Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

blandik
8. bře 2012

@janicka38 - děkuji a taky držím palečky, aby miminko vyšlo co nejdříve... 😉

lumiga
13. lis 2012

Cca v polovině cyklu mezi MS jsme měli s manželem 3x nechráněný styk, cca vždy po dvou dnech.. Teď se cítím lehce nafouklá, bolí mě levé prso a občas takový zvláštní tlak v břiše.. MS bych měla dostat kolem 15. myslíte, že můžu být těhotná?

baramborka
20. lis 2012

ja som to tušila už velmi skoro , ale kedže sme babo chceli a nedarilo sa tak som nedufala že to je už ono 🙂
mala som najprv stavy ako na chripku dokonca som brala aj tbl, ale ako keby to niekto z hora riadil tak mi predpisali take tbl ktore mohli aj tehotne 🙂 neskor , den pred navstevou dr / mala som ist na polročnu prehliadku / som citila že mam neake tesne gate 🙂 a potom som si to uvedomila cela som sa zachvela 🙂 ani som si test nerobila , že dr mi spravi 🙂 celu noc som nespala, tušila som to , vedela som to , že konečne sa usmialo štastie 🙂 a tak to aj bolo , test krasny pozitivny ,tak som plakala 🙂 ♥ dufam, že ten pocit v živote ešte zažijem 🙂 niečo krásne , a potom krásny porod, a teraz krásne dieťa, modlím sa stále aby mi bol zdravý , lebo je to to najkrajšie čo mmám ♥

barushkaa
23. lis 2012

Já jsem měla bolesti, jak když mám dostat menstruaci ale ta nepřicházela. Byla jsem v tu dobu strašně klidná a vyrovnaná. As po týdnu vynechání menstruace jsem si udělala test a hned dvě silné čárky a nějak mne to nepřekvapilo nicméně jsem před testem vůbec neuvažovala, zda jsem těhotná či ne, ale měla jsem takový zvláštní pocit a možná to uvnitř věděla..

talula
23. lis 2012

mna po nechranenom sexe zacali strasne boliet prsia, bola som zo vsetkeho nervozna a potom ked neprisla mrcha uz som tusila o co ide, tak som si spravila test a boli tam dve kolajnicky... az potom prislo zvracanie a vsetky priznaky...

sarkar
23. lis 2012

Po nechráněných stycích jsem měla opožděnou MS (toho jsem si nevšímala) a jednoho dne jsem se vzbudila, bolela mě prsa a neměla jsem chuť snídat. Hned odpo jsem si udělala dvě čárky, byla jsem v 6tt 🙂

lenny.cz
7. led 2013

Mně se zlepšila pleť, toho jsem si všimla hned, protože od půlky cyklu se mi vždycky zhoršovala. 4 dny po OVU jsem večer cítila fakt divné podloubávání na pravé straně podbřišku, nikdy předtím jsem nic takového neměla, nebyla to bolest jako před nebo při MS, ale jiná a intenzivní. Pak za týden po ovu mě začla pálit žáha a asi 3 dny před očekávanou MS jsem během půl hodiny šla třikrát na záchod a měla jsem hodně řídký výtok, což na konci cyklu nemívám nikdy. Takže to už jsem měla velké podezření, udělala si test a byl pozitivní.

kstablova
7. led 2013

Já přestala mít okamžitě po početí chuť na sladké (u mě divné) a začala jsem mít chuť na hovězí maso (u mě divné). Test byl v tu dobu ještě negativní, ale po dvou týdnech od početí už se druhá čárka ukázala 🙂

paulittav
2. bře 2013

objevily se mi dvě čárky, sice ta druhá slabší ale je tam, tak snad těhotná jsem taky, nicméně se musím pochlubit... poslední měsíc jsem byla neuvěřitelně přecitlivělá, buď jsem měla blbou náladu anebo a to mi opravdu dostalo, jsem sama nevěřila. četla jsem bílýho tesáka a probulela jsem ho téměř od začátku do konce, což o to, slabost pro zvířata mam vždycky, ale u rodičů máme hafana, já mu říkám bráško, je to takovej můj miláček a už rok s přítelem bydlíme spolu, takže se tam moc neukazujeme a mě se vám po něm najednou tak zastesklo, že jsem bulela, slzy jak krokodýlí, nechápala jsem 😀 no a navíc zvětšený, nateklý a citlivý prsa .... a šííííleně nafouklý břicho :o)

letadlo13
20. dub 2013

No, co si myslíte...
normálně mám MS tak 28-30, někdy 32 dní, delší málokdy. Dneska jsem si uvědomila, že je nějaké vysoké datum a je to 36 dnů. Napadlo mě to, podle nafouklého břicha. O nic se nesnažíme, ale antikoncepci neberu. Může to být něco jiného než ... 😀 😀 😀

napolitano
20. dub 2013

@letadlo13 Ahojky,mám blahopřát?Tedy potichu 😀

letadlo13
20. dub 2013

No raději ne 🙂 Před chvílí jsem si uvědomila, že nevím, kdy jsem měla dostat menses, koukám do kalendáře a divím se 🙂 Občas se mi stane, že mám delší cyklus, ale i tak 36 je dlouho.Nevím, jestli to je nebo není příjemné překvápko?

letadlo13
20. dub 2013

@napolitano Díky, stejně to dneska nevyřeším, test doma fakt nemám.

napolitano
21. dub 2013

@letadlo13 Ber to pozitivně 😉 ,jinak já mám cyklus i 63 dní 😀

letadlo13
21. dub 2013

@napolitano 😀😀😀 Tak já už jsem taky kdysi mívala i 35, ale tak dlouho mi to od puberty neudělalo.
Tak vdaná jsem domek se spravuje... třeba bude nějaké nečekané překvápko.
Počkám týden a uvidím 😀

napolitano
21. dub 2013

@letadlo13 Tak pro mně už to mohou zrušit,už jsem s reprodukcí skončila 😀 😀 😀

smileym
21. dub 2013

Já to poznala hlavně tak že jsem to nedostala :D .. a cítila jsem se jak nafouklej balon, prsa jsem myslela že si sundám a někde je nechám :D tak jsem si koupila test a byli tam dvěěěěě dálnice:D

letadlo13
22. dub 2013

@napolitano No hurá...
Tak takhle blbě si se mnou tělo nezahrálo od puberty. Holky díky, naštěstí s 10 denním zpožděním přišla.
Tak si nahlas blahopřeju... přiznám se, že teď se to fakt moc nehodí - nastupuju do nové práce.
@smileym Blahopřeju 😀 😀 😀

napolitano
22. dub 2013

@letadlo13 Hlavně že to dopadlo dobře,jak sis přála. 🙂 Až budeš chtít a bude lepší doba,tak to bude OK. 😉

letadlo13
23. dub 2013

@napolitano přesně 🙂

carolineg1
27. dub 2013

@perada taky a to špinění je tak jednou denně pak dva dny nic a pak zas třeba jen jednorazově....

monavika
29. dub 2013

Ahoj holky,
Od posledni ms-vzdycky jsem ji mivala silnou,tentokrat na zacatku dubna byla slaba - pred ms a po ms jsem mela nechraneny styk a asi po cca tydnu mi zacalo byt nevolno,zacala mi vadit jizda autobusem,porad jim(kvuli hubnuti to nebylo u me zvykem),pali me zaha,neustale chodim curat,zvracim,boli me podbrisek a provazi me celodenni unava,ted se mi objevili i fleky po obliceji a hlavne jsem porad nafoukla a obcas trpim i vyprazdnenim......Mam uplne stejne stavy,jak pri prvnim tehu,ted o neco lepsi.......2x jsem si delala test,ale zatim byl negativni,takze zitra si jedu pro dalsi,pac od posledni ms uz budu mit 24dni,tak uz by mohlo neco videt...ted uz ani po tech priznacich ms neocekavam,tak snad nedojde.....pochybuji,pac jeste mi nevyrasil muj oblibenej jebacek na tvari.......jinak jsem minulej tyden volala na gyndu,se objednat a tam mi po dlouhem rozhovoru se setrickou po telefonu sestra oznamila,ze jsem uz 14 dni tehotna,tak proto ty testy jsou negativni a ze si me objedna az na 9.5.,pac uz i na utz bude neco videt 🙂
zde je me brisko,jak ted vypada,myslite,ze je to tehu brisko?diky

lenkalenk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lapiduska
10. kvě 2013

Zdravím všechny maminky i ty co teprve čekají na testík..🙂..jsem tu nově🙂..Mám dotaz..je to 20 dní co jsem přetala brát antikoncepci,chceme druhé miminko..u prvního dítěte jsem neměla 3 měsíce ovulaci..ale ted už2.5.-silné čárky jak dálnice..bolení a silné píchání..jinak dny před a po už čárky nebyly..byla to ovulace,že?1.5 byl sexík🙂)..myslíte,že se zadařilo? Dnes jsem 8DPO a těhu test stále negativ..☹

xsenova
10. kvě 2013

spominam si na to celkom zivo. Rano som prisla do kuchyne a priatel robil na ranajky vajicka so slaninou. A namiesto stastneho vyrazu ako vdaku ze mi pripravil moje oblubene ranajky som ho takmer ..... 😀 😀 😀 😀

nabcd
4. črc 2013

Zdravím holky, potřebuju akutní radu, poslední menses jsem měla krátký jen 2-3 dny(standartně mám 6) ale 3tí den jsem nasazovala HA.. a té doby mě nepravidelně bolí v podbříšku, myslíte, že je pravděpodobné těhotenství?

bazucek
16. črc 2013

Ahojík ženy 🙂 Chci se zeptat, já se spřítelem snažím o miminko 5 měsíc a pořád nic ☹ Jsem ztoho hrozně zoufalá, jelikož bychom si miminko přáli oba dva. Každý měsíc si říkám že by to mohlo vyjít, ale ona vždycky mrcha dorazí 😠 .No jenže ted se cítím tak nějak jináč. Bývá mi špatně přes den, mám pořád hlad,chutě, bolí mě podbříšek a prsa jakoby ze strany ne bradavky,jenže to může být všecko příznakem měsíčku,nechci si nic vsugerovávat.Menzes jsem měla dostat před 5 dny a jěště jsem se netestovala, bojím se,že budu zase zklamaná. Co myslíte? Můžu být těhotná? 😕
Děkuji za jakoukoli odpověd 🙂

sirael4
18. črc 2013

@bazucek já bych test zkusila 😉

hannyy
1. srp 2013

@bazucek ta moznost tu je vzdy, urcite bych testla 😵 😵 😵 😵 😵

mysicka_lb
3. srp 2013

Nechci machrovat, ale poznala jsem to prakticky hned, přestože test mi ukázal pozitivní výsledek až ve 3. týdnu. Takové to "tušení," že jsem těhotná, jsem měla opravdu hnedka od početí. Z fyzických příznaků se mi třetí den začalo po břiše rozlévat intenzivní teplo, něco jako těsně před menstruací (kterou jsem nečekala), ale mnohem silnější. Čtvrtý den už mi bylo regulérně špatně a navíc jsem si připadala strašně "objemná" - pořád jsem se divila, že to ti lidé nevidí, že vypadám jako vorvaň. Ale nevidělo to ani zrcadlo, prostě jsem jen měla pocit, jako že mám strašně velké břicho. Pět dní před příchodem menstruace se mi obvykle strašně mastí vlasy, to teď nepřišlo. Nicméně jinak jsem měla v termínu mestruace klasické příznaky PMS, zvětšená prsa, podrážděnost a křeče v břiše. Ty stále sílily až do současného stavu, kdy je mi opravdu dost zle. To už mi nedalo a udělala jsem si další test, který konečně vyšel pozitivní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru