou zada, ja mela treba minule mesice dost problemy s priskripavanim branice (bolelo to silene a nemohla jsem skoro dychat, ale par minutach, nekdy teda destikach minut, to preslo). Ted mam akorat obcas krece v lytkach 🙂.

perada
28. črc 2006

Holky a co podrážděnost? Já jsem tento týden furt podrážděná...buď je to počasím nebo těhu 🙂

lussi
28. črc 2006

perada: no já mám zpoždění a podrážděná jsem dost, teda spíš se mi chce kvůli každé prkotině brečet 🙂 A doufám, že to teda není počasím 🙂

perada
28. črc 2006

lussi: já špiním, takže to může být taky díky MS 🙂 Takdržím pěsti, ať to teda není počasím 🙂 🙂

lussi
28. črc 2006

nebo taky nemusí 😉 , tak taky držím palce 🙂

gedren
29. črc 2006

Ja mela desny deprese ze zacatku, v prvnich tydnech, pak to preslo. Ale i ted me toho rozbreci vic nez predtim, treba dneska to, ze se mi pri vareni jidlo neveslo do panve ;) Nastesti me manzel od plotny odsunul a dodelal to 🙂

sandra81
29. črc 2006

Me prestalo chutnat pivo, nemohla jsem ho ani citit...a to mi prislo fakt divny, protoze jinak pivo miluju!!! No a taky mi bylo zle a byla jsem hrozne unavena. Na zac. tohoto tydne se my tuseni potvrdilo kdyz se mi na testu objevily 2 carky, takze jsem skoro 8 tydnu tehotna...a mame radost. Sice jsme chteli potomka splodit na svat. ceste ale ted je jasny ze jsem ho mela v brisku uz na svatbe...

muf
29. črc 2006

já jsem to nepoznala nijak, neměla jsem vůbec žádné příznaky, jenom mě vynechala menstruace 🙂

sonepka
29. črc 2006

co se týče mě, tak nejdřív se mi nedostavila menstruace, ale zrovna byla svatba, tak jsem si říkala, že ej to stresem... Několik dní ořed svatbou si mamka všimla rozšířených zorniček... byla jsem děsně unavená, ale zase jsem se přikláněla ke stresu ze svatby....

Po svatbě to 10 dní ještě nepřišlo, měla jsem žaludek na vodě a cítila jsem bolest prsou.... udělala jsem si test a viděla 2 čárky... pak si pro jistotu udělal ještě další 4 testy a výsledek stejný....

14 dní na to konstatoval lékař 8tt.... Takže už při obřadu jsme byli 3... vyšlo nám to hned na 2 pokus.. kdyby to člověk moc chtěla, tak se mu to nepovede... 😀 😀

lenka27
31. črc 2006

Ahojte holky když jste to první měsíc nedostaly taky jste i přesto měly bolesti jako byste to dostat měly. Já mám zpoždění 3 dny, ale tak už 5 dní mám bolesti jakobych to měla dostat. Tak jsem zvědavá jestli to dostanu. Nikdy totiž zpoždění nemívám. Snažíéme se teprve měsíc.

ivusenka
31. črc 2006

Lenko 27, na tvém místě bych si už zkusila udělat testík. I když píšeš, že jsi zpoždění nikdy nemívala,právě to že jsi přestala brát HA ti tohle zpoždění může udělat. My se také snažíme, teď po mých dnech to bude už třetí měsíc a moc si to přejeme

lenka27
31. črc 2006

to ivusenka: já HA už přes 3 roky neberu, dávali jsme si pozor jinak, já HA nesnesu. Takže tím zpoždění způsobené nebudu. Test si zatím dělat nebudu, doktroka mi řekla, že na správnost tak brzkých výsledků nevěří, že mám ještě tak týden vydržet a teprve pak test zkusit. Má prý denně případy, že test je negativní a přitom dle krve je žena už těhotná.

tyna
31. črc 2006

Ahoj všem snažilkám a budoucím maminkám.....my už se snažíme dva měsíce a najednou mi vynechala MS,ale měla jsem bolesti v podbříšku jako bych to měla dostat a byla jsem šíleně unavená, tak jsem si udělala test radši dva ráno a večer a oba byly pozitivní ..ve čtvrtek jdu k doktorce tak doufam, že mi potvrdí tu radostnou novinu 😵 😵

ivusenka
31. črc 2006

Tyno, moc ti to přeju,jste šťastný pár, to vypadá MOC nadějně 😉 . Už se moc těším až podobnou zprávu napíšu já ☹ . Tak pak napiš jak čtvrteční kontrola dopadla.

lenka27
31. črc 2006

to Tyna: po kolika dnech vynechání sis dělala test? já mám také pořád bolesti v podbřišku jako bych to měla dostat, ale zatím nic, taky meškám, ale furt jsem si říkala, že to určitě dostanu když mám ty bolesti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru